Skocz do zawartości

Skrzynia STI '02 do GT '99-różnice i napotkane przeszkody


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

waszka, no nawet nie ma co gadac auto jezdzi pieknie :cool: a teraz jak znajdziesz chwilke to opisz dokladnie co i jak trzeba rzezbic aby zostalo dla potomnych i jakie calkowite koszta tej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiedza tajemna kosztuje i nie powinno nikogo dziwić, że spece nie chcą się w pełni nią dzielić... ale niech się podzielą

 

ja zdaje sobie z tego sprawe chce po prostu wiedziec na ile taka operacja jest profi a na ile pachnie drutem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy kiedyś mówili, że serwis na Bajecznej, to druciarnia, ale po EVOKILLERze chyba zmienili zdanie :wink: Chłopaki z Fantazji wydają się być odpowiedzialnymi i raczej nie podjęliby się tego projektu, gdyby wiedzieli, że skończy na śmietniku. Problemem mogą być części. Nigdy nie ma się pewności co do używek... zresztą widać to na przykładzie półośki Waszki.

 

Mam nadzieję, że Waszkowóz będzie dobrze służył. Na filmiku ładnie się prezentuje.

Co z mocą? Na serie to nie wygląda :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z Fantazji wydają się być odpowiedzialnymi i raczej nie podjęliby się tego projektu, gdyby wiedzieli, że skończy na śmietniku. Problemem mogą być części. Nigdy nie ma się pewności co do używek... zresztą widać to na przykładzie półośki Waszki.

Co z mocą? Na serie to nie wygląda :shock:

 

Chłopaki z nie-ASO złożyli to wszystko w 3 dni a zeszło długo,bo trzeba było czekać na patent do półosiek.

Teraz powinno to działać jak należy.Zawsze jest ryzyko z kupowaniem używanych części i moim przypadku chyba się opłaciło.

Czas pokaże jak to będzie.Jeśli chodzi o silnik to prawie seria :wink: ale bez Mapteków i innych drogich cudów.

Narazie (odpukać) jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie stary SCYZZOR ma zacny Avatar.

 

Odkąd zobaczyłem klip Waszki na youtube wiem,że kupuję GT-ka. Tyle tylko,że doszedłem do wniosku,że nie mogę się rozstać z wolnym ssakiem bo go po prostu bardzo lubię.Co robić ?

 

Chyba odstąpię go rodzicom a zdaje się poszukiwania GT i tak bardzo się przeciągną bo podaż jest bardzo słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedza tajemna kosztuje i nie powinno nikogo dziwić, że spece nie chcą się w pełni nią dzielić... ale niech się podzielą

 

ja zdaje sobie z tego sprawe chce po prostu wiedziec na ile taka operacja jest profi a na ile pachnie drutem :wink:

 

Waszka, posiada GT już od 2 tygodni a jego Impreza w większości jego czasu jest "pałowana" na torach i itp. Pozatym Grzesio też lubi ruszać z fantazją pozostawiając ślady z 4 opon na jezdni.

A więc narazie daje rade !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszka, posiada GT już od 2 tygodni a jego Impreza w większości jego czasu jest "pałowana" na torach i itp. Pozatym Grzesio też lubi ruszać z fantazją pozostawiając ślady z 4 opon na jezdni.

A więc narazie daje rade !!!!

 

no wiec to swiadczy bardzo dobrze o tobie :cool:

 

BTW :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...