Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze chętnie ale ja akurat mam inną z wtykiem na wprost. Jakie masz objawy ? u mnie jak padała do była dziura pomiędzy 3000 a 4000tys można było sobie zęby o kierownice rozbić.

 

turbo bije do 3,5k-4,0k około 0,6 bara póżniej wychodzi do około 1,1-1,2 i z ciągłym wzrostem obrotów do około 5,5k jest piękne falowanie doładowania od 0,7 do 1,3 bara

 

mam jeszcze jedno podejrzenie dotyczące zmienionego wydechu, tylko czemu do tej pory nie miałem takich objawów a już trochę na nim zrobiłem kilometrów :question:

 

Zadaj pytanie w dziale Impreza tam fachury się znajdą U mnie jak przepływka była uszkodzona to dziura w gazie kompletna tak jakbyś zapłon wyłączył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam kogoś z okolic Bielska, kto zechciałby przewieźć mnie i mą przyszłą żonkę do ślubu swoim Subaru. Ideał to niebieski STi 2003-2005 rok, ale nie będe wybrzydzał jeśli będzie możliwość wyboru innego auta. Czy ktoś z Was zlitowałby sie nad odwiecznym fanem tego samochodu?

 

Hmm czemu nie.Niebieski Hawk STI Bielska.Napisz na PW jeśli jesteś zainteresowany... :)

Edytowane przez Piotrecki80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jcheba01 - a co konkretnie masz do zrobienia ?

do wymiany: maska, grill z zaślepkami, prawy reflektor, zderzak

do naprawy: błotniki mają lekkie wgniecenie w okolicy lamp, pas przedni i belka przednia - też lekko ruszone

 

... poza tym wszystko gra, silnik pali normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jcheba01 - a co konkretnie masz do zrobienia ?

do wymiany: maska, grill z zaślepkami, prawy reflektor, zderzak

do naprawy: błotniki mają lekkie wgniecenie w okolicy lamp, pas przedni i belka przednia - też lekko ruszone

 

... poza tym wszystko gra, silnik pali normalnie.

 

Jak naprawisz bezgotówkowo w ASO powinnieneś dostać 98% nowych części, żadnego naprawiania, sporo tego jest więc tym bardziej Ci się opłaca. Nie wiem jak rzeczoznawca wycenił auto i czy pozwoli Ci tak naprawiać, w sensie koszt naprawy auta w ASO może przekroczyć wartość auta, ale można zawsze spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam kogoś z okolic Bielska, kto zechciałby przewieźć mnie i mą przyszłą żonkę do ślubu swoim Subaru. Ideał to niebieski STi 2003-2005 rok, ale nie będe wybrzydzał jeśli będzie możliwość wyboru innego auta. Czy ktoś z Was zlitowałby sie nad odwiecznym fanem tego samochodu?

 

Hmm czemu nie.Niebieski Hawk STI Bielska.Napisz na PW jeśli jesteś zainteresowany... :)

 

 

Sapper bierz bo ładny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chętnie ale ja akurat mam inną z wtykiem na wprost. Jakie masz objawy ? u mnie jak padała do była dziura pomiędzy 3000 a 4000tys można było sobie zęby o kierownice rozbić.

 

turbo bije do 3,5k-4,0k około 0,6 bara póżniej wychodzi do około 1,1-1,2 i z ciągłym wzrostem obrotów do około 5,5k jest piękne falowanie doładowania od 0,7 do 1,3 bara

 

mam jeszcze jedno podejrzenie dotyczące zmienionego wydechu, tylko czemu do tej pory nie miałem takich objawów a już trochę na nim zrobiłem kilometrów :question:

 

Hej jak moge Ci coś poradzić - posprawdzaj wszystkie wężyki od do turba, podciśnienie itp. Stare węże wymień - nawet się nie zastanawiaj. Każda dziurka lub sparciały wąż może być powodem przeładowanego turba. Miałem to samo. W picku dochodziło do 1.3. Po wymianie węży problem zniknął.

Tyle z moich pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jcheba01 - a co konkretnie masz do zrobienia ?

do wymiany: maska, grill z zaślepkami, prawy reflektor, zderzak

do naprawy: błotniki mają lekkie wgniecenie w okolicy lamp, pas przedni i belka przednia - też lekko ruszone

 

... poza tym wszystko gra, silnik pali normalnie.

 

Jak naprawisz bezgotówkowo w ASO powinnieneś dostać 98% nowych części, żadnego naprawiania, sporo tego jest więc tym bardziej Ci się opłaca. Nie wiem jak rzeczoznawca wycenił auto i czy pozwoli Ci tak naprawiać, w sensie koszt naprawy auta w ASO może przekroczyć wartość auta, ale można zawsze spróbować.

