Skocz do zawartości

Żubry nadchodzą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kubuś, spuść lanie "pewniakowi" 8)...proszę..:D

 

Ja bym na siebie pieniędzy nie stawiał..... :-/

 

Coś Ty taki pesymista... w końcu z Hirvonenem nie będziesz się scigał, odwagi!!!, a jeżeli pojedynek będzie bardzo zażarty to dodatkowo stawiam wszystkim kolejkę :lol:

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubuś, spuść lanie "pewniakowi" 8)...proszę..:D

 

Ja bym na siebie pieniędzy nie stawiał..... :-/

 

Coś Ty taki pesymista... w końcu z Hirvonenem nie będziesz się scigał, odwagi!!!, a jeżeli pojedynek będzie bardzo zażarty to dodatkowo stawiam wszystkim kolejkę :lol:

 

 

Nie pesymista tylko realista. Buffy jest szybki, tylko Sub-fan jest wystarczająco stuknięty żeby mieć pewność wygranej ;-) Ja mam za dużo instynktu samozachowawczego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, polecam Ci lektore ksiazki Rossa Bentleya "Inner speed secrets" lub rozmowe z jakims dobrym trenerem sportowym znajacym sie troche na psychologi itp. Jak narazie to masz niewlasciwe podejscie.

 

 

Kuba ja mam ardzo dobre podejście - wiem jak sportowcy to robia, kiedyś trenowałem tenisa i w ogóle, ale ja jestem typem gościa który mysli trzeźwo. Paweł jest baaardzo szybki i ma więcej doświadczenia na torze ode mnie. Ja ogólnie więcej jeżdże samochodem i jestem uparty więc moge próbować nadrabiać. Ale wynik jest mocno niepewny.

 

Niemniej Buffy - mam parę tricków w zanadrzu które Cię mogą zaskoczyć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, co za swawola na forum, rozumiem że tu jak w wojsku kobieta to "towar" deficytowy no ale...to chyba powinno być odwrotnie...tzn mniejszość powinno się troszczyć....

a cacuszko to...Golf I cabrio..wiem zdania będą podzielone, ale dla mnie to klasyka a na "sześć gwiazdek" nie moge sobie jeszcze pozwolić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...