Skocz do zawartości

Zamkli mię temeta .... w morde


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim łaskawie zaczne, poprosze wmordęratornię o zamkniencie tego temata zara po moi wypowiedzi. Nie chodzi mię o rozgrzebywanie pazurami czyraka na dupie. Rzadko przebywam na forumie i dzisia rano trafiłam se na temata na Orgazmizacyjnem o tem że forum bedzie istnieć. Niestety nie posiadywałam na tela czasu co by sie w tyn pamientnik wpisać. Wieczorem obsługa mię zamkła przed nosem a nie bede im kopała w szybe. Dziś rano zatopiłam się byłam w misterię wyży wspomnianego temata z nadziejo na wyszukano dialektykie, yntelygentno polemike i takie inne duperela źwionzane z praco mózgu. A co zastałam? Ano ....gówno. Nawet mię się trochie na biurko przez monitora wysonczyło. Beła bym może zamkła morde gdyby nie to że równocześnie na forum ogólnem ktoś mię nie zarzucił włazidupstwo i że na oślep bronie Derekcji. Po przekartkowaniu temata na Orgazmizacyjnem dojszło do mię że, co nastempuje

- opinia niezgodna z opinio Derakcji jes opiniom obiektywnom i godnom.

- opinia zbieżna z opinio Derekcji to zwykłe włazidupstwo i bronienie Derekcji na oślep

- brak opinii to zwykłe włazidupstwo i bronienie na oślep Derekcji

- nie zarejestrowanie sie na forum Subaru w celu zjebania Derekcji to zwykłe włazidupstwo i bronienie na oślep Derekcji

- nie przyjście na świat w celu zarejestrowania sie na forum w celu zgnojenia Derekcji to zwykłe włazidustwo i bronienie Derekcji na oślep.

- itp

Czy wy sie kurwa zastanawiacie nad tem co piszecie? Czy żeście se usiedli nie mytom dupom na klawiaturze tak nieszczenśliwie? Czy wam ktoś kiedyś tłumaczył co to jest obiektywna opinia i że należy jo szanować nawet jeżeli się z nią nie zgadzacie? Po przeczytaniu całego temeta szczerze wontpie. Wiency jak połowa wypowiedzi jes przesionknienta jakiemś niezrozumiałem dla mię zacietrzewieniem ludzi które majo już swoje forum i wcale nie muszo TEGO odwiedzać.

Cztery razy mię zarzycano że jezdem adwokatem Derekcji abo wazeliniażem abo ślepo jej bronie. JA TYKO WYRAZIŁAM SWOJO OBIEKTYWNO OPINIE W TEM TEMACIE. Powiewa mię listowiem Limby karłowatej co se inne ludzie myślo, ale ja nie wmawiam im że so ślepe, włażom tfurcom innego forum w końcówkie odbytu i że na oślep atakujo. Majo takie zdanie i ja to szanuje i niek se stwarzajo SWOJE i niek se demakratyzujo swojo wirtualno rzeczywistos do bólu. Może w normalnech warunkach beła bem zbulwersowana ale w zaistniałych jestem zbuldożerowana. ENTER

 

mamusia

 

Ps. Szanomna Derekcjo kocham Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kochane forumowicze, jezdem stworzona do polemik. Poprosze jakomś. Pierwotnnie prosiłam o zamkmniencie tego temata zara po moich wypocinach ale skoro wmordęrator napgryzmoloł żo może go otworzyć na każdo prośbę a nik nie prosił to mię osobiście to boli. Jezdem kuresko nastwiona na polemike. Błagam, poproście o odwieszenie tego temata i wlejcie trochie miodu do mojech uchów. Napierdalajcie na mnię abo na Derekcje abo cóś. Czekam z niecierpliwościo.

 

mamusia

 

[ Dodano: Sro Sty 23, 2008 12:27 am ]

Ludzie !!! Mineła godzina, Zarzućcie mię cóś bo sie hujowo czuje taka nieomylna. Nie kcem być papierzem. Nie kcem żeby moje opinie beły dogmatami. Jezdem tyko zbankrutowanem alkoholikiem. Czy so jakieś odwżne ludzie na tech łachmanacyh?

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przekartkowaniu temata na Orgazmizacyjnem dojszło do mię że, co nastempuje

- opinia niezgodna z opinio Derakcji jes opiniom obiektywnom i godnom.

- opinia zbieżna z opinio Derekcji to zwykłe włazidupstwo i bronienie Derekcji na oślep

- brak opinii to zwykłe włazidupstwo i bronienie na oślep Derekcji

- nie zarejestrowanie sie na forum Subaru w celu zjebania Derekcji to zwykłe włazidupstwo i bronienie na oślep Derekcji

- nie przyjście na świat w celu zarejestrowania sie na forum w celu zgnojenia Derekcji to zwykłe włazidustwo i bronienie Derekcji na oślep.

- itp

 

Eee, coś się nie zgadza ?

