Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

No mnie też pogoda martwi, ale uznałem, że w najgorszym wypadku będę 50zł w plecy. Po asfalcie się nie pobawię, szkoda mi zimówek - w obu autach mam dobre gumy. Po cichu jednak liczę, że pogoda nam dopisze :)

 

Inna kwestia, ze prognoza pogody dalej niż 48h naprzód to wróżenie z fusów...

Edytowane przez Tomasz_555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba

Zbadałem wczoraj w nocy warunki:

Przegibek suchy od strony bielska. Druga część zajedobra do boczkowania.

Salmopol cały fajny ale od strony Szczyrku były dwa patrole.

Place: najleprze warunki pod Decatlonem, dobra przyczepność, w Kozach na targu też super tyle że świeżo odśnieżałem wiec dziur kilka zaliczyłem.

Mam rano lot więc się nie wybiorę ale długich boków życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że w Wiśle jest śnieg ale chciałem tak na chwilkę gdzieś blisko wyskoczyć. A dzwoniłeś wczoraj?

 

Coś ten niedzielny Wyrazów kiepsko widzę :(

 

Dzisiaj miałem upalanie kuligowe i ciąganie za sobą Chevroleta :)

 

 

post-7546-0-67065600-1359323157_thumb.jpg

 

post-7546-0-65814600-1359323213_thumb.jpg

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chevrolet Superior K rok 1925 2800cc 4cyl Moc 26km przy 2000rpm skrzynia 3biegowa nie synchronizowana wiec trzeba trochę wprawy przy zmianie biegu, podróżowanie pełny komfort 70-80km/h ,przywieziony z NZ do Hamburga,a pięć lat temu przywiózł go z Niemiec mój kuzyn. W zeszłym roku była niemiła przygoda z chevym na lawecie Wpadła w rezonans zaczęła latać po drodze nie było ratunku i zestaw wpadł do lasu uderzając w drzewa.Aktualnie jest na nowo wyremontowane , pomalowane i czeka na wiosnę na składany dach Tak od kilku lat się bawimy po bielsku :) To auto wczoraj widziało pierwszy raz śnieg :)

 

post-7546-0-09925300-1359362135_thumb.jpg

 

post-7546-0-45727400-1359362169_thumb.jpg

 

post-7546-0-16355200-1359362205_thumb.jpg

 

post-7546-0-51497000-1359362235_thumb.jpg

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i tak napiszą w prasie, że kobieta wjechała pod rozpędzone Subaru (slogan taki) . :evil:

 

Jak byś zgadł - przy mojej stłuczce pani powiedziała policjantom że słynę z tego że szybko jeżdżę po wiosce :twisted:

 

Kobitka przyznała się do winy bezdyskusyjnie...

 

Co teraz robić z autem? Odszkodowanie będzie z OC sprawcy.

 

U mnie likwidator będzie w poniedziałek więc mogę napisać co i jak.

Jeśli chodzi o mnie to znam mniej-więcej koszty naprawy więc czekam ile zaproponuje-jeśli za mało to robię bezgotówkowo w serwisie.

 

U mnie będzie w środę, daj znać co i jak to wygląda.

 

 

 

jcheba01 -> PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na wyjazd na Tor w Wyrazowie w dniu 03.02.2013 roku:

(w kolorze czerwonym osoby które już dokonały wpłaty za tor)

Wpłat dokonali:

1. Ange ou Demon

2. Shrekair

3. BelegUS

4. Arecki

5. Etya

6. Tomasz_555

7. Elias

8. Ivan

9. MaciejM

10. Wanios

 

brak wpłat lub decyzji w sprawie wyjazdu

11.Zdzisek

12. ADK90

13. AndrewKR

 

PS.

Szorstki - od jutra w szpitalu

jcheba01 czy moja zwrotna wpłata dotarła do Ciebie?

Edytowane przez Ange ou Demon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jcheba01 - auto najlepiej naprawić bezgotówkowo w ASO, byle nie w bielsku....

 

JurasK - ja jestem chętny na wieczorne upalanie na polu w tygodniu, kiedy jezdzimy? czy teraz już w powodu braku mrozu szybko się dokopiemy do ziemi i temat zamknięty?

 

Mam nadzieję, że uda się pojechać na Wyrazów... zawsze dużo chętnych... i na tym się kończy.... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jcheba01 - auto najlepiej naprawić bezgotówkowo w ASO, byle nie w bielsku....