 

dziś był rzeczoznawca i teraz czekam na wycenę i podejme decyzję czy robić? i gdzie? bo wchodzi tez opcja sprzedaży

rzeczoznawca przebąkiwał coś o szkodzie całkowitej ze względu na koszty ... ale sam mówił że auto w super stanie i on by naprawiał :)

Edytowane przez jcheba01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na wyjazd na Tor w Wyrazowie w dniu 03.02.2013 roku:

Wpłat po 50,- zł dokonali:

1. Ange ou Demon

2. Shrekair

3. BelegUS

4. Arecki

5. Etya

6. Tomasz_555

7. Elias

8. Ivan

9. MaciejM

10. Wanios

11. Szorstki

 

To jednak zbyt mało aby opłacić naszą zabawę, której koszt - koszt wynajęcia toru - wynosi 800,- zł

Nasz wyjazd trzeba tym samym odwołać i przełożyć

Przyczyniła się do tego również pogoda - śnieg na torze stopniał przy ostatnich opadach deszczu.

 

Wszystkim wpłaty zostaną zwrócone przelewem na konto lub oddane w najbliższa sobotę o godz. 14.00 na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej gdzie odbedzie się spot JCP

 

PS. Do wszystkich, którzy dokonali wpłat prześlę na PW informację odnośnie zwrotu pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na wyjazd na Tor w Wyrazowie w dniu 03.02.2013 roku: Wpłat po 50,- zł dokonali: 1. Ange ou Demon 2. Shrekair 3. BelegUS 4. Arecki 5. Etya 6. Tomasz_555 7. Elias 8. Ivan 9. MaciejM 10. Wanios 11. Szorstki To jednak zbyt mało aby opłacić naszą zabawę, której koszt - koszt wynajęcia toru - wynosi 800,- zł Nasz wyjazd trzeba tym samym odwołać i przełożyć Przyczyniła się do tego również pogoda - śnieg na torze stopniał przy ostatnich opadach deszczu. Wszystkim wpłaty zostaną zwrócone przelewem na konto lub oddane w najbliższa sobotę o godz. 14.00 na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej gdzie odbedzie się spot JCP PS. Do wszystkich, którzy dokonali wpłat prześlę na PW informację odnośnie zwrotu pieniędzy.

 

wielka szkoda, można by nawet po suchym troche polatać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic straconego 4-5 razy będziemy w tym roku na Torze w Wyrazowie ;)

Liczę, że się dołączycie :D

W sezonie słonecznym lista szybko sie zapełnia i liczba miejsc ograniczona, żeby każdy pojeździł do woli :)

Do każdego napisałem na PW żeby sprawnie poszły przelewy zwrotne.

Arecki wpłatę zostawia u mnie i jest automatycznie pierwszy na liście na wyjazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

Miałem sie pokazac dzisiaj na spocie, niestety ponowna przygoda z Subaru skonczyła sie wczorajszym uszkodzeniem fury (koles mi wjechał w zadek przed budowanym rondem w Hażlachu).

Tylnia klapa i zderzak do wymiany. Zostane na pare ładnych dni bez fury. Poniżej zdjecia jak wygladal i "zadek" przed zdarzeniem.

Jak przestanie padac to zrobie zdjecie po...

ps. 3 godziny po odebraniu auta juz po radosci :mellow:

 

 

41388936.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

11699349.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

79391427.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Szary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sie pokazac dzisiaj na spocie, niestety ponowna przygoda z Subaru skonczyła sie wczorajszym uszkodzeniem fury (koles mi wjechał w zadek przed budowanym rondem w Hażlachu). Tylnia klapa i zderzak do wymiany. Zostane na pare ładnych dni bez fury. Poniżej zdjecia jak wygladal i "zadek" przed zdarzeniem. Jak przestanie padac to zrobie zdjecie po... ps. 3 godziny po odebraniu auta juz po radosci

... po rozmowie twierdzę, że nie będzie dramatu ale nie zmienia to faktu, że szlag by mnie trafił w Twojej sytuacji .

 

legacy z estiajowymi gratami

Legacy z estajowymi bebechami to S402, like it .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic straconego 4-5 razy będziemy w tym roku na Torze w Wyrazowie ;)

Liczę, że się dołączycie :D

W sezonie słonecznym lista szybko sie zapełnia i liczba miejsc ograniczona, żeby każdy pojeździł do woli :)

Do każdego napisałem na PW żeby sprawnie poszły przelewy zwrotne.

Arecki wpłatę zostawia u mnie i jest automatycznie pierwszy na liście na wyjazd :)

Jeżeli to nie kłopot to chętnie też zostawię wpisowe na następny raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sie pokazac dzisiaj na spocie, niestety ponowna przygoda z Subaru skonczyła sie wczorajszym uszkodzeniem fury (koles mi wjechał w zadek przed budowanym rondem w Hażlachu). Tylnia klapa i zderzak do wymiany. Zostane na pare ładnych dni bez fury. Poniżej zdjecia jak wygladal i "zadek" przed zdarzeniem. Jak przestanie padac to zrobie zdjecie po... ps. 3 godziny po odebraniu auta juz po radosci

... po rozmowie twierdzę, że nie będzie dramatu ale nie zmienia to faktu, że szlag by mnie trafił w Twojej sytuacji .

 

legacy z estiajowymi gratami

Legacy z estajowymi bebechami to S402, like it .

 

Nie byłem dokładny !!! od estiaja ma skrzynię 6 biegową i Si- Driva, zawias i amortyzatorami Bilsteina .

 

Legacy GT też jest w wypasie spec-b !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...