Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Szlag by to, jakbym miał jeden samochód to łatwiej byłoby wybrać trasę :wink:

Trochę lipa z noclegami, w zeszłym roku dużo było ofert w cenach pasztetowych, a w tym roku za 90zł jest nocleg w pierony daleko od bazy i w mało atrakcyjnym pensjonacie.

Mam nadzieje, że w poniedziałek będe mógł sie juz zarejestrować bo wciąż waży się liczba osób moim samochodzie i trwa analizowanie każdej z tras :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JuNo ja też RIVENDELL, kto z forum jeszcze wybrał ten hotel? Przyznać się.
Ja wybrałem .. mam nadzieję, że mają Tajki z małymi stópkami :mrgreen:

JuNo, subuk, Przemek73 możemy juz grać w brydża z dziadkiem, tzn integrować się :mrgreen: Ktoś jeszcze będzie w RIVENDELL :?:

 

ale ja nie gram w brydża :cry:

 

radixx99 możemy się pointegrować w inny sposób :mrgreen: Od kiedy będziesz w RIVENDELL, bo ja raczej od piątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to, jakbym miał jeden samochód to łatwiej byłoby wybrać trasę

 

Tommi, wybór trasy naprawdę nie ma znaczenia. Najważniejszy jest klimat, atmosfera i widok tych stadnie przemykających subaraczków po okolicy.

Dlatego niektórzy będą jechać ponad 630km zeby w tym uczestniczyć :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego niektórzy będą jechać ponad 630km zeby w tym uczestniczyć
właśnie, właśnie... :grin:

Właśnie, właśnie..... i dlatego właśnie zaczynam się zastanawiać czy nie ruszyć już w czwartek z postojem po drodze. A Ty apal kiedy startujesz? Wygląda na to, że tylko my jedziemy z Trójmiasta :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba sie w Lorien zatrzymam i dołącze do Alexa, Carfita i spółki krakowsko-wieliczkowej, grozi to co prawda przegapieniem sobotniego upalania ale zaryzykuje :mrgreen:

No i super!!! Mam nadciśnienie i coraz bardziej boję się Plejad :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie..... i dlatego właśnie zaczynam się zastanawiać czy nie ruszyć już w czwartek z postojem po drodze. A Ty apal kiedy startujesz? Wygląda na to, że tylko my jedziemy z Trójmiasta

my ruszamy raczej w czwartek i gdzieś z postojem po drodze, a jak tym u Ciebie - jedziesz z całą rodziną?

My na pewno nie zabieramy córki, bo byłaby to męka dla niej i dla nas. Chłopak to co innego, atrakcje zapewnione :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie..... i dlatego właśnie zaczynam się zastanawiać czy nie ruszyć już w czwartek z postojem po drodze. A Ty apal kiedy startujesz? Wygląda na to, że tylko my jedziemy z Trójmiasta

my ruszamy raczej w czwartek i gdzieś z postojem po drodze, a jak tym u Ciebie - jedziesz z całą rodziną?

My na pewno nie zabieramy córki, bo byłaby to męka dla niej i dla nas. Chłopak to co innego, atrakcje zapewnione :smile:

Jadę z żonką i synem, ja też córki nie zabieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JuNo, subuk, Przemek73 możemy juz grać w brydża z dziadkiem, tzn integrować się :mrgreen: Ktoś jeszcze będzie w RIVENDELL :?:

 

ale ja nie gram w brydża :cry:

spoko - ja też nie gram, ale integracja jest OK :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Kwi 06, 2008 11:50 pm ]

ja chyba sie w Lorien zatrzymam i dołącze do Alexa, Carfita i spółki krakowsko-wieliczkowej, grozi to co prawda przegapieniem sobotniego upalania ale zaryzykuje :mrgreen:

No i super!!! Mam nadciśnienie i coraz bardziej boję się Plejad :roll: :mrgreen:

LORIEN i RIVENDELL to chyba jakoś rzut beretem od siebie :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Kwi 06, 2008 11:55 pm ]

......

Zainteresowanie zlotem przeszlo ich najwieksze oczekiwania.

Ciekawe co bedzie za rok - pewno z 100000 ludzi bedzie.

Dwa lata temu na moich pierwszych Plejadach (III-ich oficjalnie) rezerwowałem miejsca na kilka dni przed,

rok temu miesiąc przed, w tym roku w pierwszym dniu oficjalnych zapisów ledwo się załapałem ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi, wybór trasy naprawdę nie ma znaczenia. Najważniejszy jest klimat, atmosfera i widok tych stadnie przemykających subaraczków po okolicy.

Dlatego niektórzy będą jechać ponad 630km zeby w tym uczestniczyć :grin: :grin: :grin:

 

To nie ulega wątpliwości, jadę się dobrze bawić :wink: :grin: Ale wybór odpowiedniej do moich umiejętności trasy też ma znaczenie tymbardziej, że lubię bezdroża, ale lubię też KJS'y. Coś wybrać trzeba :mrgreen: Ale ostatecznie chyba zdecyduję się na szosówkę ze względu na znajomych, którzy się też wybierają :)

 

I takie little question. Czy ja teraz wpiszę 2 osoby towarzyszące, a w międzyczasie któraś zrezygnuje to będzie problem ?? Chodzi głównie o wpisowe i takie tam bzdety. Bo mam dwóch kumpli chętnych ale nie mają 100% pewności, że będą dyspozycyjni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę z żonką i synem, ja też córki nie zabieram.
Ja moją małżowinę z córą zostawiam w domu/ew. zawiozę do teściów po drodze :mrgreen:

JuNo, jedziesz terenową OBKiem ? :smile:

 

[ Dodano: Pon Kwi 07, 2008 6:34 am ]

Acha ... i w brydża też nie gram. Radzę sobie za to dzielnie w FreeCell pod Łindołsem :mrgreen: Bilard - co innego, piszę się na wieczorne wzmagania przy kuflu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moją małżowinę z córą zostawiam w domu/ew. zawiozę do teściów po drodze

Moja jest wyrozumiała, a dla młodego co by się nie działo to i tak będzie miał frajdę.

Acha ... i w brydża też nie gram. Radzę sobie za to dzielnie w FreeCell pod Łindołsem Bilard - co innego, piszę się na wieczorne wzmagania przy kuflu

No to mamy wszystko jasne, w brydża nie gramy :mrgreen: Na bilarda przy kuflu piwka się piszę, ewentualnie jak nie maja stołu to na samo piwo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...