Skocz do zawartości

Piątek u Emila 05.01.2008. ( sobota )


misha

CZY OBEJRZALES/AS KTORYS Z FILMOW??  

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po raz kolejny "muszę" pogratulować Danielowi :evil: ............................... :mrgreen:

Dla mnie zbyt śliskawo było dzisiaj, ale spocik był super :!: Guma tylko narzekał na brak kiełbasek :mrgreen: (żartuję oczywiście).

Juz nie mogę sie doczekać kolejnego "Piątku u Emila". Mam nadzieję, że jeszcze w liczniejszym gronie....Nawet z Wawy niektórzy specjalnie przyjechali w wannie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, ja tez dziekuje, bardzo fajny spot! :) Warunki wymagajace, konkurencja liczna i mocna - zaluje jednego potraconego slupka, bo by bylo pierwsze miejsce w osce i w wolnossacych :mrgreen:

 

Ja również dziękuje "Emilowi" i "SJS" za bardzo fajny i profi spot. No i największe podziękowania dla Thana który mnie na spot dostarczył a potem odstawił do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za super spot w super gronie i z najlepszymi furami . Miło było Was poznać i z wyniku też jestem zadowolony jak na pierwszy wypad na kręcioła moim kombiwarem GT :mrgreen: - przegrać z dwoma STI to żadna ujma :grin: Pełen szacuneczek dla Kajto - chyba pokazał wszystkim ile mamy jeszcze do zrobienia! Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieco innej strony - gdyż organizacyjnej - chciałbym podziękować Wam w imieniu SJS jak i swoim własnym za liczny udział oraz dyscyplinę podczas tego spotkania :wink:

 

Był to pierwszy tego typu spot współorganizowany przez SJS i z pewnością nie ostatni. :mrgreen: Miło słyszeć że dobrze się bawiliście. Przyznam, że i nam spotkanie to sprawiło sporo uśmiechu oraz przyjemności z "uczucia krążącego wokół ducha Subaru" :wink:

 

DANIEL, piękne przejazdy :mrgreen:

ALEX, nareszcie było mi dane zobaczyć tego słynnego potwora... :wink:

BART, piwko masz jak w banku :grin:

CARFIT... pamiętasz tę przejażdżkę Foresiem po lesie w Kielcach? A Ty mnie dzisiaj nie przewiozłeś :!:

 

Miło było spotkać Was wszystkich razem, choć pewnie z wieloma nie było mi dane... :roll:

 

A na zakończenie... dzięki że oszczędziliście nasz radar :wink: :mrgreen: a było blisko... :lol:

Dla nas było to spotkanie z którego wiele wynieślismy i już dzisiaj pojawiło się kilka ciekawych pomysłów na przyszłość aby było jeszcze ciekawiej :mrgreen: choć może nie przy takiej pogodzie :wink: :mrgreen: :wink:

 

PS. Gdzie moje maniery... :wink: GRATULUJĘ WSZYSTKIM PRZEJAZDÓW!!! Zawsze warto poszaleć w bezpiecznych warunkach, aby na drodze odpuścić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CARFIT... pamiętasz tę przejażdżkę Foresiem po lesie w Kielcach? A Ty mnie dzisiaj nie przewiozłeś :!:

 

Nie tylko Ciebie :cry:

 

Jakiś taki dzisiaj nie gościnny był :wink: Ale ja Cię jeszcze dopadnę... no nie Carfitku? Jeszcze pewnie będę sam będę chciał wysiąść :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dziękuję wszystkim za przyjęcie naszego zaproszenia :!:

Samego mnie kusiło, żeby sobie pojeździć, choć widząc jak sprawnie Państwo radzicie sobie z nawrotami na ręcznym (następnym razem proponuję wprowadzić także oceny za styl - niektórzy nawracali nie tylko o 180, ale wręcz o 540 stopni :grin: ) miałem pewne obawy, czy sięgnę prawicą na właściwą odległość w Tribece :razz: .

Wjatkową klasę tańca na lodzie zaprezentowło malutkie Justy; tutaj uważam, że sędziowie powinni od osiągniętego czasu odjąć parę sekund - w końcu pokonał zdecydowanie dłuższą, niż była założona drogę :lol: O dodatkowych punktach za styl (j.w) nie wspomnę.

