Skocz do zawartości

Moje smutne pozegnanie z forum...


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Panie Rogalski,forumowicze.Dzieki za prawie 4 lata na forum z wami.

Dzieki wam poznalem wielu znajomych i nowych przyjaciol.dzieki forum i forumowiczowi pewnemu spelnilem marzenie i zaczalem jezdzic w rajdach.forum subaru sporo w mym zyciu zmienilo...na dobre.

 

niestety ostatnie wydarzenia bolesnie mnie zranily.przenosze sie do...niezaleznej.

 

dziekuje raz jeszcze i bardzo dziekuje Panu Rogalskiemu (bardzo szczerze) za te 4 lata.

 

odchodze poniewaz to forum mialo byc dla mnie odskocznia od pracy i stresu.stalo sie ostatnio niestety odwrotnie...

 

 

bede bardzo wdzieczny jesli derekcja wyrazi zgode na zabranie w calosci mojego watku o moim poczatatku rajdowania.jesli WRC fan moze go zabrac bede wdzieczny.

pozdrawiam serdecznie - bolek dubowski-vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio co się dzieje chłopaki nie poznaje was jestem z wami krótko ale przesiąkłem tą specyficzną atmosferą forum.I właśnie dlatego postanowiłem przystąpić do waszego grona właśnie przez ta atmosfere a teraz....dziwne spiny kłotnie zamiast na spokojnie to wy się dzielicie przenosicie na inne forum(tak swoją drogą o jakie forum chodzi jeśli moge wiedzieć bo pierwszy raz słysze) odetchnijcie mocniej i wrócie na ziemie :roll: vert, nie rób maniany :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla verta opowieść Zen, z bólem na porzyganie.

 

Pewien Leśnik miał piękny las, Był z niego dumny. Lecz coraz częściej nie miał czasu go doglądać. Coraz rzadziej przycinał dzikie gałązki i drzewa samosiejki. Gdy spostrzegł się że nawet jego ulubiona ścieżka zarosła, wpadł w szał. Leśnik zmienił się w drwala, szalonego drwala. Rach ciach, jak leci, bez pomysłu i opamiętania, byle utorować sobie swoją ulubioną ścieżkę. Padło wtedy przypadkowo wiele starych drzew... Tylko brak sił powstrzymał go od wycięcia całego lasu.

Ponoć ktoś widział jak sadził nowe sadzonki i sprzątał resztki ściętych dzikich jak i swoich drzew.

Ponoć widziano też jak stare drzewa usychały z tęsknoty za straconymi towarzyszami.

Ponoć las odrasta, odrasta bardzo wolno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiąc to ja tez coraz rzadziej tu pisuje, jeszcze zagladam i czytam o ile nie wcisne opcji - "oznacz posty jako przeczytane" ,ale coraz mniej mi sie chce wogole tu zaglądać...Ja - dla forum podejrzewam żadna strata,ale szkoda ze odchodzą ikony forum... :???:

Chyba sie poprostu wiecej zaczne udzielać na forum Omegi (nie Bestiales)...tam atmosfera jest zdrowa. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, doskonale Ciebie rozumiem i pewnie wiele osób pójdzie/poszło w Twoje ślady, choć bez kulturalnego "dowidzenia".

 

 

Przenoszę do organizacyjnego.

Pozdrawiam

 

Dlaczego? To nie jest sprawa organizacyjna. Gdyby autor tak uważał to chyba tam zamieściłby temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wiele osób pójdzie/poszło w Twoje ślady, choć bez kulturalnego "dowidzenia".

To pewnie dlatego, że wiele osób nie odeszło na dobre tylko w chwili obecnej ogląda oba fora i może w późniejszym terminie dokona wyboru :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? To nie jest sprawa organizacyjna. Gdyby autor tak uważał to chyba tam zamieściłby temat?

 

Witek Ty naprawde nie masz sie czego czepiac? Czy robi Ci roznice w ktorej galezi jest watek? Fajny z Ciebie gosc, ale czasem mam wrazenie, ze czepiasz sie dla samego czepiania. Cos ty jedynak, nie masz na kim sie wyladowac? :mrgreen: Fajnie jak ktos czasem jest na nie, ale...

 

PS

Vert...szkoda, ale Twoj wybor. Teraz bede musial drugie forum czytac, co by znac dalsze Twoje poczynania w swiatku rajdowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem idee przenoszenia watku do oraganizacyjnego?

Subaryta czy mozesz wyjasnic, szczerze, bez zadnych docinkow pytam.

byc moze tylko ja odnosze wrazenie, ze jest to proba pewnego maskowania tego co sie dzieje na forum?

vert a twoja decyzje rozumiem i pewnie gdyby kazdy chcial zakladac watek do pozegnan to by sie dluga lista zrobila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...