Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Brakowało nie tylko Ciebie !!!!! Już twoja druga nieobecność

... do końca byłem przekonany, że będę . W sobotę wieczorem miałem nagłośnienie koncertu i cofałem Legasiem załadowanym sprzętem, gdy mój stary wilk wlazł mi pod koła .

Podczas szukania pomocy dla psa urwałem koło, ot taki cholernie pechowy dzień . Na szczęście pies zdrowieje a Legasia poskładałem do kupy ...

 

To tak na usprawiedliwienie . Niedzielę spędziłem przy kojcu a ponieważ Gosia pojechała na WOŚP do TVP2, to nie miałem go z kim zostawić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubabb - koledzy nie upalali na Salmopolu, tylko tamtędy wracali :) dzisiaj też koledzy upalali i wracali Salmopolem na szczycie którego był zlot użytkowników BMW :) Było ich chyba ponad 20 aut :)

Dzisiaj było jeszcze fajniej, bardziej ślisko i bardziej niebezpiecznie, ale wszyscy zadowoleni, prawda ? :)

TTTTAAAAAKKKK!!!! było super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na kilka fotek ze spotu

 

Nie jest tego dużo ale..

 

Czy ma ktos jakieś "połączenia" do SJS. Dali mi cenę dla 10 samochodów - cały dzień 500 netto

 

Yanek, film podrzucę Ci na kości bo jest za duży.

 

No troche tego wrzucania jeszcze nie ogarniam :facepalm:

post-12356-0-57384000-1358448172_thumb.jpg

post-12356-0-02585300-1358448184_thumb.jpg

post-12356-0-57785200-1358448198_thumb.jpg

post-12356-0-48258200-1358448208_thumb.jpg

post-12356-0-42245700-1358448218_thumb.jpg

post-12356-0-13642600-1358448228_thumb.jpg

post-12356-0-43516300-1358448242_thumb.jpg

post-12356-0-11938100-1358448253_thumb.jpg

post-12356-0-83452100-1358448262_thumb.jpg

post-12356-0-13885600-1358448273_thumb.jpg

post-12356-0-64289400-1358448284_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisek

 

Pomyślałem o spocie u nich całodniowym. Piszą ze mogą dołożyć kilka ćwiczeń z I oraz II stopnia wraz z certyfikatem jak ktoś potrzebuje. Do tego jest możliwość dorzucenia elementów ze szkolenia rajdowej jazdy subaru.

Tyle że cena może znacznie ograniczyć frekwencje. Dlatego zapytałem czy ktoś może użyć " perswazji"

 

 

Zdzisek

 

Pomyślałem o spocie u nich całodniowym. Piszą ze mogą dołożyć kilka ćwiczeń z I oraz II stopnia wraz z certyfikatem jak ktoś potrzebuje. Do tego jest możliwość dorzucenia elementów ze szkolenia rajdowej jazdy subaru.

Tyle że cena może znacznie ograniczyć frekwencje. Dlatego zapytałem czy ktoś może użyć " perswazji"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisek

 

Pomyślałem o spocie u nich całodniowym. Piszą ze mogą dołożyć kilka ćwiczeń z I oraz II stopnia wraz z certyfikatem jak ktoś potrzebuje. Do tego jest możliwość dorzucenia elementów ze szkolenia rajdowej jazdy subaru.

Tyle że cena może znacznie ograniczyć frekwencje. Dlatego zapytałem czy ktoś może użyć " perswazji"

 

 

Zdzisek

 

Pomyślałem o spocie u nich całodniowym. Piszą ze mogą dołożyć kilka ćwiczeń z I oraz II stopnia wraz z certyfikatem jak ktoś potrzebuje. Do tego jest możliwość dorzucenia elementów ze szkolenia rajdowej jazdy subaru.

Tyle że cena może znacznie ograniczyć frekwencje. Dlatego zapytałem czy ktoś może użyć " perswazji"

 

Jestem za! tylko żeby było dużo śniegu! :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem pierwszy fajny artykuł na autokracie. Tyle że nie wszystko co tam piszą to prawda, bo przecież każdy użytkownik subaru wie, że te samochody wcale dużo nie palą, a części w aso przecież są tańsze niż rzeczy z Biedronki hehehe :P:biglol:

 

http://www.autokrata.pl/galeria/przekroj-przez-generacje-subaru-impreza-15088

Edytowane przez Jano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie

 

Cena 500 netto to cena od samochodu - niestety

 

Cena każdego z dwóch stopni to ok 490 netto. Za te 500 możemy mieć elementy pierwszego oraz drugiego stopnia + próbę czasową. Wszystko dotyczy jednaj jednego samochodu - uczestnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arecki - dla mnie za drogo, chyba że to będzie 5 stopień :) ale faktycznie Ariel mam rację, w tej cenie to zmieścimy się za upalanie na torze w Kielcach przez cały dzień :) Mogę popytać jak chcecie.... Znam tam parę osób :)

Ja chętnie bym się znowu na Tor do Kielc przejechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Zaczął świecić ABS i przestał działać czasami jednak po wyłączeniu zapłonu kontrolka gaśnie i działa prze kilka km po czym znowu się zapala. może zasyfiły się czujniki przy kołach?

ja mam tak samo już jakieś 3 miesiące , raz świeci raz nie byłem na kompie i wyszło prawe przednie i lewy tył . poczyściłem czujnik i nic nie dało. Chyba się czujnik kończy albo ma przerwe gdzieś na kablu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...