Skocz do zawartości

Rajdowe Spekulacje. Sezon 2005


wrx33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vini Vidi Vici..może nie do końca 8)

a więc powróciwszy na ojczyzny łono pragnę w kilku słowach skreślić to co widziałam..

taki rajdzik to coś niesamowitego, najpierw pokadze konkurencji..to co wyprawia Loeb to MISTRZOSTWO ŚWIATA..tego nie da się opiasać..zawsze wydawało mi się że różnice między tak ścisłą czołówką są mało widoczne..a jednak..ten facet ma talent boży, smykałke, jaja i co tylko potrzebne do tego sportu. Jak patrzyłam jak on jedzie to miałam wrażenie że gościowi zdaje się że siedzi w symulatorze i jak auto nie wyda to on zwyczajnie wciśnie jeszcze raz guziczek start na kontroli. Druga sprawa.. Xsara..to auto trzyma się drogi jak przyssane a na dodatek tak zbiera dołem tak że nie ma sobie równych. Teraz troszke o "naszych" ..niestety przepaść między Imprezą a Citro w tym sezonie jest..delikatnie pisząc spora..Impreza (na oko i wg wyników) jest znacznie wolniejsza..co do rezultatu Pitusia, nie wiem na ile wykonywane niemal na każdym odcinku pituety były spowodowane brakiem koncentracji a na ile defektem auta..ale myśle że to była główna przyczyna tak kiepskiego występu..

a teraz troszke kadzenia..jestem baaaaaaaardzo mile zaskoczona jazdą Sarrazina, wiem że ten rajd wyjątkowo przypada takim kierowcą jak on..ale pojechał w sposób miły dla oka, z "gestem" no i rezultat moim zdaniem też niezły..Attkinson..nieźle..ten zbiera głównie punkty u mnie za opraw..a szczególnie za kolumne angielskich Imprez . lekko dłubanych i odpicowanych pod względem wyglądu..jak pierwszy raz mijała nas ta kolumna to szczęka obiła mi się o asfalt, miałam ciarki takie że myślałam że podpale się od płomieni które szły :mrgreen: coś piękneeeeeeego..

a teraz coś o zaskoczeniach..i to sporych..po pierwsze Duval, mam nadzieje że citro przeprosi się z nim na dobre, chlopak pokazał że ma talent, po takim sezonie, po tylu perypetiach zebrał się i pokazał klase..a drugie zaskoczenie to Schwarz który był do tej pory dla mnie przeciętnym kierowcą, nie wbijał się do szpicy, nie nadrabiał błyskotliwością..a tu..wiedząc że nie ma większej szansy na podium pojechał pod publike, pięknymi bokami, popisowo, płynnie..szkoda że kończy kariere..bo miło się na to patrzyło..to tyle..choć moge pisać..i pisać..

jutro dodam kilka fotek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłam jak on jedzie to miałam wrażenie że gościowi zdaje się że siedzi w symulatorze

 

Dokładnie to samo wrażenie miałem na Akropolu. Każdy kierowca zaliczał bandy, a Loeb wsiadł, włączył "fly by wire" i dojechał do mety nietkniętym samochodem... To jest po prostu nie do wiary... :twisted:

 

jutro dodam kilka fotek..

 

My chcemy fotki, my chcemy fotki :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym, że Colin McRae, legenda subaru i - według mnie - człowiek, który spowodował, że ta marka stała się kultowa, ma się w najbliższym Wales Rally GB ścigać... skodzianką...? :shock:

 

http://www.eurosport.com/home/pages/v4/ ... 2517.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym, że Colin McRae, legenda subaru i - według mnie - człowiek, który spowodował, że ta marka stała się kultowa, ma się w najbliższym Wales Rally GB ścigać... skodzianką...? :shock:

to że skodzianką to nic..pytanie na którym odcinku skończy? 3 :?: 4 :?: zakłady na PW :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logan w akcji :!: jeszcze z silnikiem 1600, ale daje rade :)

 

http://www.rally-news.org/img/videos/05 ... logan1.wmv

 

Hm, czyli mam to rozumieć jako Logan na układzie jezdnym z S2000 z silnikiem S1600?? :)

 

Dokladnie, ciekaw jest jak bedzie chodzic juz z silnikiem 2.0, bo teraz jeszcze minimalnie brakuje mocy np. aby pelni wybrnac pieknie z poslizgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autoklub.pl/index.php?page=508c75c8507a2ae5223dfd2faeb98122&id=9160&

no i wszystko jasne, frustrujące to musi być dla Pettera :evil:

 

I w związku z tym w najgłębszej tajemnicy przygotowywana jest nowa broń Subaru! (podpatrzone ukradkiem na rajdzie niemiec....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem w szoku, jak zobaczyłem te micheliny... Ale to była - według mnie - prezentacja samochodu "prywatnego", a taki team może sobie chyba wybierać w miarę dowolnie markę opon... :roll:

 

Przypomina mi się przy okazji sytuacja z zeszłego sezonu - któryś z kierowców jadących subaru (na Akropolu? na Cyprze? nie pamiętam... :roll: ) z zespołu niefabrycznego objechał naszego Pitusia, bo jechał właśnie na Michelinach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jako team prywatny może sobie chyba wybierać markę opon

 

Tyle że team Makinena jest bardzo blisko fabrycznego z tego co mi wiadomo.

 

Przypomina mi się sytuacja z eszłego sezonu - któryś z kierowców jadących subaru (na Korsyce? na Cyprze? nie pamiętam... ) z zespołu niefabrycznego objechał naszego Pitusia, bo jechał właśnie na Michelinach...

 

nie był to czasem Sarrazin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...