Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie co byście powiedzieli na jakiś wspólny przejazd po okolicy Jurasa? Super tam jest w Lesznej Górnej, Godziszowie i okolicach :) chętnie bym się kulnął po odcinkach Rajdu Wisły i Barbórki Cieszyńskiej ;)

 

Juras miałbyś ochotę poprowadzić traskę po Twoich okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę leżę plackiem i myślenie mi nie wychodzi. W zeszłym roku za Zsj-cie jechaliśmy tą trasą Budzin - Leszna,Ustroń-Równica i wszyscy byli zachwyceni,myślałem zeby w tym sazonie to powtórzyć ewentualnie coś dodać.? a zrezygnować z Pojeżdzawek Zsj-towych bo warunki zimowe to wielka niewiadoma.

 

Proponuję przejazd jak białe z nieba nasypie ;-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę leżę plackiem i myślenie mi nie wychodzi. W zeszłym roku za Zsj-cie jechaliśmy tą trasą Budzin - Leszna,Ustroń-Równica i wszyscy byli zachwyceni,myślałem zeby w tym sazonie to powtórzyć ewentualnie coś dodać.? a zrezygnować z Pojeżdzawek Zsj-towych bo warunki zimowe to wielka niewiadoma.

 

Proponuję przejazd jak białe z nieba nasypie ;-)

Nie było mnie, przerabialem swojego forka o nową navi. pokaże na kolejnym spocie

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Wszedłem w posiadanie BI FUELA forester, i mam do was pytanie - gdzie najlepiej jeździć na regulacje i serwis blisko Bielska, "fabryczny" gaz to tak naprawdę instalacja BRC.

z tego co mi wiadomo brc dilerzy nie montowali. fabrycznie to holenderskie lub włoskie chyba były. brc to Krajewski na starym Bielsku

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

 

 

do reszty kiedy spot pochwalę się swoim ulepszeniem

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam jest Włoskie z oryginalną książką bifuel itp. Nie znam się na tym ale na butli jest wyryte logo BRC z datą zgodną z pierwszą rejestracją, instalacji nie zgłębiłem jeszcze. Auto świeżo sprowadzone, więc nikt tam nic nie wymieniał w PL.

Dzięki za info, zgłoszę się tam na przegląd i strojenie. 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mskk-> jak bedziesz u Krajweskiego dopytaj sie dobrze o świadectwo legalizacji butli, którą masz aktualnie zamontowaną w samochodzie. Z tego co widze w opisie twojego awatara Forester jest z 2007 roku a świadectwo wygasa po 10 latach(u Ciebie już za 2 lata) po czym trzeba wymontować butle i ponownie poddac ją legalizacji ale już tylko na 5 lat (tyle ostatnio mojej siostrze powiedzieli). Zastanów się czy nie lepiej od razu nie wymienić butli na nową za około 400-500 zł. Bo w innym razie czeka cie niemiła niespodzianka na przeglądzie rejestracyjnym/okresowym. Auta beż ważnej polskiej legalizacji butli wystawianej przez Transportowy Dozór Techniczny nie przejdzie przeglądu, najbliższy zakład zajmujący się legalizacją znajduje się w Radostowicach(droga z Pszczyny na Żory) i kosztowło mnie coś takiego około 150 zł 7 lat temu. Poniżej link do artykułu gdzie dowiesz się jeszcze innych rzeczy z tym związanych.

 

Artykuł o legalizacji

http://mojafirma.infor.pl/moto/eksploatacja-auta/lpg/693828,Homologacja-butli-gazu-LPG.html 

Edytowane przez kaszalot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie- pany...Forumowicze :)

Pozwolę sobie wkleic link do ogłoszenia, w którym sprzedaję całkiem fajny smarkfon LG G2 mini

Nie jest w sumie taki mini...A spec ma ciekawy- no i cena mysle dobra :)

Może kogoś zainteresuje :D

 

http://forum.subaru....-mobileużywany/


Dzieki za uwagę...Pozdrawiam WueM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mskk-> jak bedziesz u Krajweskiego dopytaj sie dobrze o świadectwo legalizacji butli, którą masz aktualnie zamontowaną w samochodzie. Z tego co widze w opisie twojego awatara Forester jest z 2007 roku a świadectwo wygasa po 10 latach(u Ciebie już za 2 lata) po czym trzeba wymontować butle i ponownie poddac ją legalizacji ale już tylko na 5 lat (tyle ostatnio mojej siostrze powiedzieli). Zastanów się czy nie lepiej od razu nie wymienić butli na nową za około 400-500 zł. Bo w innym razie czeka cie niemiła niespodzianka na przeglądzie rejestracyjnym/okresowym. Auta beż ważnej polskiej legalizacji butli wystawianej przez Transportowy Dozór Techniczny nie przejdzie przeglądu, najbliższy zakład zajmujący się legalizacją znajduje się w Radostowicach(droga z Pszczyny na Żory) i kosztowło mnie coś takiego około 150 zł 7 lat temu. Poniżej link do artykułu gdzie dowiesz się jeszcze innych rzeczy z tym związanych.

 

Artykuł o legalizacji

http://mojafirma.infor.pl/moto/eksploatacja-auta/lpg/693828,Homologacja-butli-gazu-LPG.html 

 

Dzięki wielkie, byłem przed chwilą i faktycznie doszliśmy do tego że cała legalizacja jest nieopłacalna, demontaż butli, wywózka do pszczyny (najbliższy termin na 14 stycznia:) ) ,legalizacja za ponad 200zł i s powrotem po butle po paru dniach, szkoda czasu na oszczędność paru złotych. Jednak Krajewski nie specjalizuje się w BRC i nie chce się podejmować regulacji, dobrze że są ludzie, którzy się nie pchają tam gdzie nie czują się dobrze. wielki plus dla warsztatu, polecił panów z Wajdeloty, serwisowałem tam impreze więc jade w tym kierunku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...