Skocz do zawartości

Awantura Matiego ;) czyli OT z Powitań


darius darecki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 646
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No jeszcze nie wiem o czym....narazie nic nie przychodzi mi do pacyny :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 8:50 am ]

Grzesiu.... :mrgreen: ...zakoc tesciowej jakies orzeszki....albo lepiej slonecznik, to ja troche zajmie, a ja postaram sie cos namodzic....tylko kurde co?........... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

....ja tez, zapytalem SIP , czy beda honorowac dodatkowa gwarancje.

Ich odpowiedz byla poprostu "nie", i nie wiem skad sie bierze tutaj taka arogancja.

 

Sorry :oops:

Już spieszę z przeprosinami :!:

1. Istnieje dział "pytania do dyrekcji" - tam zadawane są skierowane do mnie pytania;

2. Formalne pytania zadawane są w przyjętej konserwatywnie formie (list, w. mail).

3. W dziale Off Topic z definicji nie dyskutuje się racjonalnie. Tak więc "normalna" odpowiedź własnie tutaj mogła by spowodować tzw. kwadraturę Off-topicu (OOFF -- ttooppiicc :?: :wink: ). Matematycznie trudne do opanowania.

4. Ponieważ w gwarancji US jest zapis o jej obowiązywaniu na kontynencie Pólnocnej Ameryki przyjąłem za pewnik iż jest Pan zorientowany, że Polska tam się nie znajduje. O ile mi wiadomo przenosiny nie są też w najbliższym czasie przewidywane.

5. Z 4 wynika, że koszt ew. napraw gwarancyjnych Panskiego samochodu musielibysmy pokrywac z zysków wypracowywanych sprzedażą samochodów w Polsce - mam niejakie wątpliwości, czy nasi klienci wyrażą na to zgodę; no ale to zawsze można przegłosować.

Wystarczy założyć wątek "czy będziecie płacić za usługi gwarancyjne wykonywane w samochodach US ?". Do tego numer konta i już tworzymy fundusz powierniczy na w/w koszta.

 

 

Pozdrowienia

 

 

PS. we właściwym miejscu temat gwarancji był juz wielokrotnie dyskutowany :wink:

PS 2. przepraszam po raz wtóry - jednak udało mi się mimowolnie stworzyć kwadraturę OT - kto to potrafi ponownie spierwiastkować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Chryste Panie....sama Dyrekcja z odpowiedzia....i to az w pieciu punktach.... :mrgreen:

Wystarczyl by punkt # 4, ale skoro jest 5.... :lol:

1.Wlasnie tam zamiescilem moje pytanie( w dziale pytan do dyrekcji).

2.Pytanie zostalo wyslane w formie e-mail , czyli oglnie przyjetej formie korespondencji( forma ta uznawana jest przez wszystkie pansta na kuli ziemskiej z wyjatkiem Nepalu i Gornej Wolty)

3.Matematycznie jest to mozliwe, dlatego ze 2+2=4 , i nie jest inaczej :mrgreen:

a jesli uwazacie ludzi piszacych w dziale off topic za po...znaczy myslacych inaczej....to bardzo brzydko.

4.Tak , jest taki zapis , ale moje pytanie bylo o dodatkowej gwarancji, za ktora zaplacilem oddzielnie( extra).Amerykanie moga przetransferowac te pieniadze do Was.

5. No coz drodzy towarzysze :mrgreen: , nie wiedzialem ze to lud decyduje o kosztach naprawy.Pozwolcie im zadecydowac o cenie zakupu nowego samochodu u Was towarzyszu.I powiedzcie im, dlaczego samochod kosztuje u Was prawie tryzkrotnie wiecej niz w stanach :mrgreen::mrgreen:

wystarczy zalozyc watek "Subaru dla ludu pracujacego miast i wsi" :mrgreen:

...ale ostrzegam, moze sie skonczyc, ze wywioza towarzysza na taczkach z Krakowa. :mrgreen:

 

 

Pozdrowienia

 

 

P.S. Kwadratura OT :shock: ...to my tutaj jestesmy jakies ulomne, czy co? :shock:

 

Drugie P.S.

To Polska nie lezy w Ameryce????????? :shock: ...O Boze............ :mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 11:25 pm ]

uffffff....juz ochlonalem.....rozluznilem sie...podciagnalem rajtuzy :mrgreen: i zaraz biore sie do jakiegos tematu motoryzacyjnego :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 12:31 am ]

:evil:

 

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 12:39 am ]

.....kurza twarz... :evil: .. no tyle sie napisalem.Opisalem cala historie Subaru od 1917 roku, kliknalem, zeby wyslac....a tu kicha :evil:

System kazal mi sie ponownie zalogowac....no to sie lognalem....a tu pusto...skasowal wszystko co namodzilem kurza twarz :evil:

Ktos za to beknie.... :mrgreen::mrgreen:

Jeszcze nie wiem kto....ale.... :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 12:43 am ]

no same zdjecia narazie wysle, bo nie mam juz sily pisac wszystkiego od nowa :cry:

Napisze to jutro.

