Skocz do zawartości

Zarywanie dziewyczyn na Subarynke ;-)


polo

Rekomendowane odpowiedzi

akurat nie kupiłem sobie GT'ka w tym celu ale zauważylem fatalną ceche tego auta , patrzą się ^%*&(%&^ wszyscy faceci a nie laski , mało tego laski nie patrzą się wogóle ! i to nie wina drivera , tak mi się wydaje ale moze źle mi sie wydaje ;)

 

Czy komuś udało się wogóle poderwać panne na obojętnie jaką Subarynke ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dawaj fotki Subaraka to zaraz Ci chłopaki napiszą co można wyrwać na twojego :wink: W razie kłopotów proponuje kontakt z forumowiczem Galaxy, jego Subaru zwracało uwagę nie tylko facetów, a "blachary" aż piszczały :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj fotki Subaraka to zaraz Ci chłopaki napiszą co można wyrwać na twojego :wink: W razie kłopotów proponuje kontakt z forumowiczem Galaxy, jego Subaru zwracało uwagę nie tylko facetów, a "blachary" aż piszczały :mrgreen:

 

pozdro

Moze raczej nie swoja fotke wrzuci, to ocenimy czy to jednak nie wina drivera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo za Legacy nikt się nie ogląda

 

e tam e tam 8)

 

Najbardziej mi sie podobala rozmowa na gg, ktora odbylem niedawno z kolezanka. Wygladala mniej wiecej tak:

 

"[...]

ja: a wiesz, ze mam nowe autko? :D

ona: tak? pokaz :)

ja: [podsylam linka]

ona: oooo ale fajne

[zaczynam rozmawiac na jakis inny temat, a ona po jakiejs 0,5 min:]

a wiesz co? wogole to tesknie za Toba..."

 

:lol: Dodam, ze nigdy wczesniej nie wykazywala takiego przywiazania do mnie ;)

 

Kolega z pracy przytoczyl mi kiedys rozmowe z nowo poznana kolezanka kolezanki. Mowil, ze jak go kolezanka przedstawila tamtej i powiedziala, ze pracuje w Subaru, to tamta poczestowala go slodkim usmieszkiem i zaczepnym spojrzeniem i spytala "MASZ Subaru...?" :lol:

 

Eeeech, te dziewczyny. Kiedys wyczytalem ze bycie blachara jest naturalne, bo samica poszukuje samca silnego, ktory potrafi w zyciu cos osiagnac i zapewnic jej potomstwu dobre warunki. A posiadanie samochodu postrzeganego za ekskluzywny, (pozornie?) daje wrazenie takiegoz osobnika... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...