Skocz do zawartości

Żubry nadchodzą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W piatek wieczorem bedzie konferencja prasowa w Marimexie (Opatkowice) na zakopiance bedzie mozna ogladnac wszystkie stare auta z wloch jak i Fiata punto S1600, ja sie wybieralem na żubry jako pilot ale mój kierowca ma poważne problemy zdrowotne :/ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niewątpliwą atrakcją będzie start zespołu Historic Team Italia, pod wodzą byłego kierowcy F1 Alex'a Caffi. W tym roku zespół liczy 19 samochodów, m.in.: Porsche 356B, Porsche Carrera, Saab 96 Monte Carlo, Lancia Fulvia HF, Lotus Europa, Fiat Abarth 600. Oprócz samochodów startujących w klasie historycznej, włoski team wystawia również kilka samochodów w grupie gości m.in. tegorocznego zwycięzcę Rajdu "Mille Miglia" Fiata Punto S1600."

i

"Po raz pierwszy od dłuższego czasu na starcie - w roli gości - staną także dziennikarze z Litwy. Do Polski przyjeżdżają w bardzo mocnym składzie. Pojawią się Vitoldas Milius - Donatas Stanionis na Subaru Impreza WRX STi, Valdas Valiukevichius - Gintautas Firantas na Audi TT 1.8 T i Dainius Leonavichius - Andrejus Putilovas jadący Toyotą Celicą Turbo 4WD. Na pewno pomieszają szyki przedstawicielom polskich mediów.

"

"Start do Rajdu nastąpi w sobotę 23 października o godzinie 9.00 z parkingu przy Centrum M1, Kraków al. Pokoju skąd zawodnicy udadzą się na próbę sportową do Muzeum Lotnictwa. Meta w Zakopanem przewidziana jest na godz. 18.30."

 

Ja na 100% bede, zwłaszcza, że będzie Subaru Impreza WRX STi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Też bym przybył, ale że nie pasuję do roli rogacza, nie przybędę

 

A ot młodzieńczy (?) optymizm - o tym czy pasujemy do roli rogacza (niestety) nie my, mężczyźni decydujemy :twisted:

 

Ja będę (z żoną :wink: )

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet bardzo fajna :) technik przejazdu chyba tyle co zawodników ale warto było tam jechać nawet na chwilę 8)

jak Imprezki robiły nawroty na ręcznym to mmmmm... :D

popierając słowa które padły na starcie pod M1 to byłoby coś gdyby tyle Imprez w RSMP startowało ...eehhh marzenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tylko na pasie, fakt mało widowiskowy, sporo błędów przy przejazdach, w pewnym momencie mogło dojść nawet do zderzenia czołowego (Subaru impreza vs. Fiat x1/9 :shock: ). Przejazdy były różne od tempa w stylu "crusing" do szybkiego ( pewni kierowcy na nawrotach pomagali sobie lusterkami podpierając się nimi o asfalt, nie ma to jak miękkie zawieszenie :? ).

Osobliwoscią był dla mnie Smart, szczególnie przy wyjeździe z szykany, gdy jego systemy pokładowe odcieły całą moc. Śmiesznie też wyglądało Porsche Cayenne śmigające między pachołkami , daleko jednak nie zajechało bo zatrzymało się na drzewie :(

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tylko na lotnisku, niestety pewien niedosyt został. Owszem auta bardzo ciekawe, ale poziom zawodników mnie troche rozczarował, wiem, że to nie rajd, a bardziej impreaza towarzyska :)

 

Dużo subarek, jednak tylko 2-3 coś pokazały :)

Duże wrażenie zrobił na mnie Punto S1600 (niestety pogubil się jak wiekszość samochodów na pasie)

 

Ogólnie bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna impreza.

 

Dzięki dla Buffy'ego za ściągnięcie do Krakowa, dla Barta za przesiadywanie na gorącym fotelu i dla własściciela Alfy za całkiem miła da mnie przejażdżkę.

 

Gratulacje dla Andrzeja Lenczowskiego i Babci którą jechał, a także dla całej masy dawnych mistrzów którzy pokazali że można dobrze jeździć nie koniecznie idealnym sprzętem, a nie wlec się ciągle psiocząc na coś i psując auta.

 

Żubry to naprawdę super, rajd sam bym chciał przejechać :-/ Ale moje auto nie dość zabytkowe niestety :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...