Skocz do zawartości

Olsztynskie upalanie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 919
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PS przypominam, ze w niedziele tj. 17 stycznia kolo 10-11 bedzie wypadzik z olsztyna na orneckie lotnisko ;)

 

Na Cynę się nie wybieram ale do Ornety to może bym przyjechał ,samochód już będzie odebrany od lakiernika :wink: (prawdopodobnie). Jeszcze w Ornecie nie byłem czas tam zajechać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcia przyjadę do Ornety w niedziele ale czy tam jest śnieg ? Byłem w poprzednią niedziele i płyty czyściutki jak w lecie :!: w 2 miejscach można było znaleźć śnieg, który po 3 przejazdach był już lodem. No i Cyna mnie kusi, która zje dużą część kasy na Ornete itp zabawy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzis na gryzlinach. jedna wielka kupa, dziurawo, sniegu momentami po progi. szkoda auta zeby sie tam lomotac. orneta jest grana w niedziele! wyjazd okolo 10-11. bede dawac cyne

 

[ Dodano: Sob Sty 16, 2010 8:42 pm ]

i jak tam? kto sie wybiera jutro do ornety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak jestem na mieście nie nadążam w oglądaniu się za subaraczkami :D

Co się stało, ze tyle Was jezdzi :D ??

Jakas wyprzedaż :mrgreen::mrgreen: ?

 

Na Nowe Miasto ktoś się wybiera ?

Bo Fraczki odwolane :(

 

fraczki to syf juz od dawna...

 

w NM jestesmy jutro w sobote,i w niedziele :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chwile byłem na gryzlinach. Nawet można pojeździć, jest zrobiony tor, a i placyk został rozjeżdżony przez jakąś impreze :)

Nie przez jakąś tylko moją :wink: Przy okazji pozdrawiam bo jakoś się nie złożyło :smile: Ogólnie to ten zrobiony tor w piątek już był słaby szczególnie na długim łuku same dziury i piasek,próbowaliśmy zrobić fragmenty nowego ale w sobote dopadły go jakieś ośki i raczej się już nie nadaje do niczego :cry: Placyk był nie tknięty do soboty po sobocie już się to zmieniło na upartego można jeszcze polatać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chwile byłem na gryzlinach. Nawet można pojeździć, jest zrobiony tor, a i placyk został rozjeżdżony przez jakąś impreze :)

Nie przez jakąś tylko moją :wink: Przy okazji pozdrawiam bo jakoś się nie złożyło :smile: Ogólnie to ten zrobiony tor w piątek już był słaby szczególnie na długim łuku same dziury i piasek,próbowaliśmy zrobić fragmenty nowego ale w sobote dopadły go jakieś ośki i raczej się już nie nadaje do niczego :cry: Placyk był nie tknięty do soboty po sobocie już się to zmieniło na upartego można jeszcze polatać :wink:

To już będę wiedział :)

Dla mnie na placyku fragmentami było za dużo śniegu, samochód nie chciał bokiem iść :) Do tego śnieg był mocno zmrożony, dlatego przeniosłem się na tor. Trochę z ośkami się ścigałem, dało się jeszcze jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grygo jestem i pozdrawiam wszystkich w tym temacie :smile: Imprezka jest juz prawie gotowa , zostały duperele i wojna z jednym pajacem z aledrogo, który przysłal mi takie kubły że..... :twisted: Sprawdzę jeszcz u Orneciaków jak sytuacja na lotnisku :?: Myslę, że optymalnym terminem byłaby jednak przyszła sobota. Sprawdziłbym auto i jak trzeba załatwię jakis traktorek żeby przetarł nam jakis fajny techniczny z odrobiną łychy kawałek. Zmieniam niedługo podpis na Imprezkę no i czas poćwiczyć .żeby móc sie pochwalic chociaż podobnym podpisem jak Twój, jest zaj...rajdowy , troszkę sypie i jezeli mieli by przyjechac chłopaki z dalszych okolic i poatrzeć na mazurskie zaspy to śnieg roztopi sie od buraka jakiego walniemy jako tubylcy , Oczywiscie absolutna darmocha :!: i ewentualna ściepa na traktorek i co tzreci przywozi grlka :!: sie-dobrze-macie :!: :lol:

 

P.S. Był u mnie jeden młody rajdowiec, który chce zacząć karierę, auto bardzo mu się spodobało, tylko postawił dwa warunki : 250 KM to za mało , minimum 350 KM i żebym powycinał te rurki ze srodka bo to szpeci wnętrze :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...