Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc!! Pełna MOBILIZACJA!!!


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem u Oskara nie jest za dobrze. Nie mówię w tym momencie o zdrowiu bo chłopak walczy jak może. Chodzi w tym momencie o kasę. Nie będę tutaj pisać wywodów po prostu jest ciężko. Myślę o zorganizowaniu imprezy zbiórkowej na jego cel. Mam wolny termin 28.03 w lokalu Ester Pub na szerokiej 20 możemy zrobić chłopakowi jakiś prezent świąteczny. Zróbmy coś w tym kierunku by mu pomóc ponieważ są chęci z jego strony jest determinacja do walki ale jak nie będzie funduszy to nic to nie da.. Liczy się każdy grosz.. Bawmy sie i pomóżmy..

Myślę że dwu tygodniowy termin organizacji pozwoli na to by zjawiło się nas jak najwięcej..

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie!!

 

Dodatkowo będą w lokalu relacje F1 w każdą niedziele kiedy będziemy chcieć.. Toteż jest propozycja do rozważenia!! Matt powiedz coś o lokalu byłeś ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cel oczywiscie bardzo szczytny i chętnie wspomogę, ale myślę że trzeba by było zrobić coś jak było w tamtym roku, czy jeszcze poprzednim ( nie pamiętam ) , duża impreze , dobrze nagłośniona z gwiazdami typu Leszek K, Frycz itd, aukcjami na allegro ( do tej pory nagrody jeszcze nie odebrałem :twisted: ) itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na stronie Oskara jest ulotka informacyjna ja nie umiem wkleić moze Ty to zrobisz??

 

Pieniądze nie pójdą do ręki ale pójdą na konto fundacji z której jest częściowo refundowana jest jego rehabilitacja a na koncie jest 0 zł.. Tylko pamiętajcie o dopisku Oskar Langner!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit na taką impreze potrzebne są fundusze jeśli udało by się znaleźć sponsorów to ja z wielką chęcią pomogę.. Myślę że od tego co napisałem można by zacząć i coś więcej ustalić na spotkaniu!!

 

Więcej info na stronce Oskara.. Zapraszam.. http://oskar.blox.pl/html

 

Zrób jakąś wstępna kalkulację ile trzeba funduszy żeby zorganizowac taka impreze, może za pomoca forumowiczów ( juz nieraz udawadniali że w szczytnych celach są bezkonkurencyjni) uda sie kwote zebrac na organizację, a potem dochód z imprezy przeznaczyć dla Oskara.

Jestem osobiście zdania że spotkanie dla spotkania w gronie 20 osób i zwykła popijawa , nie ma sensu, i tak to niewiele wspomorze, lepiej cos zorganizowac z "przytupem" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja takze info w eter wyslalem u siebie w firmie i zaprzyjaznionych. teraz czas na nieco konkretow. Tak jak crafit pisal, przydalaby sie jakas wstepna kalkulacja. No i teraz juz wiem gdzie 1% z rozliczenia pojdzie, tyle z pomocy na poczatek. Zobaczymy co dalej. Ale pomysl jest zacny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że większą imprezę można by zorganizować po rajdzie Subaru. To jest chyba wystarczający czas na zorganizowanie czegoś większego, znalezienie sponsorów i chętnych do pomocy Oskarowi!! A o planach na imprezę porozmawiamy 28.03 na spotkaniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreze organizuje sie kilka miesięcy a kasa juz jest potrzebna!! Nie ma wiele czasu!!

 

no to nie czekamy tylko: jest ponad 4000 uzykowników, kazdy przelewa chocby 10PLN , teraz a nie po czy na imprezie, admini maja takie narzedzie z mailem info do wszystkich ( przy ANKIECIE zadziałało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...