Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc!! Pełna MOBILIZACJA!!!


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

Carfit na taką impreze potrzebne są fundusze jeśli udało by się znaleźć sponsorów to ja z wielką chęcią pomogę.. Myślę że od tego co napisałem można by zacząć i coś więcej ustalić na spotkaniu!!

 

Więcej info na stronce Oskara.. Zapraszam.. http://oskar.blox.pl/html

 

Zrób jakąś wstępna kalkulację ile trzeba funduszy żeby zorganizowac taka impreze, może za pomoca forumowiczów ( juz nieraz udawadniali że w szczytnych celach są bezkonkurencyjni) uda sie kwote zebrac na organizację, a potem dochód z imprezy przeznaczyć dla Oskara.

Jestem osobiście zdania że spotkanie dla spotkania w gronie 20 osób i zwykła popijawa , nie ma sensu, i tak to niewiele wspomorze, lepiej cos zorganizowac z "przytupem" :lol:

 

Wbrew pozorom fundusze na taką impreze nie będą wielkie. Organizowaliśmy "Andrzejki Rajdowe" (impreza o której pisze Carfit) i koszty zamkneliśmy w okolicach 2 tys. pln. a zebraliśmy wówczas sporo więcej. Wiele więcej trzeba włożyć pracy na przygotowanie, ale myślę że Forumowicze tak jak wtedy staną na wysokości zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak coś większego to "NA" rajdzie Subaru. Mamusia chętnie się dorzuci. Nie posiadam 1% ale chętnie dorzucę w gotówce.

 

matka ma rację, nie byloby problemu ze ściagnięciem całej gawiedzi rajdowej, bo wszyscy byliby na miejscu :!: :cool:

 

Panowie, Panie, to co działamy :?:

 

[ Dodano: Wto Mar 18, 2008 9:40 am ]

Rajd Subaru :arrow: 4-6 lipca.

6-tego w niedzielę po rajdzie można by zorganizować taką imprezę :!:

Myslę, ze odpowiednio rozreklamowana na samym rajdzie, do tego przy sprzyjającej pogodzie mogłaby sciągnąć tłumy gości chących posiedzieć z kierowcami rajdowymi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Rajdu Subaru na pewno SIP pomoże, więc wtedy jak najbardziej trzeba coś zorganizować - nie wiem na ile to realne, ale może by się udało zorganizować aukcję, w której nagrodą byłby np. przejazd z którymś rajdowcem po trasie prologu? Rajd Subaru to świetna okazja do dużej akcji o ile tylko będzie zgoda SIP - myślę, że będzie :) Wtedy istotna będzie reklama akcji przed rajdem.

 

Co do lokalu proponowanego przez Buffy'ego to jest to lepszy pomysł niż koniownia była, bo to Kazimierz, więcej ludzi, możnaby spróbować jakąś rajdówkę postawić, na pewno by przyciągnęła ludzi, co do lokalu nie wiem ile tam osób wchodzi, kwestia kto by miał być zaproszony, bo moim zdaniem to nie powinny być same osoby z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

I tak po pierwsze wielkie dzięki za zainteresowanie i pomoc już enty z kolei a po drugie wielkie sorry za zaniedbanie ale ja w tym roku matura a przez 3miesiace w Niemcach mam straszne zaległości i jak coś na internecie to tylko streszczenia lektur :razz: Dziękuje wszystkim za chęć pomocy i wpłaty!!! Konto fundacji naprawdę świeci pustkami, a ja dzięki operacji w Niemczech w 3 miesiące zrobiłem więcej niż w 2,5roku bo w końcu mam porządek z biodrem i napięciem mięśniowym które przeszkadzało. Rehabilitacja wygląda teraz naprawdę super a żeby nie być gołosłownym poniżej wrzucam zdjęcie podczas pionizacji. Do chodzenia i stania samemu jeszcze długa droga i ciężka praca ale jak ma sie udać to wypocę sie z przyjemnością :mrgreen: I jak ktoś ma pytania to pisać maile i dzwonić bo wspólnie na pewno damy rade!!! Dzięki i wrzucam fotkę :wink: ( probowałem miniaturkę ale coś nie wychodziło więc klikajcie na link :neutral: )1. http://img383.imageshack.us/my.php?imag ... 918iw4.jpg

2. http://img374.imageshack.us/my.php?imag ... 920ub1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy pomysł niż koniownia

 

pisze się qniownia :mrgreen:

 

BTW, ale w takim razie, jeśli nie qniownia, tylko Kazimierz, to odpada pomysl pikniku z grillem, kiełbaskami itp., a to miało swój urok :cry:

 

Oskar, ty jednak żyjesz :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“Jak zostać rajdowcem?” Na to i na inne pytania odpowiemy w pierwszą niedziele kwietnia (06.04) o godzinie 17.00 w największym centrum rozrywki w Katowicach – Fun City (Silesia City Center), gdzie Stowarzyszenie IKS wraz z Stowarzyszeniem S4 organizują cykliczną imprezę w formie konferencji, o rajdach samochodowych.

Gośćmi będą czołowi kierowcy z Rajdowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu PZM wraz z ludźmi odpowiedzialnymi za organizacje rajdów. Organizator liczy na udział m.in, Krzysztofa Hołowczyca, Tomasza Kuchara, Pawła Dytko, Michała Bębenka, Kajetana Kajetanowicza czy Michała Kościuszko.

 

Może tam by tez pojechać jakąś delegacją zabrać puszkę i pozbierać kase?? Myślę że będzie tam bardzo dużo ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli może się przydać - bedę miał jedno podwójne zaproszenie do Sali Kongresowej PKiN w W-wie na niedzielę, 1 czerwca godz. 15:00 na koncert "Operetka Dzieciom" (Szapołowska, Łazuka, Ochman, Chatys, Tyniec i inni). Jeżeli jest pomysł na zagospodarowanie chętnie oddam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...