Skocz do zawartości

S/A do 2.5 STI


OZ

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zachować (w miarę mozliwości) seryjność tego autka ale:

1. zrobię wydech

2. założę FMIC

3. wystroję S/A

Wszystko we wiadomej firmie :D

Mam problem z S/A? Z Autronic'iem chyba chwilowo dupa bo nie ma do tego modelu (słyszałem różne wersje ale zakładam, że chwilowo nie ma). Może coś doradzicie. Nie chciałbym z tym czekać do wiosny. HYDRA EMS ?

 

PS. Tylko bez "szukaj" i "google" proszę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ECutek ma reflash do 2.5T. Hydra jest świetna ale póki co skupili się na konkretach a pierdoły w stylu ruise Control nie są oprogramowane.

Jest jeszcze AccessECU od Cobba ( www.cobbtuning.com ).

Świnek nie polecam choć w sumie działają. Czyli UTEC, Xede i parę innych. Tak naprawdę to najważniejsze mieć tunera, który potrafi coś wystroić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo popatrz tutaj na "Stage Packages" do 2.5T STi

http://www.godspeedinc.com/sti.html

Tu masz do WRXa

http://cobbtuning.com/wrx/power-s.html#stage1

i do STi

http://cobbtuning.com/sti/power-s.html#stage1

 

Jest to tylko kwestia ile chcesz wydać i co osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzeniowo ok. 400 km i ok. 500 Nm i na tym poprzestanę, chciałbym wyciągnąć wszystko co możliwe z seryjnej turbiny.

 

RafałW: sam napisałeś o świniach więc się tylko z Tobą zgodziłem (bo to oczywiste, że są gorsze od S/A), w jednym poście wymieniłeś piggy i s/a.

 

dzięki za info, jest co czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świnie odpadają z definicji, mają za dużo wad.

 

Witam,

A czy mogę prosić o wyjaśnienie tych wad?

Próbowałem kiedyś uzyskać informacje na streetracingu, ale nie otrzymałem wyczerpującej odpowiedzi.

 

Biorąc pod uwagę wybór w Polsce pomiędzy Ecutekiem w Kocarze a Unichipem u Daniela + VTG, wydaje mi się że druga opcja jest rozsądniejsza...

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. rzadko bywają stabilne w dłuższym okresie

2. seryjny komp wprowadza się w tryb awaryjny z sobie tylko znanych powodów

3. pewnych granicznych wartości nie przekroczysz

4. uni miał tendencję do przeładowywania na niskich obrotach w audiku

5. kabelkomasakra

 

tak na gorąco to tyle

 

dlatego wymyślono S/A :D co nie oznacza że świnie są do kitu, zwyczajnie dla mnie to już historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właściwie czy Ecutek Polska jeszcze istnieje? Bo ich strona już jakiś czas nie działa i w ramach Kocaru też chyba już nie mogli działać.

Nie wiem, tak sobie spekuluje... :?

 

A na stronie vtg jest opisany wrx03 z uni i po wykresie wygląda że to całkiem sensownie wyszło. Tylko że właściciel pewnie musiał się od razu pożegnać z gwarancją...choć przy us-spec to już nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancję wymyślili producenci tylko i wyłącznie po to żebyś dymał non stop do serwisu z przeglądami, podbijał badziewną książeczkę, bulił za to trzy wiadra kasy :lol: a i tak potam okazuje sie że gwarancja "akurat" nie obejmuje twojej usterki :lol: To tyle na temat "gwarancji". Można sobie opłacić "gwarancję" 25cio procentowym dyskontem do ceny dwulitrowego europejskiego subaru, którego nijak nie da sie porównać do wersji amerykańskiej. Z drugiej strony nie kapuje dlaczego to auto (2.5) nie sprzedaje sie w salonach w Polsce (Europie)? Za dobre czy za tanie? Tylko bez tekstów o homologacji proszę, jak sie chce to można ją zrobić.

Ciekawe jaka byłaby sprzedaż tego auta w cenie 95000 PLN w Polsce? Setki a może tysiące sztuk? Kto by wtedy kupił inne sportowe auto?

 

W ubezpieczeniach jest dokładnie to samo dymanko tylko nieco na innych zasadach. Przejrzyjta na oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...