Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

mskk-> proszę bardzo:) Co do Krajewskiego to tak mi się wydawało, że BRC On się nie zajmuje ale nie chciałem w błąd wprowadzać, bo ostatnio u niego rok temu byłem. Jeśli panowie z Wajdeloty się nie sprawdzą, to w Żywcu jest dobry serwis BRC ale to jutro się w pracy kolegi muszę dopytać. 

 

p.s. nie wiem jak teraz ale mi wystawili papier na zbiornik bez wyjmowania butli, podjechałem tam samochodem oczywiście w odpowiednim terminie kiedy był tam facet z TDT i wszystkie dane spisał ze zbiornika(na szczęście były od góry a nie z dołu lub z boku)

Edytowane przez kaszalot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mskk-> proszę bardzo:) Co do Krajewskiego to tak mi się wydawało, że BRC On się nie zajmuje ale nie chciałem w błąd wprowadzać, bo ostatnio u niego rok temu byłem. Jeśli panowie z Wajdeloty się nie sprawdzą, to w Żywcu jest dobry serwis BRC ale to jutro się w pracy kolegi muszę dopytać.

 

p.s. nie wiem jak teraz ale mi wystawili papier na zbiornik bez wyjmowania butli, podjechałem tam samochodem i wszystkie dane spisali ze zbiornika(na szczęście były od góry a nie z dołu lub z boku)

mi też wystawili homologację na butle bez wyjmowania w Krakowie (w Pszczynie demontaż miał być ) :) . tylko dlatego że butla nie miała 10 lat (samochód sprowadzony), u ciebie było tak samo. Na wajdeloty bardzo dobry serwis, mi zaś w głowie siedziało że Krajewski robi brc, przepraszam za wprowadzenie w błąd.

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mskk-> proszę bardzo:) Co do Krajewskiego to tak mi się wydawało, że BRC On się nie zajmuje ale nie chciałem w błąd wprowadzać, bo ostatnio u niego rok temu byłem. Jeśli panowie z Wajdeloty się nie sprawdzą, to w Żywcu jest dobry serwis BRC ale to jutro się w pracy kolegi muszę dopytać.

 

p.s. nie wiem jak teraz ale mi wystawili papier na zbiornik bez wyjmowania butli, podjechałem tam samochodem i wszystkie dane spisali ze zbiornika(na szczęście były od góry a nie z dołu lub z boku)

mi też wystawili homologację na butle bez wyjmowania w Krakowie (w Pszczynie demontaż miał być ) :) . tylko dlatego że butla nie miała 10 lat (samochód sprowadzony), u ciebie było tak samo. Na wajdeloty bardzo dobry serwis, mi zaś w głowie siedziało że Krajewski robi brc, przepraszam za wprowadzenie w błąd.

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

 

Było dokładnie tak jak piszesz :) moja instalacja miała dopiero 2 lata i opłacało się jeszcze wystawiać polskie papiery na butle. W przypadku kolegi mskk za 2 lata znów się z tym bujać to strata czasu i pieniędzy.

Edytowane przez kaszalot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na wajdeloty bardzo dobry serwis
 no nie wiem. Mam do nich mieszane uczucia. U nich regulacja LPG to zawsze wgląda ta samo czyli sama autoadapracja bez dostrajania podczas jazdy. Filtr wstępny gazu ten co jest przy elektrozaworze to tylko przedmuchali powietrzem i z powrotem do auta. Przyjechałem tam na przegląd instalacji i wymianę filtrów gazu czyli obydwóch.  :rolleyes: Jak zauważyłem, że się poci z pod węży wodnych do reduktora to jak ich poprosiłem przy okazji przeglądu instalacji czy nie dali by rady tych węży dokręcić. Dokręcili je z marudzeniem pod nosem, jakby mi łaskę robili.  :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego na Święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok życzę Ci [you] Juras

Dziękuję Ci bardzo Juras =D=D=D

 

Szczęśliwego Nowego Subarowego roku dla wszystkich!! =D

Edytowane przez Pucu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mskk-> proszę bardzo:) Co do Krajewskiego to tak mi się wydawało, że BRC On się nie zajmuje ale nie chciałem w błąd wprowadzać, bo ostatnio u niego rok temu byłem. Jeśli panowie z Wajdeloty się nie sprawdzą, to w Żywcu jest dobry serwis BRC ale to jutro się w pracy kolegi muszę dopytać.

 

p.s. nie wiem jak teraz ale mi wystawili papier na zbiornik bez wyjmowania butli, podjechałem tam samochodem i wszystkie dane spisali ze zbiornika(na szczęście były od góry a nie z dołu lub z boku)

mi też wystawili homologację na butle bez wyjmowania w Krakowie (w Pszczynie demontaż miał być ) :) . tylko dlatego że butla nie miała 10 lat (samochód sprowadzony), u ciebie było tak samo. Na wajdeloty bardzo dobry serwis, mi zaś w głowie siedziało że Krajewski robi brc, przepraszam za wprowadzenie w błąd.

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

 

Było dokładnie tak jak piszesz :) moja instalacja miała dopiero 2 lata i opłacało się jeszcze wystawiać polskie papiery na butle. W przypadku kolegi mskk za 2 lata znów się z tym bujać to strata czasu i pieniędzy.

 

butla wymieniona na wajdeloty, sam koszt butli to 320zł o ile dobrze pamiętam, więc nie było sensu sie bujać po wioskach. nie łączyli sie ze sterownikiem wiec nie wiadomo czy ich oprogramowanie będzie kompatybilne ... powinno byćbo to w końcu brc. twierdzą że jeżeli chodzi jak należy to nie ma sensu stroić ... nie wiem nie znam sie a chodzi dobrze to nie dłubie. 

wszystkiego dobrego w NR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2016 Roku  :D

 

Zapraszam na najbliższy spot w dniu 6 stycznia 2016 roku godz. 13.00 na parking Tesco w BB - tam gdzie zwykle  ;) potem do Wilkowic  :)

 

Zaczął padać śnieg więc jest szansa na śnieżny wypad na tor  ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2016 Roku  :D

 

Zapraszam na najbliższy spot w dniu 6 stycznia 2016 roku godz. 13.00 na parking Tesco w BB - tam gdzie zwykle  ;) potem do Wilkowic  :)

 

Zaczął padać śnieg więc jest szansa na śnieżny wypad na tor  ;)

Odpadam, jestem przez jakiś tydzień niedysponowany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie tez się wybiorę na tor itp. jeśli znajdzie się miejsce ;). Niestety miałem małe spotkanie z BMW (nie z mojej winy) i nie wiem czy zdążę wrócić w styczniu do jazdy :angry: , aktualnie czekam na rzeczoznawcę. Panowie, macie jakieś części? (Na razie potrzebuje reflektor a całą resztę zrobię jak dostanę odszkodowanie, albo jak skończy się zima :rolleyes: )  post-22942-0-09098800-1452260250_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...