Skocz do zawartości

Mamusina srebna awjonetka


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy moje ubezpieczenie obejmuje skutki tego co moze mi sie przypadkiem stac podczas wydazen jakie beda sie dziac na spotkaniu jak trafia na nie postacie co na Mamuski niu disajn narzekaja...

 

Co to sie bedzie dziac... :twisted:

 

Mamuska ma niu luk desajn interaktiw multimedia połer garaż maszin ! Tylko czekamy na wieksze felunie (trza dobre kawaly w SIPie opowiedziec) i bedzie cacy.

 

Flipper - no wazelina necessary :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niniejszym dzienkuje za wyrazenia.................... oraz opinie

 

Mamusi - ogólnie rzecz ujmujonc - powiewa to liściem palmy daktylowy. Te co bedo na jego widok rzygac, znaczy sie majo slabo perystatyke jelit, so chorowite i huderlawe. Mamusia paczy juz tyle lat na swojo morde w odbiciu luszczanym, ze zdonzyla sie zaprzyjaznic z odruchem wymiotnym. Jak se porównam widok swoji Wołgi ze spychaczem do widoku Leppera po solarium abo uśmiechnientego Giertycha, to i tak Wołga jes śliczna. Bardzi mie martwii, ze se ograniczylam mozliwości dymania po pustyniach................... sie musze trenować w szutrach i asfaltach (sorry za słowo "asfalt") Konsekwencji nie bedzie, bo by sie okazało, że wprowadzam na forumie matriarchat ........... a to mie brzydzi. Flpiuś ładnie mie auto nazwał, tyko jak na ksywke ....to troche przydugie.

 

Mamusia

Ps. A tak poza tem to jes "SREBNA SZCZAŁA" i jak na szczale, to miala tempy przód, tom se go zaoszczył. No..... ni moze tak być żeby i właściciel i jego auto miały tempe przody, bo ludnoś sie bedzie śmiała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem czemu Pan Biela założył skrzydła do auta! ja wiem! bo on chce odlecieć do ciepłch krajów, bo zima idzie!

 

jestem za sporządzeniem petycji do prezydenta Kwaśniewksiego o wprowadzenie zakazu lotów pod groźbą zestrzelenia bez ostrzeżenia, ażeby Pan Waldemar odstąpił do tego zaimiaru!

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba ten new look, może mniej Forysiowy ale za to jakiś taki masywno-dostojny się zrobił i jak krążownik szos wygląda :) a dziś go jeszcze zobaczę na żywo 8)

 

co się podlizujesz? pewnie chcesz się wybrać na grilla i to nie jako przystawka - przyznaj się :D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... no i jak my teraz panie waldku wygramy konkurencje terenowa na drugim zlocie plejad w roku 2005 :?: :?: :twisted: ......... chyba ze te spłojlery zadzialaja jak w amfibii i na p. bledowskiej poplyniemy a nie ugrzezniemy (patrz. :arrow: filmik ze zlotu plejad 8) ) ........

 

pozdr. mk.si 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z temi migaczami to dzienki za podpowiedz ....se juz zamówilam, swietlówki mie sie bardzo podobajo i se zamówie. Mam juz czy plyty UMC UMC, jezdze z wywalonem lokciem i mie tyko GOLDY na lewem nadgarstku brakuje. O wiela do ty pory nik na mojo szczale nie zwracal uwagi, to tera wzbudzam sensacje gdzie bym nie zaparkowal -a. Normalnie nie nadonzam scierac sliny z szyb bocznych.

 

Po nastempnych fazach tuningu nie omieszkam zamiescic fotek dla ogolnego ozywienia forum i wzbudzenia zdrowej agresji.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...