Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Dasz Bór

 

Hamowanie trwa ok 30 min. Mają 50-60cm nawieiew od frontu z dyfuzorem na wysokości załamania maski więc i do kurnika nawieje bez problemu. W ramach usługi macie pomiar mocy, przy jakim momencie max, moc na kołach+ straty - podobno zawsze występują.

Koszt to 200 brutto, Zdzisek nie zapytałem o netto - sorki.

Całość jest bezpieczna bo hamowania jest hydrauliczna z 4 pkt. mocowania nadwozia. Jak tylko znajde trochę więcej czasu dziś to wkleję fotkę i wykres skaner coś mi k... nie działa

U mnie wyszło 132 ps. Fabryka podaje 167ps. Odziwdziłem kilku subarowych elektryków poniewaz przy okazji hamowni zaświecił się "check". Okazuje się, że mam problem ze spalaniem na 4 cyl. i to cewka niestety niedomaga. Trwają poszukiwania. Potem czekają mnie zaworki oraz emulacja lambdy - nie mam kata - przelot.

 

Chłopaki z compsportu nie robią żadnych modów dla Subaru.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam żeby w Bielsku była jakaś homownia 4x4.

 

no ja tez nie wiedzialem :) ecusoft byl od kilka lat na Ul. Cmentarnej ale maja tylko ośkę

 

Dasz Bór

 

Hamowanie trwa ok 30 min. Mają 50-60cm nawieiew od frontu z dyfuzorem na wysokości załamania maski więc i do kurnika nawieje bez problemu. W ramach usługi macie pomiar mocy, przy jakim momencie max, moc na kołach+ straty - podobno zawsze występują.

Koszt to 200 brutto, Zdzisek nie zapytałem o netto - sorki.

Całość jest bezpieczna bo hamowania jest hydrauliczna z 4 pkt. mocowania nadwozia. Jak tylko znajde trochę więcej czasu dziś to wkleję fotkę i wykres skaner coś mi k... nie działa

U mnie wyszło 132 ps. Fabryka podaje 167ps. Odziwdziłem kilku subarowych elektryków poniewaz przy okazji hamowni zaświecił się "check". Okazuje się, że mam problem ze spalaniem na 4 cyl. i to cewka niestety niedomaga. Trwają poszukiwania. Potem czekają mnie zaworki oraz emulacja lambdy - nie mam kata - przelot.

 

Chłopaki z compsportu nie robią żadnych modów dla Subaru.

Pozdro

 

 

Podjedź zobie jeszcze do Greńa na Batorego magik elektryk od wieków w Bielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubabb dzięki. Zrobię cewkę i podjadę.

 

Dasz Bór dla Wszystkich

 

Szerokości, przyczepności, miłego bulgotu i głębokich cięć bez skutków. Poza tym zdrowia, szczęścia, kilku szóstek w Lotto i oby Nowy Rok był lepszy albo taki sam jak ten, który dziś się skończy.

 

Nowy projekt :yahoo:post-12356-0-29480300-1356967566_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...