Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Organizatorom za miłe spotkanie. Pozdrawiam wszystkich Spotowiczów niezależnie czy zamieniłem z nimi słowo czy nie ;). Do następnego (mam nadzieję dłuższego z mojej strony) spotkania.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie wiem czy dziś były jakieś wybuchy na słońcu, czy koniunkcja z Merkurym, Wenus i Jowiszem, ale...
... Podbeskidzie w końcu zjawiło się licznie na spocie! Przyjechały osoby których bardzo dawno nie widziałem, jak i osoby z którymi widuję się często na innych spotach. Cieszy mnie widok tych wszystkich samochodów razem, właścicieli którzy znaleźli czas przyjechać nawet jeśli byli bardzo krótko!
Takie Subaru Podbeskidzie mi się marzy :)

Jeszcze raz dzięki wszystkim :D

P.S.
Liczę na jakieś foty, bo sam nic nie cyknąłem nawet :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot rewelacyjny dawno nie widziałem tylu Subaryn na Podbeskidziu :D Mam nadzieje ze to się już nie zmieni! Dzieki wszystkim za przybycie i miło spędzony czas przy kiełbasce ;)

Standardowo wrzucam linka do mojej galeri ze spota https://picasaweb.google.com/115966049184064406779/SpotSubaruJaworzeJesien2015

Pozdro!

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuję swojego posta z Mini Spot Silesian, może jest jakiś chętny z Podbeskidzia??? :)

 

zanowna ekipo Śląska, Podbeskidzia i okolic!

 

Potrzebny chętny! Mój dobry kumpel zajmujący się Detailingiem aut otwiera nowy punkt

w Jaworznie, dnia 20 Listopada 2015 w nowej galerii GALENA.

Będzie to otwarcie tam myjni oraz ogólne dzień otwarcia całej galerii.

 

Poprosił mnie abym znalazł mu chętnego z SUBARU do udziału w otwarciu myjni i pokazie oraz myciu  :) Będzie jakieś Audi A8, Merc SL, Porsche itd. Chciałby też SUBARU.

Ale cytuję "MUSI BYĆ KONKRET"  :)

 

Najlepiej Impreza WRX STI lub GT, fajnie bulgocząca i wyglądająca  :)

Będzie robiony też film. Ogólnie będzie to coś takiego jak na linku poniżej:

 

https://vimeo.com/122852572

Edytowane przez GPablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o info czy ktoś będzie jutro o tej 12?

 

 

Właśnie - bardzo proszę kto będzie jutro o 11.45 pod Urzędem Miejskim w BB - Plac Ratuszowy - będzie miło jak będzie nas więcej  :)   

Ja przyjade, do zobaczenia.

Edytowane przez RychoRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuję swojego posta z Mini Spot Silesian, może jest jakiś chętny z Podbeskidzia??? :)

 

zanowna ekipo Śląska, Podbeskidzia i okolic!

 

Potrzebny chętny! Mój dobry kumpel zajmujący się Detailingiem aut otwiera nowy punkt

w Jaworznie, dnia 20 Listopada 2015 w nowej galerii GALENA.

Będzie to otwarcie tam myjni oraz ogólne dzień otwarcia całej galerii.

 

Poprosił mnie abym znalazł mu chętnego z SUBARU do udziału w otwarciu myjni i pokazie oraz myciu  :) Będzie jakieś Audi A8, Merc SL, Porsche itd. Chciałby też SUBARU.

Ale cytuję "MUSI BYĆ KONKRET"  :)

 

Najlepiej Impreza WRX STI lub GT, fajnie bulgocząca i wyglądająca  :)

Będzie robiony też film. Ogólnie będzie to coś takiego jak na linku poniżej:

 

https://vimeo.com/122852572

Pojechałbym ale:

-na docierce więc nie strzela z wydechu, ani nie gazuje powyżej 3k rpm

-nie mam gt ani sti

-większość uważa, że bugi są brzydkie

-mam naklejki na aucie 

i najgorsze...

Jestem w pracy w piątek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałbym ale:

-na docierce więc nie strzela z wydechu, ani nie gazuje powyżej 3k rpm

-nie mam gt ani sti

-większość uważa, że bugi są brzydkie

-mam naklejki na aucie 

i najgorsze...

Jestem w pracy w piątek :/

 

 

- na wolnych też pewnie fajnie brzmi :P

- ale wygląda jak STI? :P

- mi się Bugi podobają :)

- też mam naklejki (świnie)

- to co smaki robisz jak w robocie siedzisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam - kto może - spotykamy sie dziś o godz. 11.45 przed UM w BB - mile widziane samochody marki Subaru :) o właścicielach nie wspomnę :D

 

Dzięki Wieśku że prowadzisz ten temat.! (weselny bulgot) daj później jakieś foty.! do miłego. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej pany, dzieki za spotka, opłacało sie wstąpic, u was zawsze jest tak rodzinnie :)

posklejam coś z kamery jak bedzie chwila, ale nie bedzie wodotrysków.

------

sprowadza mnie tutaj oferta handlowa, mianowicie wiem że czesto jeździcie na pojeżdżawki, a szef odkopał komplet dunlopów 205/55 R16, jakby ktoś potrzebował to zapraszam ;)

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/84398-s-dunlop-sp-sport-20555-r16-ok3-5mm-raczej-do-upalenia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z dzisiejszego korowodu ślubnego :D  Dziękuje wszystkim za wspólną zabawę - miło było ponownie z Wami się spotkać :D Jak zawsze można było liczyć na ekipę z JCP :D Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia  :D - a jak na drodze to pamiętajcie że tylko w Subaru ;)  :D

 

 

8c2cb74de56ab0d1.jpg

3cf74228a9cf1d0f.jpg

d05e19eec4c91cfe.jpg

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADK90 - skąd wziąłeś niektóre zdjęcia do swojej galerii ze spota ? Z FB grupy Forum Subaru Podbeskidzie ? :)  fajne są :)

 

Tak z grupy fb od Ciebie i mam nadzieje że nie masz nic przeciwko że są u mnie w galerii ;) Masz racje fotki fajne dlatego je pobrałem i traktuje je jako pamiątkę :)

 

 

 

sprowadza mnie tutaj oferta handlowa, mianowicie wiem że czesto jeździcie na pojeżdżawki, a szef odkopał komplet dunlopów 205/55 R16, jakby ktoś potrzebował to zapraszam ;)http://www.forum.sub...ej-do-upalenia/

 

Link nie działa a może byłbym zainteresowany. Jak coś to wyślij fotki i opis na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...