Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam kogoś z okolic Bielska, kto zechciałby przewieźć mnie i mą przyszłą żonkę do ślubu swoim Subaru. Ideał to niebieski STi 2003-2005 rok, ale nie będe wybrzydzał jeśli będzie możliwość wyboru innego auta. Czy ktoś z Was zlitowałby sie nad odwiecznym fanem tego samochodu?

 

Hmm czemu nie.Niebieski Hawk STI Bielska.Napisz na PW jeśli jesteś zainteresowany... :)

 

 

Sapper bierz bo ładny :)

 

Racja, jest piękny :) Lepiej nie mogłem trafić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam kogoś z okolic Bielska, kto zechciałby przewieźć mnie i mą przyszłą żonkę do ślubu swoim Subaru. Ideał to niebieski STi 2003-2005 rok, ale nie będe wybrzydzał jeśli będzie możliwość wyboru innego auta. Czy ktoś z Was zlitowałby sie nad odwiecznym fanem tego samochodu?

 

Hmm czemu nie.Niebieski Hawk STI Bielska.Napisz na PW jeśli jesteś zainteresowany... :)

 

 

Sapper bierz bo ładny :)

 

Racja, jest piękny :) Lepiej nie mogłem trafić :)

 

Może się zbierze większa grupa chłopaków i narobimy ci trochę huku na Ślubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszły zwrotne przelewy za niedoszły wyjazd na Tor w Wyrazowie.

Bardzo proszę o sprawdzenie czy wpłaty dotarły - odesłałem na te rachunki bankowe z których otrzymałem wpłaty.

A przelewy zwrotne poszły do:

1. Shrekair - wpłata dotarła

2. Etya

3. Tomasz_555 - wpłata dotarła

4. Elias - wpłata dotarła

 

Wpłaty na najbliższy wyjazd pozostawili:

1. Arecki

2. Wanios

i mają zapewniony wyjazd na wiosenne upalanie.

 

PS. Zapomniałem dodać, że pozostałe osoby już są rozliczone z wpłat.

Edytowane przez Ange ou Demon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikamy kochani, klikamy (można 5 razy :P ) : http://bielskobiala....ia,id,t,tm.html

 

rozumiem że chodzi o Sebastiana Kawę, bo chyba nie o Siemanko co w porównaniu do S.K. nic na świecie nie osiągnął. Krótka notka z osiągnięciami za sterami szybowca :P

 

Na jego złotą kolekcję składa się: 8 medali mistrza świata, 3 Europy oraz 1 Światowych Igrzysk Lotniczych.

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.pngBrąz 1999 Mistrzostwa Świata Leszno 22px-Flag_of_Poland.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.pngBrąz 2001 Mistrzostwa Świata Lillo 22px-Flag_of_Spain.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2003 Mistrzostwa Świata Nitra 22px-Flag_of_Slovakia.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2004 Mistrzostwa Świata Elverum 22px-Flag_of_Norway.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2005 Mistrzostwa Świata w Wyścigach Saint Auban 22px-Flag_of_France.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2005 Mistrzostwa Europy Nitra 22px-Flag_of_Slovakia.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2006 Mistrzostwa Świata Vinon sur Verdon 22px-Flag_of_France.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2007 Mistrzostwa Europy Pociunai 22px-Flag_of_Lithuania.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2007 Mistrzostwa Świata w Wyścigach Omarama 22px-Flag_of_New_Zealand.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2009 Światowe Igrzyska Lotnicze Turyn 22px-Flag_of_Italy.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2010 Mistrzostwa Świata w Wyścigach Santiago de Chile 22px-Flag_of_Chile.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2010 Mistrzostwa Świata Prievidza 22px-Flag_of_Slovakia.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2011 Mistrzostwa Europy Nitra 22px-Flag_of_Slovakia.svg.png

16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2012 Mistrzostwa Świata Uvalde 22px-Flag_of_the_United_States.svg.png

 

I nie abym miał coś do Wojtka, po prostu jego osiągnięcia są niewspółmnierne do osiągnięć Kawy.

Edytowane przez kaszalot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikamy kochani, klikamy (można 5 razy :P ) : http://bielskobiala....ia,id,t,tm.html

 

rozumiem że chodzi o Sebastiana Kawę, bo chyba nie o Siemanko co w porównaniu do S.K. nic na świecie nie osiągnął. Krótka notka z osiągnięciami za sterami szybowca :P

 

A tu dotychczasowy dorobek medalowy Sebastiana w najważniejszych zawodach świata. Na jego złotą kolekcję składa się: 8 medali mistrza świata, 3 Europy oraz 1 Światowych Igrzysk Lotniczych. Wśród pilotów szybowcowych tylko on może pochwalić się taką gablotką. 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.pngBrąz 1999 Mistrzostwa Świata Leszno 22px-Flag_of_Poland.svg.png Światowa 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.pngBrąz 2001 Mistrzostwa Świata Lillo 22px-Flag_of_Spain.svg.png Światowa 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2003 Mistrzostwa Świata Nitra 22px-Flag_of_Slovakia.svg.png Światowa 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2004 Mistrzostwa Świata Elverum 22px-Flag_of_Norway.svg.png Klub 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2005 Mistrzostwa Świata w Wyścigach Saint Auban 22px-Flag_of_France.svg.png 15m 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2005 Mistrzostwa Europy Nitra 22px-Flag_of_Slovakia.svg.png Klub 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2006 Mistrzostwa Świata Vinon sur Verdon 22px-Flag_of_France.svg.png Klub 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2007 Mistrzostwa Europy Pociunai 22px-Flag_of_Lithuania.svg.png Klub 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2007 Mistrzostwa Świata w Wyścigach Omarama 22px-Flag_of_New_Zealand.svg.png 15m 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2009 Światowe Igrzyska Lotnicze Turyn 22px-Flag_of_Italy.svg.png 15m 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2010 Mistrzostwa Świata w Wyścigach Santiago de Chile 22px-Flag_of_Chile.svg.png 15m 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2010 Mistrzostwa Świata Prievidza 22px-Flag_of_Slovakia.svg.png Standard 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2011 Mistrzostwa Europy Nitra 22px-Flag_of_Slovakia.svg.png Standard 16px-Bronze_medal_with_cup.svg.png Złoto 2012 Mistrzostwa Świata Uvalde 22px-Flag_of_the_United_States.svg.png 15m

...akcja Forumowa, czyli głosujemy na swoich .

 

Ilu z na Nas lata szybowcami a ilu jeździ Subaru ? Odpowiedź test prosta ... Siemanko ma wygrać .

 

;):yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku -głosy oddane !!!!! ale przewaga !!!!!!

 

Byłem obejrzeć pole czy po ZSJ nadaje się jeszcze na nocną orkę i znalazłem to !!!!

 

zdjcie2423.jpg

 

 

Jak tylko będą warunki na nocną orkę to info poleci do zainterwsowanych na PW !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku -głosy oddane !!!!! ale przewaga !!!!!!

 

Byłem obejrzeć pole czy po ZSJ nadaje się jeszcze na nocną orkę i znalazłem to !!!!

 

zdjcie2423.jpg

 

 

Jak tylko będą warunki na nocną orkę to info poleci do zainterwsowanych na PW !!!

Wygląda jak śruba od wahacza ..... posprawdzajcie sobie zawieche :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co są chętni na nocną orkę pola- informuję że jeśli będą dobre warunki spotkamy się w poniedziałek lub w środę o 18- tej !!!!! ale nie przy Mokate ale już na miejscu !!!!! - miejscówka I\/ ZSJ

Potwierdzcie swoją obecność na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...