Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie - takie rzeczy ... jak ktoś z "zewnątrz" zajrzy, pomyśli że to tylko o picie w tym całym zlocie chodzi :!: No proszę Was ... :)

 

Ale pozostając w temacie - mam nadzieję, że barek i dostęp do % będzie przypominał zeszłoroczny IV Zlot (super organizacja), a nie ten sprzed dwóch lat ... kiedy to prościej było iść 5 km do lokalnego sklepu, niż stać w kilometrowej kolejce, która przesuwała się w tempie 5 cm na godzinę :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są moje pomysły na VI Zlot Plejad :mrgreen: .

 

na V nie jedziesz rozumiem? :twisted:

 

[ Dodano: Czw Mar 06, 2008 2:09 pm ]

Panowie - takie rzeczy ... jak ktoś z "zewnątrz" zajrzy, pomyśli że to tylko o picie w tym całym zlocie chodzi :!: No proszę Was ... :)

 

temu Panu juz podziekujemy :shock:

 

No a osso chodzi? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

No chyba ze o rozwalenie auta :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by bez większego problemu mogli na piechotę, lub na czworaka, dojść z miejsca upajania się do miejsca spoczynku (nie wiecznego, wszakże)

 

no to jest dobry postulat, szkoda runa lesnego co by go zaczolgac na smierc :mrgreen:

 

ale dzień wcześniej spinał się w biurze zlotu...

 

a lekko tylko sie droczyl :twisted:

 

ja wiem gdzie sa fajne gokarty w poblizu

 

myslalem ze nas lubisz :mrgreen:

 

kiedy to prościej było iść 5 km do lokalnego sklepu, niż stać w kilometrowej kolejce, która przesuwała się w tempie 5 cm na godzinę

 

ta kolejka byla super, zanim dotarlismy do rozlewni, ululalem sie jakimis lewymi dostawami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc okolice Lwowka Slaskiego - by pasowalo - tam nasi prodkowie na tury polowali.

A co do programu to tak:

piatek - zlot i zakwaterowanie wspolne w jednej hali oraz trwale trzydniowe zaparkowanie samochodow [benzyna jest droga i nie ma co jezdzic po okolicach]

sobota - zbieranie chrustu i pieczenie kielbasek na grilach subarowych [w ramach zabaw sportowych] a wieczorem picie piwa [jako umiejetnosc tankowania] ewentualnie rwanie pci przeciwnej [jako zmiana biegow drazkiem]

niedziela - dochodzenie do stanu.

"Subarowicze wszystkich typow laczcie sie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyna jest droga i nie ma co jezdzic po okolicach

 

jak tylko zobaczysz te "okolice", drogi, zakrety to zapomisz o cenach paliw a bedziesz tylko sprawdzał czy opon i klocków starczy na cale 3 dni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z choinki sie urwał, czy co :roll: :?:

 

 

pchelek, część z nas juz od środy bedzie na miejscu, a napewno większość od czwartku :!:

To juz tradycja, że najlepsze forumowe balety odchodzą ze dwa dni przed oficjalnym rozpoczęciem plejad :wink:

 

[ Dodano: Pią Mar 07, 2008 1:43 pm ]

zapytaj lucka, on w zeszlym roku przez 3 dni trzeźwiał i w sumie nie wystartował w sobotę, to sie nazywa zaangazowanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, nie mów, że w Gołuniu też byłeś na naszym słynnym ognisku

 

czy na ognisku to nie pamietam za bardzo, wiem że obudziłem sie ze szklanka w rece, dobrze że było coś na porannego klinika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...