Skocz do zawartości

rzeczy ze sklepu SUBARU ?????


ByMySide

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie moze sie wydac glupie, ale naprawde nosicie te rzeczy ze sklepu subaru tzn te kurtki , szaliki, torby, czapki??? Tak do pracy, szkoly, uczelni, czy gdzie tam jeszcze chodzicie? Bo narazie widzialam czapke subaru na moim lubym no i..... no nie podoba mi sie :?

On twierdzi ze inni nosza wiec czemu on by niemial. Facet cholera przystojny jest, czemu swoja urode ma chowac pod taka czapka?? Jak wybic mu z glowy pomysl noszenia czapki? Jak sie dorobimy potomkow, one moga z duma nosic za ojca, ale nie on, nie dorosly czlowiek w takiej czapce :? i jeszcze chce dokupic torbe NOOOO jak go powstrzymac???? Poprosze redakcje o pomoc!!!!! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę tylko koszulki produkcji ZUBI COLLECTION, oryginalne i niepowtarzalne. Sam je sobie robię.

 

Pozdrowienia

przewidujesz szerszą skalę tego przedsięwzięcia bo byłbym zainteresowany tym niepowtażalnym brendem, ewentualnie prosiłbym o jakieś wzory....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę tylko koszulki produkcji ZUBI COLLECTION, oryginalne i niepowtarzalne. Sam je sobie robię.

 

Pozdrowienia

przewidujesz szerszą skalę tego przedsięwzięcia bo byłbym zainteresowany tym niepowtażalnym brendem, ewentualnie prosiłbym o jakieś wzory....

pozdrawiam

 

O szerszej produkcji nie myślałem, raczej jest nieopłacalna, ale dla szanownych znajomych z Forum, coś wyprodukuję.

Pierwsza seria, na kolejny SJS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Redakcji na tym Forum brak, więc trudno liczyć na pomoc z tej strony ...

 

Postaram sie jednak skrótowo, acz nalitycznie podejść do problemu.

Hasła, które zapadły mi w pamięć to:

Facet przystojny

Dorobimy się potomstwa

Czapka Subaru

 

By My Side - istotnie - nie bardzo wyobrażam sobie dorabiania się potomstwa w czapce Subaru. Oczywiście czysto technicznie nie ma większych przeszkód, ale .....

Stąd, pomimo (oczywistego) przywiązania do logo Subaru wystosowuję niniejszym oficjalny, Dyrekcyjny apel do szanownego partnera:

 

Człowieku, zdejmij czapkę ! :wink:

 

Z nadzieją, że mój apel poskutkuje załaczam pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By My Side - istotnie - nie bardzo wyobrażam sobie dorabiania się potomstwa w czapce Subaru. Oczywiście czysto technicznie nie ma większych przeszkód, ale .....

 

A czapce rzecz jasna trochę nie bardzo. Ale w ładnej, niebieskiej pościeli w gwiazdki subaru - czemu nie? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By My Side - istotnie - nie bardzo wyobrażam sobie dorabiania się potomstwa w czapce Subaru. Oczywiście czysto technicznie nie ma większych przeszkód, ale .....

 

A czapce rzecz jasna trochę nie bardzo. Ale w ładnej, niebieskiej pościeli w gwiazdki subaru - czemu nie? ;-)

 

W takiej pościeli bym nie zasną, za dużo adrenaliny.

Nie mówiąc o spaniu z kobietą, mogłoby być za szybko i za ostro :)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo narazie widzialam czapke subaru na moim lubym no i..... no nie podoba mi sie :? ... Jak wybic mu z glowy pomysl noszenia czapki?

skoro narazie potomków nie ma to ja się chętnie zaopiekuję tą czapeczką :twisted: bo w mojej kolekcji jest narazie tylko T-shirt i jestem na polowaniu polo 8)

 

i ukochany plecaczek SWRT ...nosze i nie mam zamiaru przestać

 

bardzo ładniutki plecaczek trzeba dodać :) od razu mi się rzucił w oczy w tłumie kibiców na krakowskim :) i słusznie - nie przestawać :P

 

O szerszej produkcji nie myślałem, raczej jest nieopłacalna, ale dla szanownych znajomych z Forum, coś wyprodukuję.

