Skocz do zawartości

MY 08 Subaru Impreza STI


raju

Rekomendowane odpowiedzi

impreza od poczatku byla sedanem... gdy powstal hatchback, na sile niemalze zrobili sedana - i to byl blad, IMHO

moja lepsza polowa na widok my08 twierdzi ze wyglada jak focus... bylismy niedawno w salonie subaru, to od razu podeszla do rb320, nowego sti w ogole nie zauwazyla... wiec cos w tym musi byc, gdy laik, bez prawa jazdy nawet (!) tak reaguje na auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eee, bo Wy się nie znacie, nowe STI som fajne :cool:

 

 

bo to gieje som :mrgreen:

znaczy że ja już nie jestem? :roll:

:razz:

 

kogii według mnie nowe STI jest fajne, ale nie powiem że hatcha widziałbym bardziej jako jakiś inny model, a Imprezę zrobić najwyżej taką bardziej hardcorową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę oglądałem czarnego MY08. Muszę powiedzieć, że wygląda całkiem nieźle. Rzeczywiście na żywo zyskuje. :wink:

 

Natomiast samochód jest zdecydowanie cicho-ciemny. :cool: Ktoś już o tym pisał, że poprzednia Impreza zwracała uwagę (m.in. duży wlot turbo i spojler), natomiast ten wydaje się być praktycznie niewidoczny i nieprowokujący. Dla jednych to zaleta, a dla innych wada. :cool:

 

Dźwięk jest też nieco bardziej cywilizowany. Ale może mam takie wrażenie dlatego, że poprzednie wersje z jakimi miałem do czynienia, miały zmienione lub modyfikowane wydechy. :wink:

 

Jakkolwiek muszę powiedzieć, że generalnie nie wygląda to źle. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojezdzilem troche z kolega MackiemM jego grafitowym "Lanosem" to co moge powiedziec to ze auto jest naprawde fajne, co prawda zdecydowanie bardziej ugladzone niz poprzednie modele ale bardzo wygodne i szybkie. Gdyby jeszcze zrobili takie cus w kombi to z checia bym kupil :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojezdzilem troche z kolega MackiemM jego grafitowym "Lanosem" to co moge powiedziec to ze auto jest naprawde fajne, co prawda zdecydowanie bardziej ugladzone niz poprzednie modele ale bardzo wygodne i szybkie. Gdyby jeszcze zrobili takie cus w kombi to z checia bym kupil :mrgreen:

 

Jabar, a jak wypada Twoim zdaniem porównanie do MY06? To ugładzenie, o którym piszesz, działa na plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem moje auto jest bardzo komfortowe :) a przy nim MY08 jest po prostu luksusowe :mrgreen:

Tak czy inaczej uwazam ze jest to swietne auto (pod warunkiem ze STI a nie normalna wersja - ktora jest dramatyczna - choc i tak przy Lancerze Sportback wyglada odlotowo), tyle ze fotele musza byc Recaro - bo te seryjne naprawde slabe sa (nie wiem czy nie gorsze niz w MY06). Swietne auto na sluzbowke :mrgreen: Do upalania pewnie tez ale trzeba by sciagnac SpecC z Japoni.

 

Moje skrzywienie wynika glownie z jezdzenia Loganem, ktory jest "surowy i szorstki" w obyciu :mrgreen: i praktycznie kazde inne auto jest komfortowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze fotele musza byc Recaro - bo te seryjne naprawde slabe sa

Zależy jak dla kogo :roll: ...są tacy co jest im " niewygodnie" w tych Recaro.... :mrgreen:

AK

dla kazdego cos innego, nie kazdy ma tez odpowiednia figure do tego taki np. Adamus :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze fotele musza byc Recaro - bo te seryjne naprawde slabe sa

Zależy jak dla kogo :roll: ...są tacy co jest im " niewygodnie" w tych Recaro.... :mrgreen:

AK

dla kazdego cos innego, nie kazdy ma tez odpowiednia figure do tego taki np. Adamus :mrgreen:

 

ty trollu sie doigrasz w koncu :razz: a ja mam recaro i mi w nich bardzo wygodnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar, a jak wypada Twoim zdaniem porównanie do MY06?

 

Choć nie pytasz mnie, mogę Ci powiedzieć, gdyż jeździłem dwoma różnymi '08 i kilkoma '06: MY'08 jest dużo bardziej komfortowe i przystosowane do miejskiej i ekonomicznej jazdy po bułki.

 

Na szczęście wystarczy kilka drobnych zabiegów i kilkanaście tysięcy PLN (zawias+wydech) i można mieć z tego porządne STI :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie pytasz mnie

 

Ciebie to już pytałem tyle razy, że aż mi głupio pytać o coś ponownie. :oops:

 

mogę Ci powiedzieć, gdyż jeździłem dwoma różnymi '08 i kilkoma '06: MY'08 jest dużo bardziej komfortowe i przystosowane do miejskiej i ekonomicznej jazdy po bułki.

 

Na szczęście wystarczy kilka drobnych zabiegów i kilkanaście tysięcy PLN (zawias+wydech) i można mieć z tego porządne STI :twisted:.

 

Dzięki za opinię. Szczerze pisząc zastanawiam się nad zakupem Lanosa. I sam już nie wiem czy wchodzić w temat, czy czekać na wymarzonego MY04. :???:

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojezdzilem troche z kolega MackiemM jego grafitowym "Lanosem" to co moge powiedziec to ze auto jest naprawde fajne, co prawda zdecydowanie bardziej ugladzone niz poprzednie modele ale bardzo wygodne i szybkie. Gdyby jeszcze zrobili takie cus w kombi to z checia bym kupil :mrgreen:

:shock:

 

Że też to przeoczyłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...