Skocz do zawartości

Żubry nadchodzą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla wszystkich załóg biorących udział w tej wyjątkowej imprezie. Przykro mi tylko, że

W. Kortynie nie udało się dojechać do mety. Czasem tak bywa że sprzęt odmówi posłuszeństwa. A zapowiadała się walka między Lancerem EVO VII gr N a Subaru STI gr. N które przyjechało specjalnie na ten rajd aż z Włoch. Niesamowity samochód z ogromnym potencjałem.

Gratulacje dla Andrzeja Lenczowskiego za wygranie paru nagród oraz swojej klasy.

 

Do zobaczenia za rok, może i mi wkońcu uda się wystartować :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe, rajd byl fajny, jechalem niebieska mydelniczka z 65 roku i dojechalismy z sasiadem nawet do mety. Poza tym, ze autko sie grzlo i nie chcialo jechac pod gore, bylo fantastycznie. Zabily mnie lancie fulvie i lotus europa (goscie sie tam nawet zmiescili w kaskach). Zarazilem rajdami przy okazji pare osob, miedzy innymi moja zone, ktora dojechala trzecia wsrod pan (na prawym foteliku). Po raz kolejny gratulacje dla Andrzeja - trzecia kierownica z rzedu. Poza tym, to slyszalem, ze chlopcy forumowicze odbywali nagminne dyskusje z polcja?? I dzieki wam Buffy i Azrael, za wiecie co na balu:))) Przyczyniliscie sie do przyspieszonego snu mojej osoby:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq .. Wielkie buziaki w Twoją strone!!!!!! 8)

 

Najsampierw kochaniuski podanie na rence mamusi, czy zdjencia ( najchentni z plazy nudystow....lewy pol profil ), CV ze zalocznikiem, zaswiadczenie od dentysty ze myles zemby, zaswiadczenia o szczepieniach .....znaczy z kim i kiedy zes sie ostatnio zczepil, protokul ze sledztwa, alibi, karta plywacka, podwojne ziemniaki i zasmazka. Dopiero potem mozesz sie zachowywac ......niechigienicznie

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taki spontan to co..nie :?: :

 

Znam tako jedno spontaniczno rodzine co bierze wincy zasilku na dzieci niz niejeden polityk lapowek. So takie co proponujo szklanke zimny wody .....zamiast................. znaczy......... ile mozna pic wody? To lepi se juz lewatywe zrobic.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA nie rozumiem nic z tego ..... Ja chce tylko w Żubrach kategorie dla dzieci byłych kierowców rajdowych!!!!!!! :lol:

 

Bardzo dobry pomysł!!!

 

 

Moim zdaniem zły - co to ja jestem winny że mój ojciec nie ma pojęcia o samochodach? A jak by mi dać trochę potrenować i to i Buffego zleję ;-) hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...