Skocz do zawartości

Piątek u Emila 05.01.2008. ( sobota )


misha

CZY OBEJRZALES/AS KTORYS Z FILMOW??  

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czy ktos jedzie dzisiaj w nocy umyc autko przed jutrzejsza zabawa? :) Np na BP na Bora-komorowskiego?

 

o ktorej w nocy :?: bo moze podjade :mrgreen: powinienem sie kolo 21-22 doczlapac do KRK

 

[ Dodano: Pią Sty 04, 2008 2:23 pm ]

Ja parkuję "pod chmurką" więc chciałbym się rano do auta dostać :D

 

to pamela lub doda uszczelki posmaruj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jedzie dzisiaj w nocy umyc autko przed jutrzejsza zabawa? :) Np na BP na Bora-komorowskiego?

 

Mam gdzieś mycie auta w zimie. Byłem umyć w zeszłą sobotę i auto wygląda już tak samo jak tydzień temu :evil: Pomijam fakt, że mi zamek w bagażniku zamarzł :mrgreen: Ale nie miałem jeszcze problemów z uszczelkami a niczym ich nie smaruję. Poczekam do kwietnia z myciem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, doskonale Was rozumiem, koledzy ;) Choc ja po prostu nie moge patrzec, jak Primera jest brudna! Tym bardziej, ze nie mylem jej po trasie krk-zakopane-krk ostatnio i prawie nadaje sie do "wesolego brudaska rajdowego" ;)

 

WRCfan, w sumie to kiedys mowiles, ze nie wolno byc "mientkim" :mrgreen: Co Ci szkodzi, wstaniesz w sb o 7 z suszareczka w ręku i jazda roztapiac lód :P

 

adamusmax, ja jeszcze ide do kina na 21, potem droga polowke odwoze wiec pewnie kolo 23 powinienem byc w stanie dojechac na BP :) Moze troche po...

 

daj znac jak sie zdecydujesz, bo musze wiedziec czy mam byc koniecznie na czas czy tez nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie super! Poznałem wiele osób o których dotychczas słyszałem lub czytałem ;)

 

Oto wyniki:

imgp5084pn7.th.jpg

 

Szacunek dla "kajto" za skopanie ośką wszystkich bez wyjątku.. a potem poprawienie tego STI. Szacunek dla kierowników osiek, bo ogarniali bardzo dobrze!

Ogólnie świetny spot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo naprawdę fajnie, dzięki za super spota, poznałem kilku forumowiczów :wink: i spotkałem kilku starych znajomych :cool:

Trzeci przejazd trochę mi nie wyszedł :wink:, ale za to miałem chyba najwyższą prędkość na radarze :mrgreen::mrgreen:

Gratuluje zwycięzcom. Kajto pokazał klasę - świetny driver :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...