Skocz do zawartości

poci się tylny dyfer


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

dzis zajzalem pod auto i.... :sad:

 

tylny dyfer jest w 1/2 w oleju upaprany, do tego na oslonie widoczne sa kropelki oleju. wyraznie widac ze cieknie z uszczelniacza walu

 

chcialem sprawdzic poziom oleju ale nie dalem rady ruszyc zapieczonej srube :(

 

jutro bede walczyc z tym sprawdzeniem poziomu.

 

jakim olejem uzupelnic? i ile $$$ szykowac na uszcelniacz walu? (material i robota)

 

 

P.S rozumiem ze teraz lepiej auta nie ruszac z miejsca bo mozna tylko zatrzec dyfer... :oops:

 

[ Dodano: Nie Mar 23, 2008 11:14 am ]

Przewertowałem "szukajkę" i nie znalazłem podobnego watku. Znaczy się nikt nie maił problemu pocacym sie dyfrem i z odkreceniem korkow w nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie odkrecić korek i dalalem 0.4L czyli ubyło dokladnie polowa. mam nadzieje ze nic sie nie stalo z dyfrem...

 

zalalem LOTOSem (bo tylko taki byl na stacji :grin: ) klasy GL-5 75W90

 

tereaz musze sie rozejzec za uszczelniaczem walu ale obawiam sie ze pozostaje tylko ASO :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to subaru a nie VW

 

 

 

No i co w związku z tym? W samej Warszawie myślę że są ze 3 miejsca gdzie pewnie taki uszczelniacz lezy na półce, albo może się na niej znaleźć dośc łatwo (o ile nie ma zamienników). Niestey nie mogęnapisac gdzie bo regulamin forum nie pozwala, a właściciel forum chciałby być monopolistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to subaru a nie VW

 

 

 

No i co w związku z tym? W samej Warszawie myślę że są ze 3 miejsca gdzie pewnie taki uszczelniacz lezy na półce, albo może się na niej znaleźć dośc łatwo (o ile nie ma zamienników). Niestey nie mogęnapisac gdzie bo regulamin forum nie pozwala, a właściciel forum chciałby być monopolistą.

 

dobra mozna kupic poza ASO :wink: ale najpier musze wiedziec ktora to dokladnie czesc?

pomozesz?

 

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to subaru a nie VW

 

 

 

No i co w związku z tym? W samej Warszawie myślę że są ze 3 miejsca gdzie pewnie taki uszczelniacz lezy na półce, albo może się na niej znaleźć dośc łatwo (o ile nie ma zamienników). Niestey nie mogęnapisac gdzie bo regulamin forum nie pozwala, a właściciel forum chciałby być monopolistą.

 

dobra mozna kupic poza ASO :wink: ale najpier musze wiedziec ktora to dokladnie czesc?

pomozesz?

 

z gory dzieki

 

kod części na rysunku G73203

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod części na rysunku G73203

 

ale to jest uszczelnienie polosi :roll: ja mi cieknie na wejciu walu napedowego :!:

 

A to sorry nie czytałem dokładnie wątku :oops: , w takim razie G73513

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w ASO...

 

44PLN uszcelniacz

128PLN łożysko

 

o ile usczelniacz na 100% trzeba wymienic to zastanawiam się nad łożyskiem w sumie to jedna robota wiec może warto

 

P.S. mimo usilnych starań nie udało mi się zanaleś ww. cześć w żadnym innym miejscu :sad:

 

może jakbym miał wymiary łożyska i tego uszczelniacza. Ma ktoś? To proszę na PW :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...