Pierwsza seria, na kolejny SJS.

 

to ja bardzo chętnie również coś zamówię :D tylko wszystkie możliwości i wzory chętnie bym zobaczył 8)

 

A czapce rzecz jasna trochę nie bardzo. Ale w ładnej, niebieskiej pościeli w gwiazdki subaru - czemu nie? ;-)

a można też po prostu w Subaru :twisted: tak jak dawniej podobno tyle istnień ludzkich zostało poczętych w maluchach, garbusach czy 2cv :lol: a znacznie wygodniej niż wyżej wymienionych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jam mam koszulke, smyczke i ukochany plecaczek SWRT ...nosze i nie mam zamiaru przestać...do zestawu mam jescze bandane "rajdową".nie subaru...ale "rajdowa"quote]

A ja nie zaposiadam niczego takiego i jakoś żyję, choć ciężko mie z tym.

 

Dyrekcja zaś słusznie zauważyła - CZŁOWIEKU w niebiewskiej czapeczce, zdejmij, kiedy sie dobierasz. W przeciwnym razie pojawią sie uporczywe bóle głowy. U koleżanki. Nie warto. Bo CZŁOWIEKU w niebiewskiej czapce, najważniejszy jest co? SPOKÓJ w domu. Czapka nie warta tak wielkiej ceny. A torba to juz CZŁOWIEKU w niebiewskiej czapce za dużo zufilu. Tak dręczyć kobitę??? Sadysta jesteś czy jak? Damski bokser? No brawo. Chociaz z drugiej strony CZŁOWIEKU w niebiewskiej czapce, koleżanka Twoja o dziwnym niku mogłaby pójść na kompromis i nie wywlekać waszych brudów na forum. Jak ona może wymagać od faceta, CZŁOWIEKA w niebiewskiej czapce, żeby chodził bez. NO COŚ TY! PARTNERKO CZŁOWIEKA w niebiewskiej czapce, w domu najważniejszy jest spokój. Weź nie bądź aż taka HARPIA dla CZŁOWIEKA w niebiewskiej czapce. HARPIO weź mu pozwól, ja rozumiem że to wstyd troche latac po mieście w reklamówce na łbie, ale czego to się nie robi z miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jam mam koszulke, smyczke i ukochany plecaczek SWRT ...nosze i nie mam zamiaru przestać...do zestawu mam jescze bandane "rajdową".nie subaru...ale "rajdowa"
A ja nie zaposiadam niczego takiego i jakoś żyję, choć ciężko mie z tym.

 

.

 

bidulku kochanieńki...możemy sie podzielić ...ja będe nosić w dni parzyste i na rajdy , zloty itp a ty w nieparzyste... :wink:

 

p.s. dodam że plecaczek SWRT pochodzi z rąk własnych Wielkiego Tommiego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Tommy, to rozumiem ze chodzi o KAMELA?????

 

Zresztą ja siedzę teraz w ojczyźnie Lenina, Krupskiej, Trockiego, w drugiej ojczyźnie Dzierżyńskiego - wielkiego patrioty. Jak Ty sie ze mną chcesz tym na odległość dzielić, e? Bardzo cwane, wiesz? Wiedziałaś, że ja tu, i teraz akurat proponujesz. TYPISCH!

Nie wierz nigdy kobicie. NIGDY. Ale oferte przyjmuję. wskakuj w samolot, siedzę tu jeszcze jakis czas. Warunki luksusowe. Pić jest co. W dodatku spokój bo ja do 10 w pracy codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskakuj w samolot, siedzę tu jeszcze jakis czas. Warunki luksusowe. Pić jest co. W dodatku spokój bo ja do 10 w pracy codzień.

 

Boże...za życia do raju trafić :!: :D jestem wieczorem :wink:

 

co do tomma....nie miałam na mysli "wielbłądka" tylko WIELKIEGO czyli Makinena :wink:

aaa..no i oferta aktualna też po powrocie..tylko bez TYPISCH, NIE WIERZ itp...dobra... :wink:

 

p.s. narazie moge wysłac fotke..żeby ci ślina na klawiature poiciekła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...