Skocz do zawartości

Tłumik końcowy Forester 2.5Xt


kubacki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli montując taki zestaw (Helix od katalizatora, link powyżej) - TRACĘ GWARANCJĘ :?:

_________________

 

Skoro ja go mam od roku i nie straciłem gwarancji to raczej nie stracisz :wink:

 

Dla pewności spytałbym się u Emila :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy do Forestera 2.0XT tlumik koncowy 2,5" (H&S) bedzie pasowal ?

I co, jezeli kiedys odbije mi i bede chcial dalej modyfikowac - downpipe itp - nie bedzie problemow z dopasowaniem ?

 

No i kto mi to w Poznaniu zalozy ?

 

Piotrus - gratuluje zakupu ! Nabieram pewnosci, ze Przemqa warto sluchac :mrgreen:

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy do Forestera 2.0XT tlumik koncowy 2,5" (H&S) bedzie pasowal ?

I co, jezeli kiedys odbije mi i bede chcial dalej modyfikowac - downpipe itp - nie bedzie problemow z dopasowaniem ?

 

No i kto mi to w Poznaniu zalozy ?

 

Będzie pasował.

 

Nie będzie problemu z dalszym dopasowaniem.

 

Założy Ci to każdy, kto potrafi odkręcić i zakręcić śrubkę. Chociaż w Poznaniu, to kto wie... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No baaa, a uszczelniac jakos specjalnie nie trzeba ?

To sam zaloze, co mi tam. W mlodosci troche wkrecalem. Honor bulwogrodu obronie. Chociaz myslalem, ze chlopaki z Mapteka juz bronia ;)

Czyli moge kupic wysylkowo w losowo wybranej firmie z cyfra w nazwie H&S i go sam przykrecic i bedzie pieknie gralo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: gdzie?

We własnym domu :twisted: Jeszcze CI poleją jak poprosisz :razz:

Ostatnio u Kocara stał taki biały Forester i gadał super, może Ci powiedzą co tam ma wsadzone.

Jutro pewnie będę u nich, to zobaczę czy stoi i najwyżej spytam co tam siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, dzięki serdeczne za pomysł - nie wpadłem na to

 

Nie zdziw się, jak panowie zrobią takie miny: " :shock: " - ważne jest to, byś Ty był pewien swego tj. zapewnił panów, że sobie spokojnie poradzą. Ja tak zrobiłem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stoi, wczoraj go już widziałem na ulicy, sporo hałasu narobił :cool:

A w jakiej budzie. Hałasu narobił ma ulicy czy u Kocara

 

[ Dodano: Nie Mar 02, 2008 11:24 pm ]

ważne jest to, byś Ty był pewien swego tj. zapewnił panów, że sobie spokojnie poradzą. Ja tak zrobiłem :) .

Jakbym na ich miejscu zobaczył kolesia w futrze wartego parę tysi to też bym zamontował. Nie wziąłeś pod uwagę że Ukiman nie ma takiego futra :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny dylemat. Nosi mnie, żeby zmienić wydech w Foresiu 2.0 158 PS.

Auto nowe, na gwarancji. Chodzi mi głosny bulgot... nie jakieś pseudo pierdziawki. Czytałem, ze Prodriva nie polecacie. Z tego co widze, to pewnie liczy się tylko Helix, H&S, Devil. Ja bym chiał wymienić tylko tłumik końcowy. Który według Was będzie ładnie warczał ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń, Prodrive PODKREŚLA dźwięk bardzo ładnie ... ale jeśli szczerze i otwarcie mówisz o głośnym bulgocie - to nie będziesz z niego zadowolony :)

 

Końcówka H&S będzie chyba tylko trochę bardziej "bulgotliwa" niż Prodrive.

Helixa widziałem tylko w zestawie z center-pipe'em ... a Devil - no właśnie - pewnie stanie na Devilu :wink:

 

Generalnie, jeśli wymienisz samą końcówkę w N/A to nie będzie dużego hałasu - chyba ... :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukiman.... Ty przemów do mnie ludzkim głosem :mrgreen: Ja się nic nie łapie na tych fachowych rzeczach :wink:

Ma głośno warczeć.... ( a co, zawsze chciałem tak mieć :twisted: ). Wszystko jest seryjne w aucie, nie chce narazie robić jakiś wielkich modyfikacji (gwarancja), chce poprostu żeby bulgotał jak na subaru przystało .... chcę sie tylko ograniczyć (narazie) do końcowego tłumika i zeby osiągi się nie pogorszyły ( źle dobrany wydech może coś namieszać).

To mówisz, że albo Helix albo Devil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń, ja mówię jasno i powabnie :) ... Prodrive mi w Imprezie wystarczył na dobre 8 miesięcy (zanim zdecydowałem się na zmianę na coś głośniejszego) ... generalnie nie wiem co rozumiesz przez "GŁOŚNO" ... tak żeby łeb urywało :?: :lol:

 

[ Dodano: Pon Mar 03, 2008 11:36 pm ]

... generalnie Prodrive ma ten "plus", że jedziesz do ASO i (teoretycznie powinni mieć), po prostu go montujesz ... nie tracąc gwarancji. Problem w tym, że ta końcówka jest sakramencko droga :???: Kosztuje ok. 2500 PLN brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...