Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

... i tak napiszą w prasie, że kobieta wjechała pod rozpędzone Subaru (slogan taki) . :evil:

 

Jak byś zgadł - przy mojej stłuczce pani powiedziała policjantom że słynę z tego że szybko jeżdżę po wiosce :twisted:

 

Kobitka przyznała się do winy bezdyskusyjnie...

 

Co teraz robić z autem? Odszkodowanie będzie z OC sprawcy.

 

U mnie likwidator będzie w poniedziałek więc mogę napisać co i jak.

Jeśli chodzi o mnie to znam mniej-więcej koszty naprawy więc czekam ile zaproponuje-jeśli za mało to robię bezgotówkowo w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na wyjazd na Tor w Wyrazowie w dniu 03.02.2013 roku:

(w kolorze czerwonym osoby które już dokonały wpłaty za tor)

1. Ange ou Demon

2. Shrekair

3. BelegUS

4. Arecki

5. jcheba01 (uszkodzone Subaru)

6. Zdzisek ?

7. Wanios ?

8. Etya

9. Tomasz_555

10. Elias

11. Szorstki (pobyt w szpitalu)

12. Ivan

13. ADK90 ?

14. AndrewKR ?

15. Kubabb

16. MaciejM

 

Szukamy chętnych na zabawę na Torze w Wyrazowie - wyjazd wielu pod znakiem zapytania a trzeba pokryć koszt wynajęcia toru :(

Edytowane przez Ange ou Demon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... pytania do ludzi z okolicy Cieszyna :-P

czy ktoś może zna tą Justynkę albo osobę sprzedającą - http://otomoto.pl/su...-C27577383.html ??

:-)

znalazłem info na necie :-P że wcześniej sprzedawał starszą Justynkę... KLIK

i części do Justynki... KLIK

na allegro sprzedawał jako Jerry3_0

 

Szukamy 3-ciego Subaru - niech żona też ma :-P

Edytowane przez Azmadan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam osobę;)

Mały handlarzyk. Czasem coś sprowadza. Kupowałem od niego dla żony corolle 2 lata temu.

Auta ma chyba lekko bite i chyba sam albo z synem je robi w garażu.

Wszystkie auta niby od pierwszego właściciela (papiery się zgadzają) ale umowę daje na "niemca" - więc trzeba być ostrożnym.

Na większość pytań powie że nie wie.

Na drugim zdjęciu stoi za Justyną srebrna Corolla od niego.

Trzeba sprawdzić jak jest auto zrobione bo u mnie na przykład nie było jednej śruby od łapy trzymającej silnik i piasta była zbyt mocno skręcona chociaż auto generalnie ok - żona ma go do dziś.

 

Sprzedaje też zazwyczaj części z tego modelu co ma też auto do sprzedania - nie wiem co o tym myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę (po zdjęciach okolica wygląda identycznie, ale przydał by się dokładny adres) to od tego gościa kupiliśmy dwa...trzy lata temu Justynkę dla mojej Mamy. Auto jak najbardziej w porządku, nierozkradzione, wszystko było na swoim miejscu, w czasie remontu blacharki nie stwierdziliśmy żadnego bicia, jedynie chyba jedna szyba była wybita i wymieniona (znaleźliśmy szkło pod dywanem)... choć może to nie ten, bo umowa była OK, na niego. Ale ogółem - jeżeli to ten gościu - złego słowa nie powiem. Masz adres do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do osób, które wpisały się na listę na wyjazd na Tor w Wyrazowie :(

Jak do tej pory niewiele osób dokonało wpłaty :(

Koszt wynajęcia toru to 800,- zł :(

Z osób, które jeszcze nie dokonały wpłaty proszę o informację na PW i określenie się czy jadą lub też nie :(

Szorstki, który dokonał wpłaty od wtorku będzie w szpitalu i na Wyrazów nie przyjedzie, jcheba01 uszkodził Subaru - zwrócę mu wpłatę.

Brakuje nam jeszcze sporo więc muszę również określić się, czy wynajmujemy tor czy zwalniamy ten termin :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. map googla współrzędne: 49.735922,18.63381 (ul. Orkana) o ile dobrze pamiętam albo jakaś sąsiednia uliczka.

Z mapy by mi wynikało, że to ta okolica, gdzie my kupiliśmy naszą Justynkę. Jeśli tak, to polecam, z autem w sumie nie było problemów (teraz coś się poci olejem i z elektryką niedomaga, ale wiek, krótkie trasy i gaz robią jednak swoje).

 

BelegUS - mama ma świnkę na lusterku?