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Mamusi,

odwazni siedza teraz na innym forum i wciagaja kreseczke :mrgreen:

 

EDIT: Kocham Mamusie :D

Kochaneńka ja też czasami posiaduje białego nochala. To nie so polemiki na mojem poziomie. Niech se wciongajo to, na co je stać. Ja też Cie kocham tyko walczmy z niemi fer. Niek se wciongajo to co im sie żywnie podoba, byle by zes nami rozmawiali na poziomie. Majo problem to niech piszo. Ja jem mogiem odpowiedzieć po wciongu abo przed. Jak szanowne se rzyczo?

 

 

mamusia

 

[ Dodano: Sro Sty 23, 2008 12:55 am ]

 

Eee, coś się nie zgadza ?

 

:wink:

 

Niby co ?? końkretnie poprosze.

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioskuje że przciwniki so nie aktywne abo nie przebywajo aktualnie na forumie. Poporsze wmordęratownie o uczymaie tego tremata do jutra do godziny 24,00. Jak w tem terminie wszyskie (odmieńce) mię popierdolom to wywalcie tego temata w pizdu. Znacie kochane czem mnię to popiewa? czy mam wam zaś wynotować?

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie se spokój z tamtym forum. Poszli na swoje, to niech tam siedzą, nie będziemy przecież przemeblowywać ich mieszkania. Kręci ich nabijanie się z nas, wspólny "wróg" itp. Za jakiś czas się znudzi, albo sobie znajdą jakieś własne tematy związane z subaru... albo inne (wtedy będzie to forum Subaru bez Subaru). Ileż w końcu można pisać o tym samym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mam wam zaś wynotować?

 

mamusia

 

zdecydowanie, łącznie z nazwami łacińskimi dla jasności.

znajdz se sam na www.powiewajoncelistowia.pl

 

mamusia

Ps No sorry, to nie jes meritum, ale jak sie uprzeż, jezdem w stanie Ci scongnońć z interneta całom łacine. Tom w meritum i tom nie koniecznie. Ty możesz być kontent, wmorderatornia ...............niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wmorderatornia ...............niekoniecznie.

 

Przeżyją. Muszą. :twisted:

 

:wink:

kcesz to łacine? Czy żeby mię wydupczyli z forum? Poprosze o jasnom i przemyślaniom opowiedź

 

mamusia

 

Ps. mnie zapewne nie wydupczom ale ty bedziesz miał przerypane za podpuszczanie mamusi. Jak jesteś forumowiczem THE FORUM ... sie nie narażaj. Jak jezdeś forumowiczem forum końkurencyjnego ....... spierdalaj. jak jesteś forumowiczem ad hok ...pewnie Ci wybaczom.

A tak wogóle to sie nie wzoruj na mamusi, no chiba że mnie zaginasz to najwyży przyznajo Ci status śnientego bydła. Mamusia sie z tem pogodziła. Ty nie musisz.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o jasnom i przemyślaniom opowiedź

 

mało prawdopodobne. łatwiej 6-ę w totka.

 

Ps. mnie zapewne nie wydupczom ale ty bedziesz miał przerypane za podpuszczanie mamusi.

 

i tak mam w życiu przerypane, więc jeden przeryp wte czy wewte. leje na to.

 

 

 

tak mię dziś klawiatura świerzbi. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie se spokój z tamtym forum. Poszli na swoje, to niech tam siedzą, nie będziemy przecież przemeblowywać ich mieszkania. Kręci ich nabijanie się z nas, wspólny "wróg" itp. Za jakiś czas się znudzi, albo sobie znajdą jakieś własne tematy związane z subaru... albo inne (wtedy będzie to forum Subaru bez Subaru). Ileż w końcu można pisać o tym samym?

 

Chyba sie nie nabijają....a jakiegos "wroga" kazdy z nas ma .... :roll: Nie bardzo wiedziałem o co chodzi w tej wymianie zdań (nie było mnie w tym czasie) a po odnalezieniu tych wypowiedzi ( przy pomocy jednego z wrogów :mrgreen: )...dalej nie bardzo rozumiem....myślę , ze to jakies emocje mozliwe tylko w tamtych dniach poświatecznych :cool: Moze jakis "wróg" :mrgreen: po tych paru tygodniach jakos inaczej widzi tamto "zamieszanie" i by sie wypowiedział....pojednawczo...czy coś :roll: bo brakuje mi tu paru " fachowców" a dalszy wątek mógłby byc ciekawy i cos by wniósł mądrego na przyszłość....Tym bardziej , ze Matka czeka....a jest tylko jedna :wink:

AK

ps.tak sobie napisałem....co myslę...z rana.. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręci ich nabijanie się z nas, wspólny "wróg" itp. Za jakiś czas się znudzi, albo sobie znajdą jakieś własne tematy związane z subaru... albo inne (wtedy będzie to forum Subaru bez Subaru). Ileż w końcu można pisać o tym samym?

