Skocz do zawartości

Rdza


TomekEl

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie rdza. Jak to jest z subarkami i podatnoscia na korozje? Ja swoja rozebralem i zabezpieczylem. Korozji "samoistnej" nie znalazlem byl tylko rdzawy nalot w miescach gdzie uderzaja kamienie i woda.

Zardzewiala byla belka pod przednim zderzakiem.

Jak u Was sprawy rdzy sie maja :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy klamce na drzwiach kierowcy coś zaczyna wychodzić.

No i na tylnej klapie nad tablicą rej. tam gdzie jest klamka do otwierania...jak jest cicho to aż słychać. Ten element chyba nie jest w ogóle cynkowany :? Co ciekawe w większości Legaców, które oglądałem tam właśnie była korozja.

Ale to są details :wink: W takim wieku (MY96) można się spodziewać czegoś gdzie-niegdzie. W przyszłym tygodniu stawiam na polerowanie, więc przy okazji to wszystko usuną przed zimą :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEeeeeeee, Subaru nie rdzewieje.

 

nie? ;) u mnie były wymieniane wszystkie błotniki/nadkola, bo już umierały. dodatkowo podwieszenia zderzaków też raczej zardzewiałe są, ale póki co trzymają.

 

mogliby chłopaki cynkować, jak w Audi.

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pawełku WRXy nie rdzewieją , bo są za młode, a GT 98-00 też z tego samego powodu. Taki OT ale mialem nissana z 87 r i po wjechaniu w niego przez miłą panią z tyłu w zimie, błotnik nie zardzewiał tylko zrobił się zielony (przez pół roku taki pozostał)...kadmowany czy jakiś ??

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój (leciwy) Leonek rdzewieje, ale daleko mu do polotu i fantacji blachy Poloneza :-) Leoś po sezonie zimowym ma parę purchli a Poldek po zimie ... (ostatniej) skruszał :shock: . Mogłoby by być jednak lepiej z blachą, mimo takiego wieku. Cóż.... Przynajmniej takim staruchem nie żal mi po wertepach szaleć. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...