Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

takie info dostałem:

 

witam,

 

strona Zlotu będzie dostępna 3.04. Jednakże jeśli jest Pan posiadaczem Subaru kupionym w sieci SIP powinien dostać Pan imienne zaproszenia wraz z linkiem do formularza zgłoszeniowego (jeśli tak się nie stało z winy poczty proszę o ponowny szybki kontakt).

 

W innym przypadku formularz będzie dostępny wraz z uruchomieniem strony

 

Pozdrawiam

Joanna Madej

 

Rzecznik Prasowy

 

Subaru Import Polska sp. z o.o.

Al. 29 Listopada 184, 31-236 Kraków

tel. 012 665 37 71, fax: 012 665 42 26

 

tel. kom. 0603 888 738

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie info dostałem:

 

witam,

 

strona Zlotu będzie dostępna 3.04. Jednakże jeśli jest Pan posiadaczem Subaru kupionym w sieci SIP powinien dostać Pan imienne zaproszenia wraz z linkiem do formularza zgłoszeniowego (jeśli tak się nie stało z winy poczty proszę o ponowny szybki kontakt).

 

W innym przypadku formularz będzie dostępny wraz z uruchomieniem strony

 

Pozdrawiam

Joanna Madej

 

Rzecznik Prasowy

 

Subaru Import Polska sp. z o.o.

Al. 29 Listopada 184, 31-236 Kraków

tel. 012 665 37 71, fax: 012 665 42 26

 

tel. kom. 0603 888 738

Farciarz... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farciarz... :twisted:
mandaryn, fajnie masz... :roll: :wink:

 

czemu farciarz? czemu fajnie?

ta informacja znaczy, że muszę czekać ze wszystkimi na otwarcie strony do 03/04 ... niestety / na szczęście [wybierz sobie właściwe stwierdzenie] nie jestem klientem SIP, więc po pierwsze primo czekam, czy będą miejsca dla (nie)wiernych, a po drugie primo za kartę Klubu Subaru muszę zapłacić podwójną składkę ... taki los ... gorszych użytkowników Subaru ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem zaproszenie na Plejady mimo, że żadnego Subaru w SIP nie kupiłem, w zeszłym roku byłem w salonie i oglądałem Forestera, zostawiłem swoje dane adresowe ... i, o dziwo!, zaproszenie na zlot dostałem

Ale moze dzieki temu kupisz! A wtedy...Juz zaproszenia nie dostaniesz! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moze dzieki temu kupisz! A wtedy...Juz zaproszenia nie dostaniesz! :twisted:

 

no właśnie się przyznałem dwa posty wyżej, że jaja prima-aprilisowe sobie robiłem :wink: :razz:

czekam cierpliwie na miejsca dla "gorszych" użytkowników Subaru, dobrze, że chociaż w ogóle dla pospólstwa wjazd umożliwiają na zlot ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - moze ktos zna odpowiedz.

W ankiecie zgloszeniowej sa pokoje hotelowe - od jeden do pieciu [max tyle ile osob sie zglosilo].

Nie wiem czy zamowic jeden pokoj czy dwa. Dwie osoby zgloszone. Nie wiadomo jakie sa to pokoje jedno, dwu, czy wiecej osobowe. jest to niejasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandaryn, nieładnie trochę tak wklejać prywatne wiadomości ... :roll:

 

pchelek, hmm ... ankieta raczej była jasna. Troche chyba źle to interpretujesz ... pola nie są z osobna dla każdej z osób ... przecież możesz wziąć np.

 

1 pokój dwuosobowy w Hotelu X i zaznaczyć przedział czasowy od 23 do 25 maja

 

... i jeśli np. jedziesz tylko z żoną, to tyle - formularz wypełniony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - moze ktos zna odpowiedz.

W ankiecie zgloszeniowej sa pokoje hotelowe - od jeden do pieciu [max tyle ile osob sie zglosilo].

Nie wiem czy zamowic jeden pokoj czy dwa. Dwie osoby zgloszone. Nie wiadomo jakie sa to pokoje jedno, dwu, czy wiecej osobowe. jest to niejasne.

Chyba jednak jasne, zakładając, że mówisz o ankiecie na stronie www (bo papierowa do mnie nie doszła) :lol:

- Wybierasz hotel (strzałka z prawej strony rozwija listę hoteli) wybierasz jakiś - otwiera się okienko z danymi hotelu i na dole "aktywne" okienko "Wybierz pokój".

- Klikasz na strzałkę z prawej i rozwija się lista dostępnych pokoi wraz z cenami.

- Wybierasz któryś - w Twoim przypadku pewnie dwójkę lub dwie jedynki

Załatwione :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandaryn, nieładnie trochę tak wklejać prywatne wiadomości ... :roll:

 

to jest mejl sztampowy, sam dostałem go 3 razy na moje trzykrotne zapytanie o szczegóły nt. zlotu -> moim celem było podzielenie się z Wami informację, że 3/04 zacznie działać strona dostępna dla nie-klientów SIP :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta napisał/a:

Chmmm, to się dziwnie porobiło. Te zaproszenia to jednak była cała lista i zanosi się, że przyjmowanie zgłoszeń zostało zamknięte :shock:

 

Dziwnie, dziwnie... Oj bardzo dziwnie.

Ale przewidywalnie. :twisted:

 

że co ? czyli pojadą tylko Ci którzy dostali zaproszenia? i nikt więcej? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przepatrując ten wątek, to najwiekszą atrakcją staje sie popijawa za pieniądze Senior Juniora; tzn nasze , tzn. tych, co fury w sipie kupili.... :twisted:

Ile jesteście w stanie wychlać?

1,2,3 flaszki?

To raptem 100 zyli.

Jeżeli miejsc brakuje, to lepiej sobie darować, niz po kilkanascie km w stanie niewazkości sie telepać....

Pozostają jeszcze, na trzeźwo :razz: , pogaduchy z kumplami....

lub obserwacje tych, z rozbawieniem, którzy przyjadą, aby z kompletem alusów i oleju do chałupy wrócić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było już :oops:http://www.zlot.subaru.pl/baza.php

 

To naprawdę ciekawe do czego można używać Google'a :mrgreen:

... a - nie wiem czy wiecie, ale już są nawet wyniki V Zlotu Plejad podane :!: :lol:

 

:arrow: http://www.zlot.subaru.pl/wyniki.php

 

Kto był w zeszłym roku, zauważy pewne podobieństwa :twisted:

Ale bogata strona nam się zapowiada - nie ma co :wink:

 

---

 

My tu śmichu śmichu ... a wystarczyło tylko dodać robots.txt :!: no to dalej śmichu chichu ... tak to jest .... :roll: :neutral: :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, nie no, spokojnie dostaniesz po dupsku aż miło :razz:

 

Nawet nie masz pojęcia jak trudno jest niedoświadczonemu kierowcy na szybkich próbach sportowych poprowadzić Imprezę tak żeby jechała tam gdzie Ty chcesz :roll: Jeżdżenie tym autem w ramach rywalizacji, naprawdę wymaga sporych umiejętności ...

 

A na forum są ludzie, którzy jeżdżą naprawdę dobrze :!:

Więc o nagrodach - przynajmniej na tym etapie - zapomnij :mrgreen:

_________________

Khalee nagrody, byle bym się dobrze bawił ;] I coś nauczył ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...