Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Auto stoi w Katowicach ...także lipa :/

Ma być gotowe w poniedziałek-wtorek.

Kurde jakaś słaba ta zima w tym sezonie.....

 

Moje auto Łukasz stroił 3 dni, nie była to jego wina, po prostu za każdym razem coś się spiedo....o. A to wtryski okazały się za słabe, potem pękł downpipe, na końcu był chyba przepływomierz i dwa razy zatankowane paliwo kiepeskiej jakości ;) Życzę cierpliwości a wierz m,i wiem co to znaczy tym bardziej że wyobrażasz sobie co siedzi pod maską.

 

choroba mnie rozlozyla :P słabo widze ta niedziele :( buu a bym sie chcetnie spotkal i poslizgal

na szczescie przed choroba zdazylem na resztke sniegu i chwile przyjemnosci

Gdybyś się zdecydował to możemy sie ustawić np. na MOPie w Knurowie przy Autostradzie A1 ;)

 

Ariel powiedział: LPG zatankowane, :huh: Ariel jak pogoda na piątek i niedzielę ????

 

Przecież żartuję z tym LPG ;)

 

Zadzwoniłem do wróżbity Macieja :D Sprawa wygląda tak:

Już od jutra rana ma być mróz i opady śniegu. W sobotę też będzie padał śnieg, temperatura około -4. Niedziela też mroźna z przelotnymi opadami śniegu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski wymienione na większe, paliwo zalane Vpower 100 ..także liczę że da radę. Ale faktycznie..zawsze może coś wyskoczyć. Ale nie jedno auto mi juz stroił także jestem pozytywnie nastawiony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drażniły mnie wżery na moich felgach. Przedsięwzięcie foliowe trwało od godzin przedpołudniowych i właśnie skończyłem ledwo żyje :-)

 

A tak to się robiło

 

post-7546-0-12329500-1357842335_thumb.jpg

post-7546-0-45456000-1357842354_thumb.jpg

post-7546-0-86479100-1357842373_thumb.jpg

post-7546-0-78993300-1357842389_thumb.jpg

 

Efekt finałowy

 

post-7546-0-98539800-1357842411_thumb.jpg

... gdzieś tą folię kupił ? Robię swoje na biało B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drażniły mnie wżery na moich felgach. Przedsięwzięcie foliowe trwało od godzin przedpołudniowych i właśnie skończyłem ledwo żyje :-)

 

A tak to się robiło

 

post-7546-0-12329500-1357842335_thumb.jpg

post-7546-0-45456000-1357842354_thumb.jpg

post-7546-0-86479100-1357842373_thumb.jpg

post-7546-0-78993300-1357842389_thumb.jpg

 

Efekt finałowy

 

post-7546-0-98539800-1357842411_thumb.jpg

... gdzieś tą folię kupił ? Robię swoje na biało B)

 

 

 

Marku na przeciw Aldi na Cieszyńskiej w budynku gdzie jest figlo park na parterze jest firma Europapier Oni są dystrybutorem na polske firmu ORACLE maja poteżny wybór rówżnego rodzaju foli i samochodowych i do reklamy 1m2 tej co kupilem kosztował 29zł. Jest z tym troche zabawy szczególnie jak sie to robi pierwszy raz ale warto efekt super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano myślę że na polu ! Dzisiaj w nocy jak będzie większy mróz to miejscowka ma być uwalcowana! Zima powróciła! Zapowiadaja się super warunki! Jak będzie szło dzisiaj jeździć to Ci zadzwonię!

OK w takim razie czekam na info. A nikt więcej nie chce jeździć już przedpremierowo dzisiaj wieczorem/w nocy ????? :o :o :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choroba mnie rozlozyla :P słabo widze ta niedziele :( buu a bym sie chcetnie spotkal i poslizgal

na szczescie przed choroba zdazylem na resztke sniegu i chwile przyjemnosci

 

Szkoda, że nie przyjedziesz... z tego co widzę to Imprezka od mojego dobrego kolegi z Czechowic.

Jeździłem tym autkiem troszke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano! Jest więcej chętnych! Tylko się zastanawiam czy nie zniszczymy tego pola na niedzielę!

No wiadomo i dlatego myślę żeby pojeździć jedynie jak będzie mróz powyżej -5 żeby nie rozkopać pola za bardzo. Lub można się gdzieś indziej ustawić na dzisiejszy wieczór, w sumie to nie musi być pole :D . Jak coś to daj znać telefonicznie gdzie i o której.

PS potwierdzam że na niedzielnym spocie będe na 100% - ręczny ogarnięty :yahoo::wrrum:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ręczny niepotrzebny ;) Ja mój trochę za mocno podkręciłem więc nawet go w zimę nie używam.

Ariel jak to nie używasz ? Przecież jak lecisz bokiem i za bardzo przód wyciąga to trzeba go dziubnąc łapą, lub lewą nogą żeby wyrównać boczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...