Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Juras dzięki wielkie za super impreze... :) bardzo sie cieszę,że mogłem tam być i wszystkich was poznać. Do następnego spotkania ;-) Mam jakies filmiki i zdjęcia więc może jutro uda mi się coś wrzucić.pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska dziękuję za super spota !!!!!! ;) , bardzo miło było poznać wielu fajnych ludzi. W szczególności podziękowania organizatorowi który to wszystko elegancko ogarnął i pewnie dużo pracy włożył aby był taki efekt końcowy, brawo :bowdown: . Ja w sumie dużo nie jeździłem, ale żeby doczyścić auto to godzinę siedziałem w kanale z karcherem w łapie, a później szybko do ciepłego garażu :mrgreen: . Na koniec dodam że gdyby ktoś miał jakieś zdjęcia/filmy ze mną to bardzo proszę na downhill2@o2.pl

Jeszcze raz dzięki, i oby więcej tak fajnych spotów :thumbup:

Edytowane przez Jano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie trzeba warunki spełnić by zostać dawcą szpiku. Mam tu na myśli niedzielną rejestrację. Coś trzeba mieć ze sobą, nie pić nie jeść itp....?Sory za głupie pytanie ale noszę się z zamiarem od dawna ale teraz jest okazja więc zamierzam się stawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie trzeba warunki spełnić by zostać dawcą szpiku. Mam tu na myśli niedzielną rejestrację. Coś trzeba mieć ze sobą, nie pić nie jeść itp....?Sory za głupie pytanie ale noszę się z zamiarem od dawna ale teraz jest okazja więc zamierzam się stawić

 

Z tego co pamiętam to nie ma jakiś specjalnych warunków - ja dostałem patyczek z wacikiem którym musiałem zrobić wymaz z wewnętrznej części policzka(pocierać ileś tam czasu tak by nanieść materiał genetyczny) i tyle.

Pewnie będzie potrzebny jakiś dokument by spisać dane.

Po zarejestrowaniu otrzymasz kartę dawcy(ja również otrzymałem znaczek do wpięcia) i czekasz na sygnał że twój "bliźniak genetyczny " potrzebuje szpik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satyr - super że będziesz, dobrze że pytasz :)

Więc tak, trzeba wziąć ze sobą tylko dowód osobisty, lub prawo jazdy, można pić, jeść wcześniej :)

Jeśli ktoś nawet będzie lekko przeziębiony, albo bierze antybiotyki to też nie ma przeciwskazań, więc przybywajcie :)

 

I prośba WIELKA - POWIEDZCIE O TYM SWOIM ZNAJOMYM, RODZINIE !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satyr - super że będziesz, dobrze że pytasz :)

Więc tak, trzeba wziąć ze sobą tylko dowód osobisty, lub prawo jazdy, można pić, jeść wcześniej :)

Jeśli ktoś nawet będzie lekko przeziębiony, albo bierze antybiotyki to też nie ma przeciwskazań, więc przybywajcie :)

 

I prośba WIELKA - POWIEDZCIE O TYM SWOIM ZNAJOMYM, RODZINIE !! :)

 

Zdzisek my bedziemy Piotr i Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie dużo nie jeździłem, ale żeby doczyścić auto to godzinę siedziałem w kanale z karcherem w łapie, a później szybko do ciepłego garażu :mrgreen: .

 

Mi również wczoraj 3 godz. zajęło doprowadzenie go do stanu z przed spotu i do ciepłego garażu ;) i ulga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ch.....aaaaa niestety nie mogłem się pojawić na tym spocie,może kiedyś jeszcze się uda, a tak chciałem wpaść i Deltą i Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz Bór

 

Wszystkim serdeczne dzięki za świetną "imprezę". Jurasowi należy się Oskar za pomysł, przygotoawnie i organizację. Dziękuję Juras. Do zobaczenia na następnym spotkanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też bardzo dziękujemy za super impreze! Frekwencja dopisała, dużo upalania :) było naprawdę rajdowo na polu :):):):):) Juras było GIT! oby częściej takie imprezy! A dzieci widać, że bardzo dobrze wychowałeś, wiedzą co dobre :bowdown:

 

Zdzisek, tor dobrze zaplanowałeś :thumbup: mi się bardzo dobrze jeżdziło! Nawet Żonie się podobało, jak stwierdziła po przejechaniu się po nim :)

 

Kaszalot, dzięki za foty!

 

Popieram Kubabb wklejać linki do zdjęć!!!! mogą być całe paczki do ściągania!!!

 

aaaa komuś przeorałem pachołka, komu 1 lecę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I\/ ZSJ - wyniki

 

1 - Łukasz STI 0,53,88

2 - Jano 0,54,90

3 - Michoł 0,54,91

4 - Kaza 0,58,97

5 - Kamel 0,59,90

6 - Yanek 1,01,95

7 - Puzon 1,02,03

8 - Zdzisek 1,02,04

9 - Erich RX 1,03,03

10 - Krzysztof 1,03,97

11 - Mały STI 1,04,06

12 - Kaszalot 1,04,07

13 - Shrekair 1,04,08

14 - Piotrecki 1,04,99

15 - Arecki 1,08,04

16 - Satyr bb 1,08,09

17 - Keram 1,09,15

18 - Ariel 1,10,09

19 - Jcheba01 1,11,19

20- ADK90 1,12,13

21 - Kubabb 1,12,20

22 - AdoRX 1, 16, 19

23 - Juras 1,24,04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam chłopaki w swoich klasach poszło idealnie ;) Czyli wychodzi na to że w klasie Impreza jestem przedostatni ufff :D Ulżyło mi haha.

 

A teraz koniec nabijania się oto fotki które zrobiłem:

 

https://picasaweb.google.com/115966049184064406779/ZimowySpotJurasowy

 

Czekam na fotki od Was i jakieś filmiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja dziś zajrzałem pod auto to prawie się przewróciłem. Stalówki ze środka pełne, pod silnikiem na trumnie, na wachaczach i w tunelu na dwydechem - lód pomieszany z błotem. Dzięki jeszcze raz wszystkim było super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...