Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Felix, co masz? Moze chcesz moim? Nagrode robimy na pol :twisted:

Szukam GT ala STI. Do tego jeszcze buduję rajdówke BMW bo w tym roku PZMot . Chciało by się i to i tamto ale tzra liczyć i wybierac , ale moze już niedługo będzie wsio :lol: Mogę twoim spoko aby był 4x4 i nazywał się subaru i miał jakieś turbo :wink: :wink: :wink:

 

predzej mi kaktus na dloni wyrosnie niz Wojtek uzyczy swoj lansowóz 'na rajdy' :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

predzej mi kaktus na dloni wyrosnie niz Wojtek uzyczy swoj lansowóz 'na rajdy' :mrgreen:

 

Ty, no jesli mamy wygrac (a zakladam ze tak :mrgreen::mrgreen: ) to zawsze mozna spieniezyc graty na cos bardziej plynniejszego :twisted:

 

A co do nagród to powiem ze miałem do wykorzystania super pule ale nie miałem subaru wiec wziąłem opony do Spritera a felgi do subaru odsprzedałem dla kolegi .W kurtce chodzę a buteleczki z % wypiłem :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, ze tesknicie za nutą którą was raczyłem

 

Ja w tym roku mam zamiar być pierwszy raz, na co mam się przygotować ?/ :twisted:

 

...biełyje rozy..., moja mała blondyneczko..., jesteś szalona, ... :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos z was powiedziec w jakich przyblizonych kosztach oscylowaly zeszloroczne plejady (beda oscylowac najblizsze)? nie chodzi mi oczywiscie o paliwo, ale raczej o wpisowe z noclegami (np. czy jakies gadzety byly w tym zawarte) jak wyglada sprawa jesli przyjechaloby sie np. z 3 osobami itd. chyba, ze dyrekcja lub ktos z was bedzie mial cos przeciwko ujawnianiu tych danych to bede zmuszony cierpliwie poczekac jeszcze troszke czasu, bardzo chcialbym sie pojawic jesli termin przypasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erixon, wpisowe to bodaj 120 zł od osoby było, baza noclegowa zależnie od lokacji: http://www.zlot.subaru.pl/baza.php

 

We wpisowym było żarcie na pierwszy wieczór powitalny i następny cały dzień (śniadanie w hotelu/domkach) obiad na trasie, kolacja przy ognisku. Dodatkowo koszulki, różne gadżety. W zasadzie wpisowe dotyczyło osób startujących i chcących otrzymać całą wyprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...