Skocz do zawartości

Kielubacha na Kacu


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu permanetnie ladny pogody i znosny temperatury odnawia sie do odwolania srodowe zatrucia jadem kielubasianym Zbiorka w srode ........po 5 zlotych o ty samy co zawsze tam dzie zawsze ci co zawsze w tem co zawsze ............no moze za wyjontkiem skarpetek.

Nieobecnos karana .......glodem.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIADOMOSC WAŻNA!!!!!

 

Jak donosi nasz wywiad, Moniqa popsula swoje autko i Mamuska wlasnie zmierza ku niej coby malenstwo naprawic. Przekazuje niniejszym informacje (i to nie jest zart!), iz dzisiejsze spotkanie (z powodow, ktore Mamuska napewno wyjasni w czasie najblizszej wizywacji na Forumie) ZOSTALO ODWOLANE (no bo jak to robic bez Mamuski?).

 

Wszelkie przedplaty nie beda zwrocone, uwagi nie beda uwzglednione, a Mamuska nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci za straty intelektualne z niniejszego faktu wynikle 8)

 

Ubelewajacy nad faktem braku podniesienie stanu kielbach w zoladku, przekaznik :wink:

 

PS: ...a mowilem, ze wersja "ciacho" mi sie bardziej podoba! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uno problemo - ja też nie mam :( trzeba będzie pozbierać na najbliższym spotkaniu

 

dla Kortona (na przyszłość bo nie na dziś) - środa 21.00 (można wcześniej żeby sobie kiełbaski zająć :P ) niebieska nyska przy Hali Targowej (przy niskich temperaturach możliwość przeniesienia do Rally Cafe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby pozostali przeczytali wiadomość przed wyjściem...

 

no niestety ja nie mialem mozliwosci sprawdzenia forum w ciągu dnia,bo siedzialem od 12 w szkole :? przez co przyjechalem pod hale a tam nikogo nie było :evil::evil::evil:

Mamusia swą dziatwę zostawila na pastwe losu

oczywiscie licze na jakieś zadość uczynienie :P

 

na przyszłość daje swojego komórkowca bo sie moze przydać w takich sytuacjach :wink: [ Flipper mode: ocenzurowano - numer wysle wszystkim zainteresowanym na PRIV :wink: Prosze nie podawac numeru publicznie - kamikaze czy jak ? :P ][/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze spotkanie (z powodow, ktore Mamuska napewno wyjasni w czasie najblizszej wizywacji na Forumie) ZOSTALO ODWOLANE

 

Rozjasnienie:

Monisia posiaduje kronzownik. Normalnie stojal se w jej rodzinnem miescie. Stojal, bo nie móg jezdzic, bo znajo go wszyskie latarnie w gminie i na jego widok spierdzielajom do lasu i wtedy w lesie jes jasno jak w miescie, a w miescie ciemno jak w dupie. Monisia powyzszo fure bela laskawa sciongnonc do grodu Kraka, Korwina Mikke, smoka waelskiego, Janka Marcysi (Wladka) Rokity, oraz innych obarzanków. Fura, przywyknienta do tego, ze wszysko co jes zbudowane z materii rozszczepialnej spierdzielo jej z przed maski, stala sie analna ......analogowa .....znaczy ....anonimowa i zaczena z rospaczy gotowac normalnie. Ilos slupów trakcji wszelakiej przerasta jej zdolnosci recepcyjne i czuje sie zbendna, a sposob jazdy po kóre ....klure ...króreskim miescie, letko odbiega od ogólnie przyjentych norm w ruchu drogowem. I tu sie nie moge dziwic, jak czasem widze jak niektóre jezdzo, to tez mie termostat wysiada ......dopiero jak wieczorem gwizdek z pampersa wyciongne to mie para schodzi. Kronzownik laskaw byl tem razem zaniemóc we srode wieczorem, w godzinach kielubasianych, co z grubsza spowodowalo mamusiny niebyt ( nie mylic z odbyt - to jes wtedy jak mamusia odbywa spotkanie ). Mysle zem sie jasno i zwienzle wyrazila.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Highlanderze, w Rynku, na przeciwko Empiku.

Tak jakoś wyszło, że tam właśnie od lat chleje :)

 

a no tak. przestalem tam sie pojawiac, od dnia (nocy) gdy mi w polowie piwa swiatlo zgasili... a dawniej, rzeczywiscie sie tam przepijalo :)

 

Do połowy dnia (nocy) rzadko mi się zdarza wytrzymać.

Wszystko zależy od tempa, bywało też do białego rana ;)

Światła mi tam nie gaszono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...