Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Dyzio_d - dzisiaj przepaliłem quada na Prochowni - wpadnij kiedyś!

 

Mój stoi u kumpla w Pisarzowicach z zapchanym gaźnikiem. Nie mam go kiedy zawieźć do Dzikiego :evil: W zasadzie czekam aż się troche cieplej zrobi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ide na piwo do City na minispota z Markiem. Dopisujcie się kto jeszcze. Zaczynamy u mnie o 19:00.

 

Pozdrawiam

 

niedawno się obudziłem, i jeszcze nie jestem pewien co sie wczoraj stało :twisted:

ale wiem że takie mini spoty musimy częściej uskuteczniać :razz: i to w większym gronie

Dyzio, Mark, Bartolo - muchas gracias za wczoraj, szliśmy chyba pełnym ogniem sądząc po objawach, no i braku garderoby :roll:

 

gorąco pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he dzięki wszystkim, naszemy spotowemu grajkowi za dobrą nutkę i siedziska, MeanDream i Dyzio - towarzystwo :mrgreen:

 

podobno byłem w domu o 3:40 ale głowa jeszcze troszkę pobolewa :roll:

 

Dyzio dotarłeś do domu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suba Paweł. Dużo punktów już za szybkość nazbierałeś??., Miałem taki czas że groził mi egzamin,ale znowu mam czysto na koncie. Nie mam dostępu do tanich radijek ale czasami idzie kupić tanio w serwisach CB lub tam gdzie naprawiają tachografy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moimi punktami wszystko OK, w aucie mam od dawna CB, ale będę potrzebował 2 przenośne CB żeby mieć kontakt z moimi ludźmi podczas zawodów w kolarstwie górskim, które organizujemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym swoje na stałe, zawsze się przyda także poza zawodami (np. w górach gdzieś na rowerkach, na jeziorze, podczas jazdy w kilka aut, w domu żeby pogadać z żoną z garażu :mrgreen: itp. ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...