Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pamietliwy chlopak jestes, :twisted:

 

Czy osoba pamiętająca o długach honorowych jest pamiętliwa, czy to raczej osoba zapominająca o ich uregulowaniu jest... no właśnie? :twisted:

 

to jestem najgorszym z mozliwych przykladow, innym wypomina a matiemu od miesiecy jestem krewny czegos dobrego i mocnego :wink:

 

zostalem czlowiekiem bez honoru :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepper kiedys tez tylko pytal... :mrgreen: A oburzyc to sie k.a dopiero moge :wink:

Dorwe Cie na tych Plejadach...

 

 

 

i spije! :twisted::mrgreen:

 

Dobra :mrgreen:

 

a później... :shock: Przemeq, ja bym się bał

 

Mam nadzieję, że mnie obronisz swoją dużą lufą...

 

(tą z avatara)

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nam się podniecenie piszących w tym wątku udzieliło więc postanowiliśmy zapytać:

 

czy na stronie www.zlot.subaru.pl rzeczywiście jest przycisk "kontakt" i nic więcej, czy może mamy problem z przeglądarką :?:

 

czy na trasę terenową wystarczą znane powszechnie opony Geolander :?:

czy może lepiej zacząć pierwszy zlot od trasy turystycznej :?:

 

jeśli na stronie jeszcze nic nie ma, a pocztą "zwykłą" ktoś dostał informację, że zarejestrować się należy do 31.03, to jakaś taka Wielka Pardubicka się szykuje... :mad:

niech ktoś napisze, że nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc cały czas nie pasuje mi ta data zgłoszeń, może tam miało być OD a nie DO?

w zeszłym roku zgłoszenia były przyjmowane jeszcze chyba 3 tyg przed Zlotem, więc wychodziłoby, że powinno być do końca kwietnia, a nie marca, przecież tak to będzie jakaś jazda - jak się pojawi formularz to się wszyscy rzucą i będzie masakra, no chyba, że na stronie będzie się dynamicznie zmieniały dane z jakiejś powiązanej bazy danych, a nie ręcznie... bo wtedy opóźnienie z aktualizacją może nieźle napsuć :/

 

mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za Zlot zaglądają do tego wątku ;)

 

swoją drogą to może te zaproszone osoby to celowo mają taki termin, żeby im się nie udało zarejestrować? bo np. formularz się pojawi 1.04 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stresuje sie - znamy date i okolice :) reszta jest juz mniej wazna :mrgreen:

czyżbym gdzies przegapił wątek, pumex1 mógłbyś podać jeszcze raz bo chciałbym zaplanować

Leszek, Dolny Slask - zwyczajowo po Bozym Ciele. Czyli w maju - ok. 25 bodajze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, Dolny Slask - zwyczajowo po Bozym Ciele. Czyli w maju - ok. 25 bodajze.

dzięki bardzo za info. czyli chyba gdzieś w Waszych i "moich:" okolicach. Boże Ciało jest w tym roku 22. jejku mam nadzieję, że mi nikt z żadnym weselem nie wyskoczy lub z innymi imprezami :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeśli ten ktoś będzie z "Twoich" okolic, to będziesz miał gruuuby weekend :mrgreen:

ee nie o to chodzi mój organizm już na takie obroty jest wrzucony :mrgreen: ale gorzej będzie jak ktoś w tym samym terminie co plejady mi wyskoczy z jakimś weselem, tak było rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym samym terminie co plejady mi wyskoczy z jakimś weselem
Niemożliwe, na zapowiedzi trzeba dać 3 miesiące wcześniej :mrgreen:

a moze to dajmy na ten przyklad Buddysci :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...