... a tak wlasciwie, to po odpowiedzi dyrekcji przyszedl mi do glowy tekst starej piosenki...:

....juz pekaja mury...jedzie straz ogniowa'

jeszcze cos napisze, to bede zalowal...

znikly slowa , zniknal rym...cym,cym,cym

nic nie widac jeno dym.... :mrgreen:

I tym optymistycznym akcentem.... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurza twarz... :evil: .. no tyle sie napisalem.Opisalem cala historie Subaru od 1917 roku, kliknalem, zeby wyslac....a tu kicha :evil:

System kazal mi sie ponownie zalogowac....no to sie lognalem....a tu pusto...skasowal wszystko co namodzilem kurza twarz :evil:

Przy logowaniu wystarczyło zaznaczyć taki mały kwadracik by Cię system nie wylogował. Jeżeli nie chcesz go zaznaczać, to po wyskoczeniu okienka o logowaniu, zaloguj się a następnie naciśnij kilka razy wstecz w przeglądarce do momentu gdzie wpisywałeś swoje wypociny (nie wiem jak w IE, ale w Firefoksie będzie pamiętał co wpisywałeś) i wtedy wciśnij wyślij :)

Zastanawia mnie tylko czemu z takim uporem nie chcesz zastosować się do kilkukrotnie przytaczanej tu przez różne osoby instrukcji wklejania obrazków. Wygląda to na działanie zamierzone, mające na celu w oczach innych spotęgowanie prezentowanego tu obrazu osoby piszącej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem pierwszą i ostatnią stronę tego tematu i chyba zabiorę się za resztę :lol:

 

Polecam! Naprawdę warto. Ja jestem od początku stałym czytelnikiem tej rubryki.

 

:mrgreen:

 

Trzeba coś do Darka wyslać za Wielką Wodę - prezent czy coś innego ? - bo dzięki niemu Forum znów ożyło!

 

Dzięki Darek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem pierwszą i ostatnią stronę tego tematu i chyba zabiorę się za resztę :lol:

 

Czytaj, czytaj, na prawdę warto :mrgreen: .

 

Ja też się przywitam z Tobą Darius, też jestem Twoim fanem, ....bez złośliwości :cool: .

 

Pozdrawiam i czekam na więcej :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliknalem, zeby wyslac....a tu kicha

proponuję posty pisać najpierw w edytorze tekstów a później przeklejać gotowca na forum coby dwa razy nie musieć pisać i żeby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa..

zawsze sucho, zawsze pewnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję posty pisać najpierw w edytorze tekstów a później przeklejać gotowca na forum coby dwa razy nie musieć pisać i żeby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa..

zawsze sucho, zawsze pewnie..

 

Ale w edytorze niema zielonych mordek :mrgreen:

 

ja proponuje po napisaniu postu podświetlić go i wcisnąć ctrl+C i w razie czego później wystarczy ctrl+V, albo jak kto woli kopiuj wklej

 

najszybciej, najprościej i nie ważna jaka przeglądarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli uwazacie ludzi piszacych w dziale off topic za po...znaczy myslacych inaczej....to bardzo brzydko.

 

ja w poscie Dyrekcji nie wyczulem takiej samokrytyki :P

 

I powiedzcie im, dlaczego samochod kosztuje u Was prawie tryzkrotnie wiecej niz w stanach

 

Jesli powyzsze, zgodnie z kolejnoscia w wypowiedzi, ma nastapic po tym:

 

Pozwolcie im zadecydowac o cenie zakupu nowego samochodu u Was towarzyszu.

 

...to powod bedzie prosty: lud tak zadecydowal ;) [edit]

 

Darius , kiedu wracasz i po co tam siedzisz

 

ja wciaz mysle, ze Darius polubil te ichniejsze kresk owki :)

 

Darek wczesniej chyba pisał, że nie udziela się na innych forach.

 

niemozliwe! Niezle mu idzie, musi juz miec jakies doswiadczenie :P Ja bym stawial na mniej wiecej 4 lata i 10,5 miesiecy :mrgreen: ...co najmniej!

 

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 2:38 pm ]

ja proponuje po napisaniu postu podświetlić go

 

uwazaj, bo zaraz sie pojawi pytanie "czym?" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...