Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Suba. Która godzina lepsza 18-ta czy 19-ta :?:

Ja się dostosuję :wink: chyba rzeczywiście lepsza 18.00 :wink:

 

jak mozna sie podlaczyc to sie pisze, dajcie znac?

gdzie dokladnie jest ten misterburger ?

No jasne, podłączaj się :grin:

Z tego co wiem ten Mr Burger jest na zjeździe za barierkami jak się zjeżdża na Brenną a chwilę później na Wisłę, tak więc jeśli pojedziesz od Cieszyna to będziesz go miał po lewej stronie, jeśli ze ślimaka na Brenną nie dasz rady zjechać (nie pamiętam teraz czy się da) to jedź chwilę dalej i zawróć w Jaworzu przy Shellu (przejazd jest pod S-1) i wróć do tego zjazdu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem ten Mr Burger jest na zjeździe za barierkami jak się zjeżdża na Brenną a chwilę później na Wisłę, tak więc jeśli pojedziesz od Cieszyna to będziesz go miał po lewej stronie, jeśli ze ślimaka na Brenną nie dasz rady zjechać (nie pamiętam teraz czy się da) to jedź chwilę dalej i zawróć w Jaworzu przy Shellu (przejazd jest pod S-1) i wróć do tego zjazdu

 

Nie da się zjechać, ostatnio próbowałem. Zamiast objeżdżać przez Jasienicę, wystarczy pojechać starą drogą ze Skoczowa na Bielsko i za drugim przejazdem kolejowym skręcić w prawo. Boczną drogą dojedziesz do Mr Hamburgera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się spotyka ekipa Bielska? Propobnuję raczej nie Shella na Warszawskiej bo przez centrum o tej porze się nie przejedzie, proponuję coś w okolicy Makro żeby mieć blisko do S-1, a może lepiej pod Norauto przy Auchan np. o 17.40 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie..szkoda ze to juz dzis poniewaz jutro na pare dni przylatuje do Pl..mam nadzieje ze impra sie wam uda,a kiedys w przyszlosci trafie tak zeby poznac Subarynkowo-Evovska :wink: ekipe z Bielska.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo bylo zobaczyc znane i nowe twarze . Miejscowka po prostu super lecz zapomnialem wspolrzednych wpisac do giepeesa :oops: . Baja pozamiatala. Szkoda, ze dzis mialem dietke bo kielbaski wygladaly smakowicie .

 

Iii wklejac fotki prosze ... :cool:

 

 

Pendem przybendem ... a co z Dyziem ???

 

Mam robote... :evil:

 

... cały czas siedział na Forumie , też mi robota . :razz:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... cały czas siedział na Forumie , też mi robota . :razz:

 

:mrgreen:

 

Każdy ma taką robote na jaką zasługuje :wink: :mrgreen:

Mamy targi w przyszłym tygodniu... :???: Trza się troche przygotować...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy zdjecia z dzisiejszego spotu, milo bylo poznac szanowne grono...

Ładne fotki było super pozdrawiam wszystkich Subaru rządzi!!!

 

[ Dodano: Czw Maj 07, 2009 11:18 pm ]

oryginalny stolik
no gdyby nie jurek i jego Legaś to nie wiadomo jak byśmy sobie poradzili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba.Mnie się też podobało :lol: miło było Was poznać :!: zdjęcia super :!: .Przemyślenie- nie tylko Subaru jest super ale właściciele też :?: ( właściciel Miśka też :!: )Pozdro :wink: :smile: :grin: :lol: :wink: :smile: :grin: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna refleksja :

... na drugi raz pieczemy kurczaka albo inne zwierzątko , kiełbaski zbyt szybko dochodzą :wink: .

 

 

:twisted:

 

 

 

 

 

Mamy targi w przyszłym tygodniu... :???: Trza się troche przygotować...

... aaa światło masz ??? nagłośnienie ??? hostessy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba. Dziękuję Małemu Sti ,Erichowi RX I Markowi GT- za pomoc i wkład w zorganizowaniu spota i oczywiście szacownym gościom za towarzycho i przybycie :lol: Do miłego :!: Tych co nie było pozdrawiam i żałujcie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za fajnego spota, oby takich jak najwięcej :cool: Postaram się następnym razem wpaść zaprezentować Forka :wink:

PS. Dzięki Mark L.A. za rady natury technicznej Subaraka i gratuluje wiedzy :wink:

Już się rozglądam za fajną miejscówą na następnego spota, take miejsce, aby można było kurczaka ,,ugrilować" i coś się pokręcić pięknymi autkami na uboczu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...