 

Szczególne podziękowania dla Kajto, który udowodnił po raz kolejny, że "wkładka" pomiędzy kierownicą a fotelem nie tylko nie jest bez znaczenia, ale ma zazwyczaj wręcz decydującą rolę.

To, że jest instruktorem SJS może tylko dać dodatkową motywacją do licznego odwiedzania szkoleń SJS - :arrow: warto :!:

 

Wszystkim pracownikom SJS dziękuję za wspaniałą organizację, a moim kolegom z Emila za przygotowanie i wkład pracy.

 

A Than ... no cóż. Do tej chwili jeszcze nie wrócił do domu. Wie, co go czeka za ten słupek :twisted:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękowania dla Thana

 

cala przyjemnosc po mojej stronie :)

 

Czyżbym zajął 7 miejsce, objechał kilka mocnych 4x4 i wygrał klase osiek 75 KM autem

 

czysty przypadek :roll: Gratuluje! ;) Spokojnie, bez nerwow, zachowales zimna krew i wykazales sie umiejetnosciami! :) Czekam na kolejna konfrontacje :twisted:

 

Johnny, Misha dzieki za organizacje! :)

 

 

A ten slupek to tylko dlatego, ze odmowilem Kortonowi przejechac sie ze mna na drugiej "pętli", zeby zaoszczedzic pare kg, a potem mnie sumienie gryzlo i sie zdekoncentrowalem :cry: Przepraszam, Korton! Ale widzisz, Bozia mnie ukarala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjatkową klasę tańca na lodzie zaprezentowło malutkie Justy; tutaj uważam, że sędziowie powinni od osiągniętego czasu odjąć parę sekund - w końcu pokonał zdecydowanie dłuższą, niż była założona drogę :lol: O dodatkowych punktach za styl (j.w) nie wspomnę.

 

:oops:

 

To był mój "pierwszy raz" z Justy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas było to spotkanie z którego wiele wynieślismy

To prawda, sam widziałem znikające słupki, radar, samoprzylepny do dłoni klucz i inne akcesoria :mrgreen:

 

Than_Junior, nie Ty jeden tak masz, u mnie było odwrotnie, zawsze jak kogoś biorę na prawy to się dekoncentruję i cały plan spokojnej jazdy bierze w łeb, a zwycięża bezmyślne wciskanie gazu - co potem kończy się stratą cennych sekund :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DANIEL, piękne przejazdy
- jechałem tak jak mi radziłeś - i za to Ci dziękuje

 

Johnny+Bart :arrow: ............... Carfit zapewne odpisze na Wasze pretensje w poniedziałek bo gdzieś upala całą Niedziele z Vertem (zapewne na kacu po Sobocie :mrgreen: )

 

z wyniku też jestem zadowolony jak na pierwszy wypad na kręcioła moim kombiwarem GT - przegrać z dwoma STI to żadna ujma
- jestem pod wrażeniem Twoich czasów :shock: BRAWO :!: :!: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w kwestii wynikow :roll: czy ktos moze napisac dokladnie tak to wygladalo :?:

na pewno nie jest to suma 3 przejazdow, dwoch najlepszych tez mi sie czasem nie zgadza.

na liscie wpisywane byly kary, a pozniej do wyniku koncowego ich nie brano :?:

 

daniel - piekna powtarzalnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy wynik to przejazd testowy. Liczyla sie suma dwoch ostatnich przejazdow. Kara za potracenie slupka 5 sek, pieszego 10 sek, za pomylenie trasy taryfa. Mnie by bardziej ciekawilo, kto konkretnie czym jechal, bo nie wszystkie auta kojarze po nicku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak kogoś biorę na prawy to się dekoncentruję i cały plan spokojnej jazdy bierze w łeb

więcej nie wsiadam do Ciebie na prawy w takim razie :cry:

 

WuRCuś co Ty wymodziłeś? bo mnie chyba coś ominęło :sad:

 

ten spocik i zajefajna frekwencja uświadomiły mi jak bardzo mi brakuje "krakowskich" spotów, do zobaczenia przy następnej okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...