Skocz do zawartości

rajd barbórki kto wygra ?


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co do wyników to myślę, że wygrać może ktoś z mniej zasobnych w finanse kierowców... Dużo napinek jest na wrc albo na przedmuchane nki ale prawda jest taka, że to tylko 16km i wystarczy jeden mały spin albo inna wpadka i nie ma gdzie odrabiać...

dlatego też stawiam na TURASA - i będę się tego trzymał :)

 

co do samej karowej to powiem szczerze że nie wiem - trasa zmieniona, kostka niby ta sama ale inna - może się dziać :) jak tylko Turasek się dostanie na Karową to wygra :) przydało by się to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wyników to myślę, że wygrać może ktoś z mniej zasobnych w finanse kierowców... Dużo napinek jest na wrc albo na przedmuchane nki ale prawda jest taka, że to tylko 16km i wystarczy jeden mały spin albo inna wpadka i nie ma gdzie odrabiać...

dlatego też stawiam na TURASA - i będę się tego trzymał :)

 

co do samej karowej to powiem szczerze że nie wiem - trasa zmieniona, kostka niby ta sama ale inna - może się dziać :) jak tylko Turasek się dostanie na Karową to wygra :) przydało by się to...

 

stawiam na Turasa to nawet zestawienie tych słów wygląda śmiesznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wyników to myślę, że wygrać może ktoś z mniej zasobnych w finanse kierowców... Dużo napinek jest na wrc albo na przedmuchane nki ale prawda jest taka, że to tylko 16km i wystarczy jeden mały spin albo inna wpadka i nie ma gdzie odrabiać...

dlatego też stawiam na TURASA - i będę się tego trzymał :)

 

co do samej karowej to powiem szczerze że nie wiem - trasa zmieniona, kostka niby ta sama ale inna - może się dziać :) jak tylko Turasek się dostanie na Karową to wygra :) przydało by się to...

 

stawiam na Turasa to nawet zestawienie tych słów wygląda śmiesznie :mrgreen:

 

hmmmm a pamiętasz kolego rok 2002????? wtedy też nikt nie stawiał na Turasa - a Karową wygrał

jeśli chodzi o rajdy to według mnie żadne nazwisko nie brzmi śmiesznie... a co do Turasa to popatrz w starsze klasyfikacje i wyniki - dawał radę bardzo - dalej daje rady jeśli chodzi o technikę i prędkość - ale jest czynnik F czyli siano który niestety nie jest zbyt mocną stroną teamu Marcina - ale to się zmieni w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawał radę bardzo - dalej daje rady jeśli chodzi o technikę i prędkość - ale jest czynnik F czyli siano który niestety nie jest zbyt mocną stroną teamu Marcina - ale to się zmieni w najbliższym czasie

 

Jak się tak jeździ że co strefę pół auta do wymiany to niema się co dziwić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem - generalnie nie orientuje się jak to jest z tymi trybunami... Na szczęście mnie to nie dotyczy :)

 

[ Dodano: Sro Gru 05, 2007 11:16 am ]

dawał radę bardzo - dalej daje rady jeśli chodzi o technikę i prędkość - ale jest czynnik F czyli siano który niestety nie jest zbyt mocną stroną teamu Marcina - ale to się zmieni w najbliższym czasie

 

Jak się tak jeździ że co strefę pół auta do wymiany to niema się co dziwić..

 

przpraszam, byłem w tym roku na każdym rajdzie - nie jako widz - i nie pamiętam strefy gdzie Marcinowi wymienialiśmy pół auta... a strefa to moja domena w tym teamie...

 

[ Dodano: Sro Gru 05, 2007 11:51 am ]

Azael co z tymi wymianami połowy samochodu?? Możesz powiedzieć skąd masz takie info?? Widziałeś osobiście?

 

przepraszam za dociekliwość - ale przyznam że bardzo denerwują mnie albo irytują takie opowieści - generalnie dotyczące każdego z kierowców - bez względu na furę czy nazwę teamu w którym startuje...

nie chcę żeby ktokolwiek mnie źle zrozumiał - TO NIE JEST bezpośrednia krytyka AZAELA, który jest na forum dłużej i przede wszystkim aktywniej ode mnie (czyli dużo wie) czy jakaś inna zaczepka - ot po prostu fakt jest taki że znam ten sport od środka albo od dna samego :) i wiem jak jest - naprawdę wiem jak jest...

 

[ Dodano: Sro Gru 05, 2007 11:56 am ]

cały czas tylko przepraszam i przepraszam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to Turasa.. to z tego co pamiętam wygrał bo jedyny mocnym autem uciekł przed sieżycą. ale mimo wszystko respek.

 

faktem jest, że nie jechał zupełnie po białym - ale padało dokładnie tak samo jak przy przejazdach innych załóg. Poniżej dwa linki do video z beczki :) podobnie jak Lesiu Turas też przygasił furkę :)

generalnie myślę że obaj mieli - jak wszyscy - no grip

 

Lesiu K.

http://www.barborka.pl/2002/galeria/200 ... _Kuzaj.MPG

 

Turas

http://www.barborka.pl/2002/galeria/200 ... Turski.MPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy Bouffier wygra Barbórkę. Teoretycznie powinien wygrać, ale to specyficzny rajd i może być inaczej. Jeśli nie Bouffier to Kuzi lub Kuchar. Tak też widzę Karową - jeśli nie Bouffier to Kuzi lub Kuchar.

 

Hołka nie liczysz??

Jeżeli będzie taka pogoda jak dzisiaj to raczej trzeba stawiać na wrc albo mocne nki - s2000 może nie dać rady... Chociaż....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołka nie liczysz??

Wlaśnie, nie wiem co z nim. Moim zdaniem nie pojedzie na maxa.

 

Holo może podejść do tematu bardzo strategicznie - dwa razy startował w tym sezonie i dwa razy coś nie wyszło - teraz jest kolejna szansa - fura konkurencyjna, przeciwników zna, trasę też kuma - może pojechać szybko i skutecznie... nie koniecznie na maxa ale na tyle sprytnie żeby wygrać rajd. Inna sprawa to Karowa - tutaj wielka niewiadoma - ale odnośnie wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj udalo mi sie uczestniczyc w testach WRC leszka kuzaja.byla cala jego stajnia.

 

wurc robi niesamowite wrazenie.topowe N4 to maluchy 126p przy wurcu.

 

800 niutonometrow.mialo sie wrazenie ze mocy wrecz jest za duzo.zawieszenie jak w rakiecie kosmicznej.a auto po piotrku solbergu z zeszlego roku.

 

zdjecia dominika kalamusa na www.autoklub.pl zalapalem sie na paru fotach w czerownej copce.

 

 

carfitku kocham cie ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wurc robi niesamowite wrazenie.topowe N4 to maluchy 126p przy wurcu.

to akurat zawsze tak było, dlatego tak rozpaczam że nie ma u nas już WRC :cry:

i... dlatego też już nie mogę się doczekać jutra :twisted: 6xWRC :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...