Skocz do zawartości

Zmiany moderatorskie


Subaryta

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

Od dnia dzisiejszego Michał (WRC Fan ) nie jest już moderatorem. Decyzja ta zapadła po dość długiej rozmowie telefonicznej i jest zaakceptowana przez obie strony. Powodem takiego stanu rzeczy jest pewna dwoistość działalności Michała (tu i na nie-ASO), która skutkuje koniecznością jednoznacznej deklaracji gdzie chce działać. Odpowiedź WRC Fana była, że zostaje przy nie-ASO. Bardzo chciałem usłyszeć co innego, ale rozumiem i szanuję jego wybór. Jakby chciał wrócić - czekam.

WRC Fan teraz do Ciebie - chcę Ci z tego miejsca bardzo podziękować za wkład w rozwój tego forum, za poświęcony czas, za wiedzę i postawę. Będzie mi Ciebie cholernie brakowało...Modem byłeś na 6 z plusem...

Aha i żeby Ci tak łatwo nie poszło - chcę od Ciebie propozycji, kto ma zostać Twoim zastępcą? (no kto będzie wiedział lepiej? ;) )

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 532
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najpierw Az teraz Wurc...

Jest mi strasznie przykro... :sad:

 

Powód podany przez Subarytę pozostawię tym razem bez komentarza, bo... "nie chce mi się gadać" :roll:

 

Dzięki Wurc za wszystko.

Mam nadzieję, że nie masz poczucia totalnego braku chęci uczestniczenia dalej w życiu forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, ale chyba nie łapię trzeciego dna. Dlatego uprzejmie poproszę o korepetycje.

 

Co takiego WuRC robi na nie-ASO, że UNIEMOŻLIWIA to jednoczesne pełnienie przezeń funkcji moda tutaj? Zwłaszcza, że - jak czytam - mimo wszystko (?) pełnił ją dobrze.

 

Dziękuję z góry za jasną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie odniosłem wrażenia że WRCek jest stronniczy. Zawsze wykonywał prace wporządalu i za to też był ceniony. Mam nadzieje że skarbnica wiedzy i zdjęć nam nie zniknie, no i kto mi teraz paski będzie dawał :cry:

Decyzje dyrekcji szanuje choć jest ona troche niejasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzi o to, że Michał wykazywał za małą rewolucyjną czujność w kwestii czystości SIP-owej religii?

 

No to życzę powodzenia panowie włodarze tego forum. Parę miesięcy temu zaczęliście rozpieprzać to miejsce, a teraz dotarliście do dna. Tyle że ono jest mocno muliste i może Wam się nie udać od niego odbić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się z wątku Nieteges post by Remek - to jest arcysmutna wiadomość. :cry:

Ja króciutki stażem na The Forum jestem ale Michał to była dla mnie naprawdę ikona (przepraszam Michale za to określenie)...

Bezsensu i się nie chce dalej pisać.....

 

Pozdrawiam Michale najczulej jak potrafię

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem takiego stanu rzeczy jest pewna dwoistość działalności Michała (tu i na nie-ASO), która skutkuje koniecznością jednoznacznej deklaracji gdzie chce działać.

 

Subaryto, rozumiem, że dzisiaj właśnie zamknąłeś forum mitsumaniaki, bo jak nam wyjaśnisz dwoistość swojej działalności? W przeciwnym razie byłbyś wielkim hipokrytą. Jeśli tak faktycznie jest to ja chrzanię takie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejsce Michała, jakby co, proponuję nowego usera "Zbigniew Z."

 

Tego, co to ma kupić Forka z podwójnymi hamulcami, za 200 tysięcy.

 

Same zalety. Z okolic Krakowa jest, na odprawy będzie miał blisko. Czasu wolnego ma chłopak teraz sporo, na nie-ASO raczej nie zagląda, a i mentalność ma w sam raz :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryto, rozumiem, że dzisiaj właśnie zamknąłeś forum mitsumaniaki,

Nie. Jestem dealerem obu marek i obie reprezentuję. Działam dla dobra i na rzecz obu. Nie mieszam jednego z drugim, to są dwie ODDZIELNE marki. Stykają się tylko na progu STI vs Evo.

Jeśli tak faktycznie jest to ja chranię takie forum.

Mam nadzieję, że tak nie będzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem takiego stanu rzeczy jest pewna dwoistość działalności Michała (tu i na nie-ASO),

 

Idąc tym tokiem rozumowania (nie wiem czy to dobre słowo?) już niedługo forumowicze też będą musieli wybierać tylko jedno forum? :evil: To mi zalatuje metodami zza wschodniej granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryto, rozumiem, że dzisiaj właśnie zamknąłeś forum mitsumaniaki,

Nie. Jestem dealerem obu marek i obie reprezentuję. Działam dla dobra i na rzecz obu. Nie mieszam jednego z drugim, to są dwie ODDZIELNE marki. Stykają się tylko na progu STI vs Evo.

 

Bzdura.

Obydwie marki mają porównywalne również inne modele. :roll: także cenowo...

 

Żeby wszystko było jasne - nie przeszkadza mi zupełnie, że jesteś dealerem obydwu marek, jak dla mnie mógłbyś jeszcze nawet Audi sprzedawać (napęd 4x4) - ale mierz wszystkich jedną miarą (z czym niestety od samego początku masz problemy) a nie doprowadzasz do sytuacji "co wolno wojewodzie to nie tobie..."

 

 

 

A-ha - nie wyrywamy sobie z Osą komputera, mamy dwa... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jestem dealerem obu marek i obie reprezentuję. Działam dla dobra i na rzecz obu. Nie mieszam jednego z drugim, to są dwie ODDZIELNE marki.

 

:shock:

 

Przepraszam, ze za Michala napisze, ale mnie dobijaja takie przejawy hipokryzji jak powyzej.

 

WRCfan jest moderatorem obu forow i oba reprezentuje. Dziala dla dobra i na rzecz obu. Nie miesza jednego z drugim, to sa dwa oddzielne fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzruszyłam się - ciekawe co zrobisz jak w poniedziałek podajdę pod Twój salon Legacy

Nie podjedziesz ;)

i będę chciała kupić albo Outlandera albo Forestera?

Polecę Ci Forestera, od jakiegoś już czasu zajmuję się tylko Subaru. Mitsubishi zajmuje się inny sprzedawca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinniście atakować personalnie Subaryty, nie wierzę żeby to była jego decyzja - tak samo jak któregokolwiek z obecnych moderatorów.

 

charlie, z całym szacunkiem - uważam, że jesteś stroną...chyba, że coś sie zmieniło...

 

Subaryta jest zbrojnym ramieniem SIPu :wink: więc siłą rzeczy odpowiada za działania mocodawcy to raz, a dwa, że przytacza zasady, których sam nie spełnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...