Nie wiem czy zauważyłeś, ale na Forum SIP też rozmawia się o wielu innych sprawach (pewnie w 90%) poza Subaru, podobnie jest na drugim forum gdzie jest wiele tematów luźnych jak i o Subaru, i przynajmniej o tuningu można sobie spokojnie pogadać :wink:

Gdyby nowe forum Subaru miało się opierać tylko na napieprzaniu się z Dyrekcji to rzeczywiście długo by nie przetrwało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, 90% to może nie, bo widać to po statystykach. Odnośnie tuningu, to tutaj też można, a za kilka dni... :cool:

 

Andrzej Koper, istnienie wroga klasowego, czy też podobnych instytucji to podstawa trzymania w kupie całych społeczeństw :) Też czekam, że może dzisiaj jak wrócę z pracy przybędzie tu kilka postów o poziomie podobnym do matczynych. A odnośnie nabijania, to warto pooglądać tamtejszą małą akademię filmową, z jednej strony zabawne... z drugiej żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujmy spojrzeć na sprawę z innej strony. Podobnie stało się z forum Vectry. Istniało jedno i było dobrze a potem ludzie się pokłócili, nikt nie chciał ustąpić, przeważyły drobne partykularne interesy i mamy dwa fora. Różnica między nimi jest niewielka, można rzec niezauważalna no ale mamy dwa razy tyle stanowisk kierowniczych (modzich) do obsadzenia i chyba właśnie o to niektórym osobom chodziło. Może warto czasem swoje własne interesy schować do kieszeni i spojrzeć na sprawę szerzej tj. z punktu widzenia zwykłego użytkownika forum który szuka informacji, chce o czymś podyskutować a czasem też zwyczajnie sobie po oftopić. Sprawę promocji swojej działalności można przecież załatwiać via priv i chyba właśnie o to poszło. Demokracja i wolność słowa oczywiście tak ale to też musi mieć jakieś ramy. To forum ma jedną niezaprzeczalną zaletę że z jednej strony są subarofanatycy a z drugiej dyrekcja (trochę za rzadko), która przekazuje różne informacje i komentarze od strony producenta czego nie ma na innych forach. Moim zdaniem kwestia tuningu może być (i chyba jest) realizowana na innych forach (i niech tak zostanie) a Subaru jest na tyle ciekawym samochodem samym w sobie że warto złożyć w ofierze tuning i auto reklamę aby utrzymać forum w dotychczasowym kształcie z wszystkimi dotychczasowymi forumowiczami. Reasumując może warto ustąpić obu stronom bo dyrekcja też lekko przesadziła i to nie w kwestii zmiany statusu jednego (bez watpienia dobrego) moda na zwykłego użytkownika ale w swych innych wypowiedziach (zainteresowani wiedzą o co chodzi) i jako pierwsza wyciągnęła rękę do zgody do tych których ukarała wg. mnie zbyt ostro. Czas leczy rany, zgoda buduje a niezgoda rujnuje i chyba o tym warto pamietać a nie zacietrzewiać się w udowadnianiu kto ma rację i czyje na wierzchu. Wkrótce będzie okazja bo Plejady tuż tuż więc wyciągnąć beczkę piwa i zakopać ten topór wojenny bo już chyba najwyższy na to czas . :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu... Jestem właśnie po lekturze w organizacyjnym, nie dałem rady przeczytać wszystkich postów, dyskusja rodem z jarmarku ulicznego. Kurna najbardziej to mnie wnerwia, że ktoś włożył kij w mrowisko i mrowisko się podzieliło istny KACZYZM ( to mam za złe Dyrekcji )!

Chyba w weekend sie ochleje :evil: Albo nawet dziś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu... Jestem właśnie po lekturze w organizacyjnym, nie dałem rady przeczytać wszystkich postów, dyskusja rodem z jarmarku ulicznego. Kurna najbardziej to mnie wnerwia, że ktoś włożył kij w mrowisko i mrowisko się podzieliło istny KACZYZM ( to mam za złe Dyrekcji )!

Chyba w weekend sie ochleje :evil: Albo nawet dziś!

Uwazam, ze jesli kogos mozna posadzic o KACZYZM to na pewno nie Dyrekcje... :???:

Proponuje jeszcze raz przeczytac topic w organizacyjnym i nie ulegac "psychologii tlumu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu... Jestem właśnie po lekturze w organizacyjnym, nie dałem rady przeczytać wszystkich postów, dyskusja rodem z jarmarku ulicznego. Kurna najbardziej to mnie wnerwia, że ktoś włożył kij w mrowisko i mrowisko się podzieliło istny KACZYZM ( to mam za złe Dyrekcji )!

Chyba w weekend sie ochleje :evil: Albo nawet dziś!

Uwazam, ze jesli kogos mozna posadzic o KACZYZM to na pewno nie Dyrekcje... :???:

Proponuje jeszcze raz przeczytac topic w organizacyjnym i nie ulegac "psychologii tlumu"...

 

Źle zmyślać, źle i prawdę mówić w pańskim dworze.

Lew, chcąc wszystkich przeświadczyć o swojej pokorze,

Kazał się jawnie ganić. Rzekł lis:"Jesteś winny,

Boś zbyt dobry, zbyt łaskaw, zbyt dobroczynny".

Owca widząc, że kontent, gdy liszka ganiła,

Rzekła:"Okrutnyś, żarłok, tyran..."Już nie żyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...