Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

do 31.03 czas mają vipy potem Dyrekcja rzuca resztę miejsc do rozszarpania na forum, tak ja to rozumiem.

 

o ile coś zostanie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KamilL, parokrotnie bylo przeciez wyjasnione. SIP wyslal zaproszenia dla klientow i poprosil ich odpowiedz za pomoca formularza zgloszeniowego, a nie jak do tej pory mailem. Date ostatecznej odpowiedzi wyznaczono im na 31.03.

Zapewne od 1.04, po okresleniu liczny zapisanych, pojawi sie oficjalne info dla forumowiczow i wtedy bedziesz mogl wejsc na strone zlotowa i sie zapisac.

Szkoda tylko, że Dyrekcja tego nie napisała.... Jak pisałem wcześniej, rozumiem, że SIP w ramach swojej polityki zaprosił wcześniej swoich klientow, ale nie rozumiem, że Dyrekcja,która czyta np. wątek Esteci (sam się Pan Dyrektor przyznał :wink: :mrgreen: ) wątpię, że nie zaglądnął(a) do wątku dotyczącego Plejad i nie napisał(a), np.:

"Forumowicze,nie martwcie się!.Miejsc dla Was nie braknie. W tym roku postanowilismy inaczej zaplanować sposób przyjmowania zgłoszeń. Ruszamy z zapisami od ......"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze inaczej- dzieki Bogu, ze wszyscy nie są w jednym miejscu. :wink:
coolhappy1.gif

 

jak bedzie mozliwosc chetnie sie przejade. chocby tylko dlatego, zeby Szumusiowi podziekowac za wybor tak karwasz oddalonej od Mazowsza miejscowki bunny3.gif

w razie czego i powodowany kosztami paliwa moge kogos zabrac ze stolicy albo po drodze, pic alkohle w aucie bedzie mozna tylko z bidonow idea1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, ja w tej chwili zgaduje, ze tak ma sie to odbyc :) Moze jest inaczej i 1.04 pojawi sie strona z informacja "Zapisy zakonczone, dziekujemy za zainteresowanie. Juz za rok Plejady na Wyspie Wolin" :mrgreen:

 

chocby tylko dlatego, zeby Szumusiowi podziekowac za wybor tak karwasz oddalonej od Mazowsza miejscowki

Wyboru dokonuje SIP. Zasada jest dawanie organizacji na terenach kolejnego dealera. I tak:

I Plejady - Morsko- Jura Krakowsko Czestochowska - SIP

II Plejady - Wysowa - Beskid Niski - Krakow

III Plejady - Gołuń - Kujawy - Gdańsk

IV Plejady - Bobrowa Dolina/Suprasl - Bialystok.

Pare miesiecy temu zrobilem rozpiske gdzie sie moze to odbyc i coz... strzal byl w 10-tke :wink: Aczkolwiek jedyne miejsce, ktorego tam nie chcialem to wlasnie okolice Walbrzycha :lol:

 

CArfit nie jest egoistą i martwi się za pozostałych Forumowiczów. Prawda Carfit? :wink:

hehe... no wlasnie... jakby nie mial z kim dobrze zabalowac to byloby smutno... a tak Alex... masuj watrobe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare miesiecy temu zrobilem rozpiske gdzie sie moze to odbyc i coz... strzal byl w 10-tke :wink:

zeby to jeszcze byla Srebrna Gora w rzeczy samej to cale gmina bylaby z nami, wojt jest wlascicielem mieszkania, w ktroym wlasnie jestem, a jego kobieta wykupila tam szkole i zrobila z tego motel :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, Ty chyba jestes klientem SIP :wink: wiec nie stresuj sie :mrgreen:

CArfit nie jest egoistą i martwi się za pozostałych Forumowiczów. Prawda Carfit? :wink:

Beda to moje pierwsze plejady, i nie ukrywam ze bylo mi by przykro jak bym z niektorymi osobami nie mogł sie spotkac, np. z leszczykami z Wieliczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTkiem

Brałem udział w 4 poprzednich Plejadach:

I - Outback 2.5 Manual - najfajniejsze według mnie Plejady. Niesamowita integracja i atmosfera - wspólny domek m.in. z Mamusią, Śmiechem i Matem

Wynik:

Najlepszy czas na jedynej próbie pozaterenowej w klasie "terenowej" - szok...po nocy w sławnym domku :wink:

II- STI MY02 - 1sze miejsce w klasie szosowej

III- STI MY02 - 1sze miejsce w klasie szosowej

IV- STI MY02 - 3cie miejsce w klasie szosowej - szok,bo byli lepsi na odcinkach, a miejsce 3 dzieki umiejętnościom strzeleckim i doświadczeniu na polu golfowym :???:

Mam nadzieję, że Dyrekcja sensownie rozgraniczy trasę turystyczą od szosowej :!: kto nie chce poczuć rywalizacji sportowej i rywalizacji -> zapraszamy do klasy turystycznej :wink: :!:

Pozostali właścicele Imprez wybierając klasę szosową chcą sportowej rywalizacji (niekoniecznie związanej z Golfem) :evil:

V- no cóż...zawsze dostawałem zaproszenian na Plejady ...a teraz jest nowe i czekam w niepewności....

Impreza GT czeka ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, znowu nudzisz :mrgreen: Zbierasz te felgi i zbierasz... samochodow Ci niedlugo zabraknie :lol: albo carfit Ci spolke zaproponuje... handel felgami :lol:

 

kto nie chce poczuć rywalizacji sportowej i rywalizacji -> zapraszamy do klasy turystycznej

Ty tam jedziesz jezdzic ? :mrgreen: pamietasz dyskusje rok temu? :mrgreen: ale i tak sie napijem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...