Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma ktoś wolnych 182tys zł :)http://allegro.pl/su...2970147681.html

Panowie nie znam się na tak kultowych modelach jak 22b, więc z góry proszę się nie śmiać - ale z tego co widzę to zdjęcia tej fury są robione jeszcze przed przekładką, więc nie wiadomo jak teraz wygląda... Zdjęcie z kierownicą zdradza ;)

 

Ale ona nie jest przełożona... jest napisane jak byk, że to RHD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ktoś wolnych 182tys zł :)http://allegro.pl/su...2970147681.html

Panowie nie znam się na tak kultowych modelach jak 22b, więc z góry proszę się nie śmiać - ale z tego co widzę to zdjęcia tej fury są robione jeszcze przed przekładką, więc nie wiadomo jak teraz wygląda... Zdjęcie z kierownicą zdradza ;)

 

Ale ona nie jest przełożona... jest napisane jak byk, że to RHD...

AHA, chyba że tak heheh :facepalm: |Szczerze powiem że nie czytałem nawet opisu, tylko przyglądałem się fotkom, więc mój bląd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 min temu dwa Subaru pomknęły na Salmopol :D

 

To chyba my! :) Wczoraj byliśmy z Pawłem(czarne Subaru STI ) warunki idealne! :D

 

Wiem, że to najlepsza pora ale ... niech moc będzie z nimi i pozwoli bezpiecznie wrócić do domu :D :D

 

Właśnie mocy w jednym zabrakło :huh: olej się przegrzewał Pawłowi, musieliśmy wcześniej zjechać. Dziś wymiana oleju i może wieczorem znów Salmopol :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło 17- tej w Bielsku mijałem niebieskiego New- age SB z włotem na masce , z tyłu miał naleśnika a na lusterku świniacza nie widziałem ! Znacie autko bo gościa ani autka ze spotów nie kojarzę ??????

 

Kornik - jak autko ??????

 

Zdecydowanie pewniej czuję się na Przegibku,

 

Zdzisek - fajny filmik !!!!

 

Będąc w Bielsku wczoraj myślałem czy by się tam nie przejechać !!!! - tylko nie wiedziałem czy będzie miał kto w razie czego chęć wyciągnąć mnie z rowu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla ludzi z okolicy powiatu cieszyńskiego, a dokadniej chodzi o rejon Kozakowic - dostałem informację od znajomego z policji że wielu mieszkańcom przeszkadza wieczorne upalanie jakiegoś niebieskiego subaru i planują jakąś akcję na niego, gdyż sytuacja dzień po dniu już któryś raz z rzędu się powtarza, także uwaga !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla ludzi z okolicy powiatu cieszyńskiego, a dokadniej chodzi o rejon Kozakowic - dostałem informację od znajomego z policji że wielu mieszkańcom przeszkadza wieczorne upalanie jakiegoś niebieskiego subaru i planują jakąś akcję na niego, gdyż sytuacja dzień po dniu już któryś raz z rzędu się powtarza, także uwaga !!!

 

Kozakowice mam za miedzą !!!! kiedyś wieczorami tu Kajto jeżdził swoim Bugiem na kolcu ale teraz w nocy słyszę jakieś burczenie ale to chyba nie subaru i nie ma śladów po kolcu !!!! Niebieskie subaru ma taki kolo z forum z Ustronia na Białej feldze stalowej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać. My też u nas jesteśmy u nas lekko spaleni dlatego kilka dni przerwy i znów powoli można coś organizować. Więc jeśli ktoś wie niech kolegę poinformuje bo może mieć z tego wielkie problemy z których się już nie wytłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

muszę się niestety pochwalić, że moje autko nie jest już bezwypadkowe :( ...

Dzisiaj o 20 stej wyjechała wprost przed maskę kobitka w seju i było bum :facepalm: - nie zauważyła mnie przy skręcaniu w lewo :facepalm:

Na szczęście nic nikomu się nie stało ale na Tor Wyrazów nie pojadę i na śnieg tej zimy chyba też nie...

 

:toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozakowice mam za miedzą !!!! kiedyś wieczorami tu Kajto jeżdził swoim Bugiem na kolcu ale teraz w nocy słyszę jakieś burczenie ale to chyba nie subaru i nie ma śladów po kolcu !!!! Niebieskie subaru ma taki kolo z forum z Ustronia na Białej feldze stalowej :mrgreen:

Hehe :biglol: , no właśnie ten znajomy z policji myślał że to ja więc dlatego dzwonił do mnie, ale niestety to ja nie byłem. Zasugerowałem Kajtka, ale mówili że też do niego dzwonili i tam (ostatnim czasem) wogóle nie jeździł. Powiedział mi żebym poinformował znajomych subarowiczów, że na Kozakowicach jest jeden upierdliwy gościu który co dziennie (pomiędzy 22-23) dzwoni ze skargami na jakieś niebieskie subaru, które tam upala. Zasugerował zmianę miejscówki, bo niebawem może tam być jakaś akcja na owego gagatka ;)

 

O ile się nie mylę to Ariel ;)

 

To na pewno Ariel, lub jego brat - zdjęcie z serii "zgadnij po feldze, co za wariat tak orze pole" :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozakowice mam za miedzą !!!! kiedyś wieczorami tu Kajto jeżdził swoim Bugiem na kolcu ale teraz w nocy słyszę jakieś burczenie ale to chyba nie subaru i nie ma śladów po kolcu !!!! Niebieskie subaru ma taki kolo z forum z Ustronia na Białej feldze stalowej :mrgreen:

Hehe :biglol: , no właśnie ten znajomy z policji myślał że to ja więc dlatego dzwonił do mnie, ale niestety to ja nie byłem. Zasugerowałem Kajtka, ale mówili że też do niego dzwonili i tam (ostatnim czasem) wogóle nie jeździł. Powiedział mi żebym poinformował znajomych subarowiczów, że na Kozakowicach jest jeden upierdliwy gościu który co dziennie (pomiędzy 22-23) dzwoni ze skargami na jakieś niebieskie subaru, które tam upala. Zasugerował zmianę miejscówki, bo niebawem może tam być jakaś akcja na owego gagatka ;)

 

O ile się nie mylę to Ariel ;)

 

To na pewno Ariel, lub jego brat - zdjęcie z serii "zgadnij po feldze, co za wariat tak orze pole" :OO:

 

Właśnie po feldze i po kurniku go poznałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i tak napiszą w prasie, że kobieta wjechała pod rozpędzone Subaru (slogan taki) . :evil:

 

Jak byś zgadł - przy mojej stłuczce pani powiedziała policjantom że słynę z tego że szybko jeżdżę po wiosce :twisted:

 

Kobitka przyznała się do winy bezdyskusyjnie...

 

Co teraz robić z autem? Odszkodowanie będzie z OC sprawcy.

Edytowane przez jcheba01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...