Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 06.01.2013 roku (niedziela) o godz. 14.00 w Bielsku-Białej

na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej odbędzie się

 

IV Spotkanie Japan Cars Podbeskidzie

 

Następnie przejedziemy do Restauracji Colorata w Wilkowicach na ul. Żywiecką 96 (sala jak zwykle zarezerwowana dla klubu) gdzie będziemy dalej się wspólnie bawili :)

 

Serdecznie Was wszystkich zapraszam :D

PS. Przyjedźcie się pokazać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te prognozy 16 dniowe już mi raz pokazały pogodę na mazurach i nawet na nie nie chcę patrzeć ;)

http://new.meteo.pl/...ntype=0u&id=732

 

A tak pozatym to nie Ty wczoraj koło 11 jechałeś wiślanką w Mikołowie ? :)

Edytowane przez Ariel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pozatym to nie Ty wczoraj koło 11 jechałeś wiślanką w Mikołowie ? :)

Tak, to ja :)

Dodatkowo teraz jeżdze trasą Bielsko-Cieszyn nocą bo docieram silnik :D

Wczoraj 400km :/ ....wymiana oleju i jeszcze 1000km .....

Edytowane przez EVAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz Bór

 

Własnie przeglądałem na forum z kreską mozliwości zmiany wydechu w mojej 2.5 N/A i znalazłem zajefajny dźwiek bokser w dodatku z Blow off.

 

No zobaczcie sami

 

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=67qGxVVm3dk&NR=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna robić się biało :yahoo:

 

Jak znam życie to w przyszłą niedzielę na pewno będą dobre warunki na spota - a moja córka będzie miała gości bo ma urodziny !!!! - i co teraz zrobić :(

 

Co powiecie na spota 13.01.2013 w godzinach dopołudniowych ???????????

 

Forumowiczom którzy zgłaszali chęć poupalania przed niedzielą - dam znać tel !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariel z tego miejsca muszę Ci oddać honor....miałeś nosa z tym śniegiem :D

U mnie najbardziej stresujące jest to, że jak mnie łapną to czapka...po dowodzie i auto na lawete. Zastanawiam się czy jest jakaś szansa legalnie się poruszać takim autem...jakieś czasowe pozwolenie czy cuś...

Przez głowę przeszło mi nawet czy nie zapytać się na komendzie Policji ale..... mógłbym sobie chyba bardziej zaszkodzic niż pomóc.

Zdzisek Ty jeździłeś z klatką.... nie miałeś jakiegoś spotkania z Policją?

Ja potrzebuję tylko dwóch nocy i będzie dotarty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariel z tego miejsca muszę Ci oddać honor....miałeś nosa z tym śniegiem :D U mnie najbardziej stresujące jest to, że jak mnie łapną to czapka...po dowodzie i auto na lawete. Zastanawiam się czy jest jakaś szansa legalnie się poruszać takim autem...jakieś czasowe pozwolenie czy cuś... Przez głowę przeszło mi nawet czy nie zapytać się na komendzie Policji ale..... mógłbym sobie chyba bardziej zaszkodzic niż pomóc. Zdzisek Ty jeździłeś z klatką.... nie miałeś jakiegoś spotkania z Policją? Ja potrzebuję tylko dwóch nocy i będzie dotarty....

 

Zeszłej zimy nie jeździełem bo się pożegnałem z silnikem dlatego wieczorami siedze w domu i szukam śniegu ;)

Znam kilku ludzi któzy jeżdzą z klatkami i problemów nie mają, walnij sobie na szybę nazwisko Twoje i wymyśl jakieś pilota ;)

Z resztą ten Twój Subarak wygląda jakby zjechał z odcinka specjalnego i wątpie żeby Policjant był na tyle asertywny aby odmówić Ci dalszej jazdy.

 

Nocne jazdy kończą się czasem i tak:

Bawią mnie jednak docinki tych "redaktorów", choć nie jestem zwolennikiem ścigania się po drogach publicznych.

Sami jednak wiecie jak jest, kto z was w tym roku ani razu nie poleciał bokiem ? ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariel, zgadzam się, ale też wiem, w którym to się stało miejscu. O ile latanie bokami po np. Salmopolu jest niebezpieczne głównie dla latającego, o tyle w miejscach uczęszczanych jest po prostu niebezpieczne dla innych użytkowników. Nie dziwię się, że mieszkańcy protestują a policja ściga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile by te fotoradary tam przetrwały ;). Byłem na Salmopolu w Wigilie i uciekłem po 15 minutach bo albo bym kogoś potrącił albo ktoś by skasował mi auto - tragedia. Były tam trzy radiowozy i nikt nie zareagował, powoli zaczyna się tam robić zlot wieśniaków niestety.

 

P.S Jutro po 12 zapowiadam opady śniegu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocne jazdy kończą się czasem i tak:

article_photo_729.jpg

 

image(2).jpeg

 

Więcej tutaj: http://kontakt24.ox....alne-testy.html

 

więc najlepiej poupalać na polu, np u Jurasa bo wtedy tylko swoje auto uszkodzisz...

 

Na salmopolu nie byłem tej zimy, ale poprzedniej się już tam tłok robił, raz na liczyłem z 15 aut koło białego krzyża i też się zmyłem bo robiło się niebezpiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Jutro po 12 zapowiadam opady śniegu

 

Będziesz naszą pogodynką :D czekam na nie !!!!!!!!

 

więc najlepiej poupalać na polu, np u Jurasa bo wtedy tylko swoje auto uszkodzisz...

 

Oby do uszkodzeń nigdy nie doszło !!!!!!

 

 

Między innymi po to organizujemy takie pojeżdzawki na polu żeby się wyszleć - bezpiecznie !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...