Ma, świnkę białą na lusterku kierowcy i białe "Siemanko" na tylnej klapie ;) Różowe Swift-Justy 3-drzwiowe, możesz się z nią mijać czasem, bo uczy w szkole na Zaolziu (tej samej, co Qba25 ^^). Ogółem była poinformowana o machaniu do Subaru, zwłaszcza oświniaczonych, ale jak raz jakiemuś gościowi z STi zamachała to koleś został podobno z otwartą gębą i zdziwkiem w oczach, że jakaś babka z różowego Swifta ze świnią mu macha. :biglol:

 

 

Z osób, które jeszcze nie dokonały wpłaty proszę o informację na PW i określenie się czy jadą lub też nie :(

 

Ange, ode mnie wpłata właśnie poszła, pogadam jeszcze z Subarowcami z Grupy Silesian.

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się niestety pochwalić, że moje autko nie jest już bezwypadkowe

 

:(

 

Dzisiaj zaliczyłem Równicę - też fajne sempertynki :) - szczególnie dwie są b. fajne !!!!!!

 

 

Co powiecie o nocnej pojeżdzaffce na tym polu co był ZSJ ( będzie na nowo przygotowane )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i tak napiszą w prasie, że kobieta wjechała pod rozpędzone Subaru (slogan taki) . :evil:

 

Jak byś zgadł - przy mojej stłuczce pani powiedziała policjantom że słynę z tego że szybko jeżdżę po wiosce :twisted:

 

Kobitka przyznała się do winy bezdyskusyjnie...

 

Co teraz robić z autem? Odszkodowanie będzie z OC sprawcy.

 

U mnie likwidator będzie w poniedziałek więc mogę napisać co i jak.

Jeśli chodzi o mnie to znam mniej-więcej koszty naprawy więc czekam ile zaproponuje-jeśli za mało to robię bezgotówkowo w serwisie.

 

U mnie będzie w środę, daj znać co i jak to wygląda.

 

Rob z OC sprawcy na orginalnych czesciach. I tak musiszczekac na rzeczoznawce aby wycenil szkody.

 

Zamierzam tak zrobić, na moje oko nie jest źle - silnik pali i auto normalnie jeździ (lecz bez dowodu bo zabrali)...ale troche do roboty jest z przodem: maska, grill, zderzak, prawy błotnik... o dziwo reflektory całe i halogeny też (nawet wszysko świeci) poduchy też całe. :)

 

Wiecie może gdzie można by kupić w pobliżu te elementy do bug'a?

Edytowane przez jcheba01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do osób, które wpisały się na listę na wyjazd na Tor w Wyrazowie :(

Jak do tej pory niewiele osób dokonało wpłaty :(

Koszt wynajęcia toru to 800,- zł :(

Z osób, które jeszcze nie dokonały wpłaty proszę o informację na PW i określenie się czy jadą lub też nie :(

Szorstki, który dokonał wpłaty od wtorku będzie w szpitalu i na Wyrazów nie przyjedzie, jcheba01 uszkodził Subaru - zwrócę mu wpłatę.

Brakuje nam jeszcze sporo więc muszę również określić się, czy wynajmujemy tor czy zwalniamy ten termin :(

 

Niestety ja nie dam rady za tydzień w niedziele :( z powodu imprezy rodzinnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nam jeszcze 6 chętnych do zabawy - osoby z listy, które nie wpłaciły lub nie określiły się, że pojadą, nadal są pod znakiem zapytania.

Szukajmy więc jeszcze pewnych chętnych na uzupełnienie listy :(

Termin mamy zarezerwowany - liczę, że jednak uzbieramy wymagana liczbę osób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili leży warstwa śniegu. Czy jak w sobotę śnieg będzie sie topić to wyjazd odwołamy? Ja muszę wcześniej za niego zapłacić. Od tygodnia planujemy już wyjazd. Taka pora roku, że warunki pogodowe trudno przewidzieć. W nasze miejsce chciała przyjechać w tym dniu Bezpieczna Szkoła Jazdy. Termin był zarezerwowany dla nas więc im odmówiono. Dlatego ja nie lubię jeździć w zimie, bo każdy zastanawia się do ostatniej chwili i pyta co z pogodą. W marcu będę rezerwować tor już do końca 2013 roku i nie będę zmieniał terminów. Pozostałe będą już wtedy bardzo szybko zajęte. Tor w Kielcach rezerwuje się już końcem poprzedniego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieśku nie denerwuj się, ale mam takie opony że jak nie będzie śniegu to nie mogę jechać.... niektórzy wiedzą o co chodzi, chyba nie muszę pisać o tym tutaj... dlatego pytam...

 

Albo zróbmy tak - na dzień dzisiejszy nie jadę... ale jak będzie śnieg to się dołącze, może tak zostać ? Bardzo chcę jechać, nawet nie wiesz jak bardzo, ale.... wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...