Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

w piątek Marek jest zajęty

...... zajęty jestem od 6 czerwca 1998 roku , kiedy to powiedziałem "TAK"... i nie żałuję . :wink:

dam znać czy dam radę wrócić

... dasz radę , wierzymy w Ciebie . Pamiętaj , że kolejna nieobecność na spocie może spowodować daleko idące konsekwencje . :mrgreen:

 

ps a jak tam Imprezka , gotowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dasz radę , wierzymy w Ciebie . Pamiętaj , że kolejna nieobecność na spocie może spowodować daleko idące konsekwencje . :mrgreen:

Postaram się przyjechać na wieczór do Bielska. Wszystko zależy jak mi w zaprzyjaźnionym warsztacie ogarną serwisik Focusa. :)

 

ps a jak tam Imprezka , gotowa ?

Niestety wciąż czekam. Wszystko jest poskładane, czekamy już tylko na spoiler. Mówiłem od razu, że jest wygięty i będzie do wymiany. Twierdzili, że nie mam racji i rzeczoznawca tego nie ujął. Jak zdjęli to się okazało, że jest uszkodzony i trzeba nowy. Drugi raz rzeczoznawca i drugi raz czekanie na części z Niemiec. Dodatkowo spoiler jest niemalowany więc na miejscu musi jeszcze przejść przez lakiernię. Mam nadzieję, że na weekend majowy autko będzie gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

części z Niemiec

... to SIP nie ma naleśnika do MY07 na magazynie ??? :shock:

Mam nadzieję, że na weekend majowy autko będzie gotowe

... najwyższy czas . Strasznie długo to wszystko trwa ...

 

 

Jakiś pechowy był przełom starego i nowego roku . Najpierw mi posypał się Legaś nr 1 i wylądował w krainie wiecznego postoju . Potem rozbita Twoja Imprezka , Kornikowe GT zachorowało na panewki , Radze i Dyziowi posypały się skrzynie . Fatum jakieś , czy co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to SIP nie ma naleśnika do MY07 na magazynie ??? :shock:

Nie naprawiam w SIP :wink: A z naleśnikiem różnie bywa. Jak kupowałem to w 3 dni sprowadzili do Mikołowa. A, że naprawiam u konkurencji to muszą brać części z Niemiec z magazynu na Europę. Jakby kupili od polaków to byłoby drożej. Przynajmniej tak mi się wydaje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pechowy był przełom starego i nowego roku . Najpierw mi posypał się Legaś nr 1 i wylądował w krainie wiecznego postoju . Potem rozbita Twoja Imprezka , Kornikowe GT zachorowało na panewki , Radze i Dyziowi posypały się skrzynie . Fatum jakieś , czy co ???

A mój Misio jak jeździł tak jeździ dalej :cool: a dzisiaj dostał nowe świeczki, wieczorem wybiorę się z żoną na test-drive :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój Misio jak jeździł tak jeździ dalej

... też miałeś pechozol i porysowałeś lewy przód . :razz: :mrgreen:

 

 

 

a dzisiaj dostał nowe świeczki

... eee te , które miałem przywieść z Karfitowic ???

A, że naprawiam u konkurencji

 

Temat do zamknięcia , userzy do zbanowania .

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... eee te , które miałem przywieść z Karfitowic ???

Tak, nie mogłem się już doczekać i Edwin wysłał je pocztą, dzięki za pomoc :wink:

 

... też miałeś pechozol i porysowałeś lewy przód . :razz: :mrgreen:

Fakt, ale przynajmniej autko było caly czas na chodzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co z tym spotem w czwartek? Żebyśmy się ok. środy nie obudzili z ręką w nocniku :roll:

 

Czy nad zaporą jest gdzie zrobić ognicho?

A w okolicy 3 Lipek znalazłoby się jakieś miejsce?

 

Ja mam 2 miejsca do ew. ogniska: jedno w Bystrej pod skocznią (dojazd uliczką od szkoły z Bystrej-Centrum (jutro sprawdzę jak to wygląda) albo w Straconce jak kończy się droga idąca na Łysą Górę (dojazd od kościoła w prawo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co z tym spotem w czwartek? Żebyśmy się ok. środy nie obudzili z ręką w nocniku :roll:

 

Czy nad zaporą jest gdzie zrobić ognicho?

A w okolicy 3 Lipek znalazłoby się jakieś miejsce?

 

Ja mam 2 miejsca do ew. ogniska: jedno w Bystrej pod skocznią (dojazd uliczką od szkoły z Bystrej-Centrum (jutro sprawdzę jak to wygląda) albo w Straconce jak kończy się droga idąca na Łysą Górę (dojazd od kościoła w prawo).

 

Może u mnie w ogródku! Wyciągne grila z garażu :wink: Bo coś mi się wydaje, że nie będę miał auta do czwartku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może u mnie w ogródku! Wyciągne grila z garażu :wink: Bo coś mi się wydaje, że nie będę miał auta do czwartku.

Czemu nie, ale może ognicho w lesie byłoby lepsze ?

A transportem się nie przejmuj, ktoś Cię zabierze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może u mnie w ogródku! Wyciągne grila z garażu :wink: Bo coś mi się wydaje, że nie będę miał auta do czwartku.

Czemu nie, ale może ognicho w lesie byłoby lepsze ?

A transportem się nie przejmuj, ktoś Cię zabierze :wink:

 

Ognisko moge zrobić w taczkach :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek Krzemień, prawie się dziś spotkaliśmy w Skoczowie :mrgreen: Byłem naprawić radyjko, kiedy przejeżdżałeś i zatrąbiłeś. Akurat zauważyłem Cię przez okno i wychodziłem, ale byłem zbyt wolny :sad:

Pozdro!

Suba.Ciebie nie widziałem ale subarkę i twoją żonę (czy dziewczynę) pooglądałem :lol: pozdrowionka.Trąbiłem bo moje szefostwo tam stało :!: Byś miał świnkę to może bym zaczekał na Ciebie :?: Mam świnki do przyklejenia stale w schowku ,tylko czarne- jak chcesz to podjedż :!: Pracuję po drugiej stronie - :!: nara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek Krzemień napisał/a:

twoją żonę (czy dziewczynę) pooglądałem :lol:

 

Oj Ty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

No właśnie, oj Ty, Ty... :mrgreen:

 

Czarne świniacze słabo będzie widać na czarnych lusterkach :cry:

Czekam z zamówieniem, aż subarka będzie kompletna, a do lakierowania ciągle jeszcze kilka elementów.

 

Byś miał świnkę to może bym zaczekał na Ciebie

Widzę, że na tylnej klapie też świnka musi zagościć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!! co ze spotem? Od razu proponuję niech każdy sobie zakupi po kiełbasce, weźmie chleb, może jakiś tależ i sztućce, jakiś ostry nóż, ketchup itp. żebyśmy potem na gwałt nie musieli kogoś wysyłać, ja wezmę siekierkę, podpałkę itp.

 

Proponuję zrobić ognicho w Bystrej pod skocznią narciarską (dojazd od Szkoły w Centrum Bystrej), spotkalibyśmy się na Orlenie na Bystrzańskiej przed zwężeniem (tam gdzie zawsze Misiak suszą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się melduję .

 

Trzeba powiadomić rannych : Rage bez dwójki , Dyzia z tą samą przypadłością i Kornika z prawie gotowym GT . Mogę po nich podjechać . :cool:

 

Może jakieś nowe twarze się pokażą .

 

OK! Czuje się powiadomiony! :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...