Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie trochę wolnego czasu ...

 

Dzięki panowie za odwiedziny , mam nadzieję, że się podobało . Forumowicze zawsze będą traktowani jako VIP-y .

 

nie jestem pewien co sie wczoraj stało

... kulturalnie było i jako lew parkietu ... wykazałeś się .

podobno byłem w domu o 3:40

... Phi ...

Nie wiem o której byłem w domu

... 5.30 , więc bardzo przyzwoita pora .

 

Sorki , że nie dotrzymałem wam tępa . W klubach w których rezyduję mam zasadę , że setka mi nie zaszkodzi lecz większa ilość nie jest wskazana .

Na neutralnym terenie możemy się powalić z nóg .

 

Zazdroszczę spota

... żałuj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, jeśli nie chodzi o duże odległości, może wystarczy coś takiego:

http://www.nowyelektronik.pl/searchskle ... iotelefony

lub któryś z podobnych modeli? Za jedno ręczne CB możesz mieć kilka radyjek, podobnych, jak ochroniarze. Są zestawy po 4-6 sztuk, więc również kilku ludzi mogło by z nich korzystać, a do turystyki i zabawy z dzieciakami są lepsze, bo lżejsze i mniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, jeśli nie chodzi o duże odległości, może wystarczy coś takiego:

http://www.nowyelektronik.pl/searchskle ... iotelefony

lub któryś z podobnych modeli?

 

to PMR'ki, uzywamy ich na strzelankach. :razz: plus taki, że są tanie ale mają dużo wyższą częstotliwośc jak CB więc łączą się raczej tylko z innymi PMR'kami (albo lepszym sprzętem jak skanery itp)

po domu bez problemu, dom - ogród jest OK, w lesie (tzn przez krzaki i inne przeszkody) w praktyce zasieg nie przekracza 1 km

Paweł jak będziesz chciał przetestować to mam komplet (parę)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tępie nieprzyzwoitym - jakieś 24h/dobę zbliża się weekend! Jakiś spocik? :mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

Jak Ty potrafisz namawiac :razz:

Chociaż tak szybko zbliżającego sie weekendu to się nie spodziewałem :cool:

 

Niestety teraz skazany na banicje w Dzierżoniowie cierpię nudy okropne i brak swojego autka, zmuszony poruszac sie wysłużoną Octavką.

 

Ale tym razem tylko spocik bezalkoholowy bo konsekwencje mnie przygniatają :???:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby z nas nie zrobiono alko-subaro-maniaków powinniśmy się też czasami spotkać gdzieś wozidełkami...

ja w tym tygodniu odpadam niestety (moja luba musi mieć czasami ze mnie pożytek przez weekend :roll: )

ale jak się wam uda spotkać to bawcie się przynajmniej tak jak my w zeszły piątek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby z nas nie zrobiono alko-subaro-maniaków powinniśmy się też czasami spotkać gdzieś wozidełkami...

 

suba. Masz całkowitą rację z tym alko-subaro-maniaków.Też chcę się kiedyś wybrać!!,lubię samochody ale takich " imprez " nie.Przed chwilą zrobiliśmy sobie mały spocik Skoczowski w cztery subarki i pozdrawiamy Podbeskidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z wizyta mojego Legasia w warsztacie lakierniczym ... na spota nie przybede . Lecz w pozniejszym terminie chetnie sie pochwale ...

 

Tydzien bez samochodu ... jak ja to wytrzymam . :roll:

 

Marek czy ja przypadkiem nie zrobiłem sobie z Tobą super mini spota ostatnej nocy :?: :?: :?: Coś mi się tak wydaje :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek czy ja przypadkiem nie zrobiłem sobie z Tobą super mini spota ostatnej nocy :?: :?: :?: Coś mi się tak wydaje :mrgreen:

... no baaa , ale jak mi po raz 25-ty powiesz , że założyłeś blow-off-a to już tego nie wytrzymam . :lol:

 

:mrgreen:

 

To znaczy, żę wspomniałem Ci o tym, że założyłem blow off-a??? :mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

P.s.

Zarąbiście syczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeanDream , świniacz na szybie wymiata , to już nie jest zwykła świnia to BIG PIG .

 

No bo świniak musi byc ogromny, niczym brac forumowa ;-)

 

Nie szykujecie jakiegos spocika moze na weekend ? Bo ja w tym Dzierżoniowie tak tęsknie za swoją subką że jak zjeżdżam do BB to nic tylko bym jeździł i jeżdził, a nie ma nic lepszego niż przejażdżka w gronie zaprzyjaźnionych maniaków.

 

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ...dzisiaj późnym popołudniem odbieram autko od lakiernika i czas najwyższy ... się polansować . :razz: Na święta przyjadą z UK-ja światła z GTB i nowe audio . :lol:

 

Jestem do dyspozycji ...

 

[edit] Paweł wstał ... czas iść spać . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany ja nie mogę :roll: to znaczy nie mogę dzisiaj bo utknąłem w Chełme. Wracam jutro pewnie w nocy. Sobota niestety też zabukowana muszę doprowadzić quada do pożądku :evil: Aleee nie martwcie się "nie ma tego złego..." . Mark L.A.Coś to za szkarade dorwał :mrgreen: Następnym razem lepiej jedź dalej; kolo za tobą o mały włos nie przefasonował Ci zadu :mrgreen: Mimo to Dzięki!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś to za szkarade dorwał

... :shock: nie rozpoznałeś EVO X :???:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

Następnym razem lepiej jedź dalej; kolo za tobą o mały włos nie przefasonował Ci zadu

po pierwsze primo ... jak uderzy to płaci

po drugie primo ... auto zastępcze zakładu lakierniczego ,właściciel byłby wniebowzięty .

 

Na szczęście mam Legasia już w domku ... nareszcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...