Skocz do zawartości

Gdzie ubezpieczyć nowego subaraka?


dyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Podczas wizyty w salonie Subaru zapytałem o pakiety ubezpieczeniowe (OC, AC,...) i otrzymałem informację, że nie ma żadnych pakietów dla kupujących nowe Subaru i należy samodzielnie poszukać najlepszej oferty wykorzystując posiadane zniżki.

 

W związku z tym mam pytanie, który ubezpieczyciel oferuje aktualnie najkorzystniejsze warunki ubezpieczenia nowych Subaraków? Jestem zainteresowany Forysiem.

 

pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z praktyki mojej to PZU... Różnistych ja i moi znajomi męczyli, ale i tak do PZU wrócili. Poza tym ostatnio dali mi na moje cudo 40% zniżki, choć mi się nie należał. Po negocjacjach z uwagi na to ze w inne mojej firmie mama duża aut w PZU postanowili się szarpnąć :) Miło bo to 4.000 zł co rok w kieszeni !!!

 

P.s Uwaga na Link4 ! Większość to ludzie z Warty! No i zawarte ubezpieczenie jest na podstawie rozmowy, która jest nagrywana, jak cos źle podasz to jak przyjdzie, co, do czego to możesz się zdziwić! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na sprawach ubezpieczeniowych ale pamiętam taką dziwną sytuacje, że w naszym mieście tych pakietów nie było a były natomiast w Poznaniu (mówię cały czas o Warcie). Nie wiem dlaczego zalezy to od miasta i nie wiem dlaczego w Warszawie nie ma takich pakietów....może poprostu tak powiedzieli w Warszawskim Dawoju (jeśli tam była ta rozmowa). Czytałem już trochę postów na tym forum i wnioskuję, że są tam nieźli magicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie akurat złożylo że przez kilka ostatnich miesięcy pracowałem w Warcie i jakoś z tego co kojarze to raczej średnio możliwe żeby w jednym mieście były pakiety a w drugim nie :roll:

jak sie bedziecie ubezpieczać w Warcie to warto wypytać agenta o wszystkie zniżki np. jest zniżka Warta Parafia -10% jak sie jest dobrym parafianinem to idzie sie do proboszcza i on daje takie zaświadczenie uprawniające do zniżki :lol: ,jak sie jest klientem Kredyt Banku to też jest zniżka bodajże -5%...zniżek jest sporo a z tego co wiem to często agenci nie informują o możliwości ich wykorzystania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio, a jak byłeś ubrany i jaką gablotą podjechałeś pod salon? Może "sprzedawca" olał temat i zaliczył cię do grupy "jeleni", przez co jego odpowieź, na Twoje pytanie, ukierunkowana była na stwierdzenie: "Wypierd..aj łosiu, bo nie mam czasu". Sorki za mocne słowa, ale znam to z autopsji (na szczęście nie w salonie Subaru... jak dotąd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warta Parafia -10% jak sie jest dobrym parafianinem to idzie sie do proboszcza i on daje takie zaświadczenie uprawniające do zniżki

 

Rozumie ze szanowny Pan robi se................... jaja z pogrzebu.

A moze so upusty dla pijoncych ? Kazden sklep monopolowy w Krakowie mie wyda zaswiadczenie na 150% znizki.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ze w Poznaniu rzeczywiscie w Warcie proponowano mi znizke-pakiet na Subaru - z tego co pamietam w granicach ok. 6% wychodzilo to na rok. Warunki byly 2: samochod nie starszy niz 5 lat i kupiony pierwotnie w Polsce - niezaleznie od liczby kolejnych wlascicieli.

Troche ciekawostka... bo np. nowe Subaru kupione w salonie - dajmy na to w Berlinie - juz na taki pakiet sie nie lapie... :roll: Witamy w Zjednoczonej Europie...

Pozdraffka

Szymon

P.S. Jezeli ktos z Poznania potrzebuje namiary na "obrotna" agentke PZU i Warty - to sluze namiarami (na priv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio, a jak byłeś ubrany i jaką gablotą podjechałeś pod salon?

 

Sprzedawca był w porządku chociaż nie byłem "pod krawatem" a pod salon podjechałem civikiem ;-). Zaskoczył mnie tylko odległym terminem jazdy próbnej ale po przeglądnięciu paru postów na forum zrozumiałem, że to nie znaczy, że mnie olewają tylko, że zbyt niecierpliwy kierowca w szybkim subaru mógłby zrobić sobie i innym krzywdę, więc musi przejść wcześniej test na cierpliwość. Jeśli wytrwa zostanie dopuszczony do następnego etapu.

Ja się nie przejmuję, bo podobno Maybacha też nie jest łatwo kupić (czyt. nawet mając wystarczająco dużo kasy)

 

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warta Parafia -10% jak sie jest dobrym parafianinem to idzie sie do proboszcza i on daje takie zaświadczenie uprawniające do zniżki

 

Rozumie ze szanowny Pan robi se................... jaja z pogrzebu.

A moze so upusty dla pijoncych ? Kazden sklep monopolowy w Krakowie mie wyda zaswiadczenie na 150% znizki.

 

mamusia

 

jest jeszcze pakiet sasiedzki..ilosc procentow znizki jest zalezna od ilosci litrow wysokoprocentowych dostarczonych pod.nr 14 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie akurat złożylo że przez kilka ostatnich miesięcy pracowałem w Warcie i jakoś z tego co kojarze to raczej średnio możliwe żeby w jednym mieście były pakiety a w drugim nie :roll:

:roll:

 

Odpowiedź "średnio możliwe" znaczy możliwe czy niemożliwe jeśli można wiedzieć? Może agentka myślała, że na frajerów trafiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... agentki z takimi wymiarami to sprzedaja cos innego a nie polisy ubezpieczeniowe... no chyba, ze sa to polisy na zycie - a zwlaszcza na zbytni wzrost cisnienia i wytrzeszcz oczu :)

Ale w Poznaniu na 100% znajdzie sie i taka wymiarowa - niekoniecznie agentka... i niekoniecznie z Warty... wylowiona :lol:

 

Pozdr.

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem kurna pytania. Po co ubezpieczac to w ogole. Przeciez podobno to bardzo bezpieczny samochod aktyf sejty czy jak mu tam. Auto w zasadzie nie ma prawa miec wypadku. A diler mie powiedzial ze i nie kradno. To po jakiego grzyba wydawac pół rocznej pensji całego Zgorzelca na ubezpieczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic nie pisać, ale napisze.

 

PZU ma może konkurencyjne ceny, ale gorzej z wypłacaniem.

Sprawdzone 2-krotne na własnej skórze i nie tylko.

 

Krótko mówiąc to najgorsi złodzieje (zaraz po Link 4) jakich znam :evil:

 

Dziękuje za uwage.

 

No ja mam zupelnie inne doswiadczenia z PZU. 2 x wyplacili szybko, zadowalająco dużo i bez zadnych znajomości.

Tytułem ciekawostki, moja siostra ubezpieczyla auto w .....Samopomocy (mowila, ze najtaniej) i po 2 m-cach rozbila samochod. Dostala kase, wrak sprzedala na wlasną ręke, suma sumarum zarobila jakies 5k w porownaniu do optymistycznej ceny rynkowej :shock:

 

No ale nie wszyscy kochają pzu. w Poznaniu przez pare tygodni pod ich siedzibą facet parkowal specjalnie w tym celu kupionego busa z wielkimi napisami z boku, co o nich mysli !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...