 

Dokładnie - tylko serwis Subaru :D

 

Mam nadzieję, że uda się pojechać na Wyrazów... zawsze dużo chętnych... i na tym się kończy.... :|

 

Ja też myślałem, że nazwa Subaru mobilizuje i motywuje do sportowych zachowań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na wyjazd na Tor w Wyrazowie w dniu 03.02.2013 roku:

(w kolorze czerwonym osoby które już dokonały wpłaty za tor)

Wpłat dokonali:

1. Ange ou Demon

2. Shrekair

3. BelegUS

4. Arecki

5. Etya

6. Tomasz_555

7. Elias

8. Ivan

9. MaciejM

 

brak wpłat lub decyzji w sprawie wyjazdu

10.Wanios

11.Zdzisek

12. ADK90

13. AndrewKR

14. Kubabb

 

PS.

Szorstki - od jutra w szpitalu

jcheba01 czy moja zwrotna wpłata dotarła do Ciebie?

 

Sprawdziłem dotarła, dzięki

 

jcheba01 - auto najlepiej naprawić bezgotówkowo w ASO, byle nie w bielsku....

 

JurasK - ja jestem chętny na wieczorne upalanie na polu w tygodniu, kiedy jezdzimy? czy teraz już w powodu braku mrozu szybko się dokopiemy do ziemi i temat zamknięty?

 

Mam nadzieję, że uda się pojechać na Wyrazów... zawsze dużo chętnych... i na tym się kończy.... :|

 

Myślałem o Mikołowie, kilka razy tam coś robiłem i jestem bardzo zadowolony... a w Bielsku moim zdaniem to taki serwis subaru jak....

nie będę rozwijał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chevrolet Superior K rok 1925 2800cc 4cyl Moc 26km przy 2000rpm skrzynia 3biegowa nie synchronizowana wiec trzeba trochę wprawy przy zmianie biegu, podróżowanie pełny komfort 70-80km/h ,przywieziony z NZ do Hamburga,a pięć lat temu przywiózł go z Niemiec mój kuzyn. W zeszłym roku była niemiła przygoda z chevym na lawecie Wpadła w rezonans zaczęła latać po drodze nie było ratunku i zestaw wpadł do lasu uderzając w drzewa.Aktualnie jest na nowo wyremontowane , pomalowane i czeka na wiosnę na składany dach Tak od kilku lat się bawimy po bielsku :) To auto wczoraj widziało pierwszy raz śnieg :)

Kuba, jestem Twoim fanem!

Strasznie mnie kręcą takie fury, gratki, wygląda super :)

 

Lista chętnych na wyjazd na Tor w Wyrazowie w dniu 03.02.2013 roku:...

Przepraszam za opóźnienie, jutro wysyłam kaskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z uturbionymi silnikami, mam prośbę. Czy ktoś pozyczyłby na 10 min przepływkę na testy? Coś sie dzieje u mnie z doładowaniem a po opisach na forum, wskazuje to właśnie na nią. Poniżej link do zdjęcia z numerami jakie są na mojej.

 

dsc00853as.jpg

Edytowane przez kaszalot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JurasK - ja jestem chętny na wieczorne upalanie na polu w tygodniu, kiedy jezdzimy? czy teraz już w powodu braku mrozu szybko się dokopiemy do ziemi i temat zamknięty?

 

Wrócę do tematu jak wróci zima !!!!!! Wszystkim co byli zainteresowani dam info na PW !!!!!

 

Jak jeszcze ktoś chętny to piszcie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chętnie ale ja akurat mam inną z wtykiem na wprost. Jakie masz objawy ? u mnie jak padała do była dziura pomiędzy 3000 a 4000tys można było sobie zęby o kierownice rozbić.

 

turbo bije do 3,5k-4,0k około 0,6 bara póżniej wychodzi do około 1,1-1,2 i z ciągłym wzrostem obrotów do około 5,5k jest piękne falowanie doładowania od 0,7 do 1,3 bara

 

mam jeszcze jedno podejrzenie dotyczące zmienionego wydechu, tylko czemu do tej pory nie miałem takich objawów a już trochę na nim zrobiłem kilometrów :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam kogoś z okolic Bielska, kto zechciałby przewieźć mnie i mą przyszłą żonkę do ślubu swoim Subaru. Ideał to niebieski STi 2003-2005 rok, ale nie będe wybrzydzał jeśli będzie możliwość wyboru innego auta. Czy ktoś z Was zlitowałby sie nad odwiecznym fanem tego samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...