Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem kubabb i reszta

 

To mojego RS 2.5 Coupe widziałeś na myjni :-( Przepraszam za rozczarowanie. Takie nie dawno kupiłem :-)

 

Czy może ktos podpowiedzieć gdzie w miarę blisko Bielska mogę to moje cudo sprawdzić? Zależy mi na wiarygodnej hamowni.

 

Pozdry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem kubabb i reszta

 

To mojego RS 2.5 Coupe widziałeś na myjni :-( Przepraszam za rozczarowanie. Takie nie dawno kupiłem :-)

 

Czy może ktos podpowiedzieć gdzie w miarę blisko Bielska mogę to moje cudo sprawdzić? Zależy mi na wiarygodnej hamowni.

 

Pozdry

 

No ładne Cacko. :)

 

Witamy Na Forum

 

Masz hamownie 4x4 przy salonie HONDY za BMW z tyłu firma nazywa sie MODPRO możesz smialo tam podjechac

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz hamownie 4x4 przy salonie HONDY za BMW z tyłu firma nazywa sie MODPRO możesz smialo tam podjechac

 

cześć Arecki ;) jeszcze jak na razie udało Ci się poznać Dyzia kiedyś tam i Yanka czyli fachurę od części ...

 

Kuba bo właśnie o tym była ostatnio mowa. testowałeś MODPRO ?? jest to wiarygodne ?? piszą, że robią pomiar mocy na drodze a na zdjęciu autko stoi jednak na rolkach (chyba że to jest tylko waga i taka ściema :D - to na pewno jest waga bo by go jakkolwiek przypieli do badania...). piszesz że mają hamownię 4x4 a z tego co słyszałem to zakładają jeden czujnik, czyli ta 4x4 to i motor i samochód bada tak samo - ...

ja sugerowałem żeby na pierwszy raz podjechać do "fachowców" (wiem zaraz ktoś mnie wyśmieje za to ;) ) ale chodzi o to żę subarek mieli sporo na rolkach i poza wykresem mogą troszkę więcej usłyszeć, zobaczyć no i powiedzieć

a cenowo różnica jest nie tak straszna

 

nie mam racji ??

Edytowane przez Bartolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTOLO racje masz teraz doczytałem ze maja jakies urządzenie zakładane na koło i mierza moc na drodze :)

 

Czyli najblizej hamownia 4x4 to katowice

Ale tak poczytalem troche ot takiej drogowej hamowni i to calkiem wiarygodny patent

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem, to podobno te hamownie zakładane na koło nie są zbyt wiarygodne i dość duże przekłamania mają. Nie ma to jak przypięte auto na stacjonarnej hamowni. W Bielsku jest bardzo dobra hamownia na 4 łapy. Słyszałem o nich wiele pozytywów i że dobrą robote robią, pewnie dało by się z nimi ustawić, żeby auto zmierzyć (wiąże się to zmianą nadmuchu na IC który, standardowo mają ustawiony na zderzak, a w subaru trzeba by go skierować do góry na kurnik, ale jak się już dowiadywałem jest to do zrobienia, tylko lepiej jak parę aut by się zebrało z IC u góry- SUBARU :mrgreen: ). Firma compsport na ul. Cieszyńskiej 45 www.compsport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano - ja jestem na "tak", tylko ile chcą za pomiar ?

 

Zdzisek zapytam kumpla który dobrze zna się z właścicielami firmy i jak już będe wiedział to dam znać. Jak ktoś byłby jeszcze zainteresowany to pisać, po nowym roku podjelibyśmy temat konkretniej - ilu jest chętnych i za jaką kase można to zrobić (zapewne jeżeli było by więcej chętnych to szybciej i taniej można by to zrealizować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jakiś czas temu mierzyli jakąś Impreze i nie trzeba nawet jakoś diametralnie zmieniać tego nadmuchu na IC bo odpowiednią ilość powietrza podaje i nie ma przekłamań w wymiarach. Wolnegossaka pewnie że też można zmierzyć :dance::wrrum:

Edytowane przez Jano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WolnySsaka bym shamował :OO:

lepiej nie jedź na hamownie - wyjdzie CI 75KM i sie załamiesz :P

ale jak 75 wyjdzie ze 115 to zostanie tyle co w Yarisie 1.0 :D:P

 

PS. dla 2.5 RS też nie trzeba zmieniać nawiewu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WolnySsaka bym shamował :OO:

lepiej nie jedź na hamownie - wyjdzie CI 75KM i sie załamiesz :P

 

I dlatego nie pojadę... już mi wystarczyło, że na Summer Cars Party na 1/4 mili dostałem baty od wszystkiego, co się tam ruszało, z Passatem B1 w "dyszlu" (ale modzonym chyba, swapowanym) włącznie ;)

 

A 115KM minus 4WD minus gaz minus wiek to tyle może wyjść :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się na hamowanie w Compsprcie na jutro. Po nowym roku wyjeżdżam więc nie dam rady zrobić tego w grupie:-)

 

Dam znać jakie wyniki jutro.

 

Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się na hamowanie w Compsprcie na jutro.

Kolego w "compsporcie" a nie compsprincie :) , a tak poważniej to chce ci powiedzieć jak kumpel mierzył tam EVO i parę razy coś mu tam zmieniali w mapie wiec też parę razy go mierzyli to spalił prawie cały bak, więc dolej mu tam więcej benzynki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arecki - jak tam na hamowni ?

 

z tego co słyszałem to był, hamował, wyszło troszki mniej, znalazł rozwiązanie (bodajże cewka nie kąsa w 100% na czwartym cylindrze i w kompie namieszane)

czyli pełny sukces tzn koszta niewielkie a prawie 40 kucy wróci do stajenki ;)

 

Arecki pewnie wkrótce zda szczegułową relację :D

 

koszt hamowania to 200 PLN (aa i mają stały nawiew ale dodatkową rurkię ze strumienicą na kurnik też, więc możecie gonić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...