Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc!! Pełna MOBILIZACJA!!!


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Panowie !!! rozmawiałem wczoraj z tatą Oskara, sytuacja jest bardzo ciężka i przygnębiająca :!: , super że 1% z większości z nas trafi na konto fundacji, ale to bedzie za jakiś czas, środki sa potrzebne teraz :idea: bo całe dotychczasowe leczenie może iść na marne :cry: Jezeli jesteście w stanie pomóc finansowo w sposób bezpośredni to prosze zróbcie to już :idea: . Każda złotówka się liczy, naprawdee sytuacja PODBRAMKOWA

Podaję numer konta Oskara

Oskar Langner

44 1050 1445 1000 0023 1344 0329

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie wszystkim za zainteresowanie i pomoc po raz enty...Czasem to az glupio tak non stop pisac ze potrzebuje kasy no bo kto jej nie potrzebuje ale cienizna jest straszna :cry: Rehabilitacja super stajemy, cwiczymy i juz nawet schodze z dawki leku ktory jest podawany do rdzenia i ktory rozluznia miesnie bo po operacji w niemczech jest z tym lepiej. I wlasnie od niedawna mamy problem z tym bo szpitalowi nie chce sie juz zalatwiac leku i teraz my musimy sie o to martwic...raz ze lek sciagany z niemiec a dwa ze dwie ampulki leku wielkosci kciuka kosztuja 1000zl a starcza na 1 do 1,5mies.tak wiec koszt nie maly :neutral: Tak jak piszecie kazda zlotowka sie liczy i jeszcze raz DZIEKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, poszło, a przy okazji przypomnij się bliżej Dnia Dziecka, jak pisałem wcześniej bedę miał podwójne zaproszenie na imprezę - zlicytujemy ...... eee tam, mam lepszy pomysł - zaprosimy dziewczyny i sami pójdziemy :wink: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...